WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Genesee

 • bar, restauracja i sklep z płytami

 • motel

 • Genesee to mały raj dla wielbicieli mniej i bardziej tradycyjnych sklepów i sklepików. W tej dzielnicy znajdziecie choćby renomowany sex-shop dla kobiet - Babeland, sklep z ekskluzywną bielizną - Biznote, czy Origins Cannabis Marijuana Dispensary, oferujący produkty z marihuaną. W Genesee mieszczą się też takie sklepy, jak duży oddział Trader Joe’s i Wholefoods.
  Awatar użytkownika
 • Ciekawe propozycje znajdziecie w Mashiko, restauracji serwującej sushi, Haymaker słynącej z pysznych brunchy i drinków, czy indyjskiej perełki - Buddha Ruksa. Dobrej kawy napijecie się w Olympia’s Coffee, a szybką przekąskę złapiecie w Dick’s - lokalu z fast-foodem.

  Ciekawe zajęcia i rozrywki znajdziecie w Genesee choćby w szkole tańca Seattle Swing Dance Club, a nabyte umiejętności zaprezentować w klubie nocnym Neighbours. Propozycją dla spragnionych wrażeń jest też escape room Puzzle Brake, a miłośnicy wysiłku fizycznego znajdą szeroką ofertę zajęć w LA Fitness.
 • Genesee to teren typowo miejski, pełen węższych i szerszych uliczek, skwerów i zaułków. Niewielki ale urokliwy Ercolini Park zapewni chwilę wytchnienia od betonowych krajobrazów, a swojskie klimaty odnajdziecie na West Seattle Farmer’s Market, na którym kilka razy w tygodniu kupicie organiczne jedzenie i rękodzieło. Ciekawym miejscem jest też malutka Little Free Library - uliczne stoisko, z którego za darmo pożyczycie przyniesione tu przez mieszkańców dzielnicy książki.
  Awatar użytkownika
NOWY TEMAT