WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Central Seattle

Centralna część Szmaragdowego Miasta, powszechnie nazywana “the CD”, to obszar bogaty w kluby, restauracje i bary z muzyką na żywo, które otwierają się późnym wieczorem, a zamykają dopiero o świcie. To tutaj mieszczą się takie “wizytówki” miasta, jak strzelista Space Needle, malownicze Portage Bay pełne łodzi mieszkalnych, i wielobarwne Chinatown z całym swoim zgiełkiem i kulturowym bogactwem. CD to również kolebka biznesu, w której za dnia napotkacie korki i gwar, a nocami Waszą drogę wytyczą światła padające z przeszklonych biur!
NOWY TEMAT