WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

South Park

 • klub ze striptizem
  Awatar użytkownika
 • Poprzez nieciekawe środowiska i szerzące się tam zbrodnie, South Park jest jedną z najuboższych i owianych złą sławą dzielnic Seattle. Otoczone przez obszar przemysłowy zostało mocno zanieczyszczone – metale ciężkie skaziły wierzchnią warstwę gleby, zaś pobliska rzeka Duwamish słynie z niezdrowych poziomów toksycznych chemikaliów. Wartości nieruchomości są tu więc o wiele niższe, niż w innych miejscach, choć władze miasta wciąż powtarzają, że widzą potencjał w tej okolicy. Obszar jest surowy, a zabudowa niska. Mimo wszystko można tu znaleźć tereny zielone.
  Awatar użytkownika
 • W tutejszej strefie miejskiej znajdziecie niejeden ślepy zaułek, odrapane trzepaki i ławki, krawężniki oblegane przez młodzież z trudnych rodzin, opuszczone domy i, wreszcie, słynny w okolicy most South Park Bridge, łączący dzielnice z drugim brzegiem Duwamish River.
  Awatar użytkownika
 • Znajdując się nad rzeką Duwamish, South Park słynie z obszernej przystani. Znajdziecie tu hangary przemysłowe - punkt mniej i bardziej legalnych interesów, niewielką miejską plażę i położony obok deptak oraz kilka budek z przekąskami i napojami.
 • Życie towarzyskie kwitnie w Seattle w kilku barach i pubach popularnych wśród lokalnej społeczności: barze West 5, Loretta’s Northwesterner oraz Seattle Lite. Autentyczne meksykańskie przekąski znajdziecie w Taquerii el Rincon. Ciekawą propozycją może okazać się też Kręgielnia West Seattle Bowl.
 • Dla miłośników literatury i osób chcących skorzystać z komputerów, otworem stoją drzwi Biblioteki Publicznej - South Park Public Library, a osoby chętne by wziąć udział w zorganizowanych zajęciach i kursach mogą udać się do lokalnego Community Center. Dla tych w najtrudniejszej życiowej sytuacji, wsparcie i darmowe posiłki oferuje też Ośrodek Pomocy Społecznej na 8th Avenue.
 • Znajdziecie tu zakład fryzjerski Good Hair Salon, w którym oprócz nowej fryzury znajdziecie też źródło lokalnych plotek, czynną do późna pralnię samoobsługową Alvin Place Laundromats, kilka sklepów spożywczych i monopolowych oraz prawdziwą perełkę - sklep z dziwactwami i osobliwymi pamiątkami, Big Top.
NOWY TEMAT