WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

W sumie to mam teraz trochę wolnego, więc stwierdziłam, że mogę porobić trochę avatarów i cracków!

Avatary można zobaczyć o tutaj: klik a tutaj jeszcze wrzucam kilka przykładów cracków:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Dajcie mi tylko znać, czy wolicie takie gdzie postaci są obok siebie (nie zawsze się da, ale coś pokombinuję), czy takie "normalne". :owca:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Coś z normalnych :lol: z Fassbenderem i Cobie Smulders? Projekt domu gratis *.*

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

to weź mi zrób coś ładnego z lily james i sebą stanem :serducho: z tych normalnych, oki?
<center></center>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

David, proszę bardzo:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Darby, zrobię ci dzisiaj albo jutro maks! <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Constance Tagliente pisze:David, proszę bardzo:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Dziękuję pięknie :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

David, polecam się. 8-)
Darby, łap! I dawaj znać jak będziesz chciała więcej. :lol:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
<3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

<33 dziękuję
<center></center>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

a można poprosić o aveczki z Lukiem Evansem? bo chłop bidny nie ma zbyt dużo aveczków, a jak ma, to tak prześwietlone, że omg :CC

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Oczywiście! Avki znajdziesz tutaj - klik! Jak będziesz czegoś jeszcze potrzebować, dawaj znać. :dancing:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Constance Tagliente pisze:Oczywiście! Avki znajdziesz tutaj - klik! Jak będziesz czegoś jeszcze potrzebować, dawaj znać. :dancing:
dziękuję bardzo, są śliczne~! <3
a chciałoby ci się jeszcze zrobić dla mojego Nico Daniela Gilliesa? <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cieszę się bardzo! Oczywiście, wszystko znajdziesz tutaj klik <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

jesteś boska :serducho: jakbyś miała wolną chwilę, to jeszcze dla mojego ostatniego pana poproszę michaela malarkeya i na chwilę dam ci spokój :P <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Hahaha, nie ma problemu, tutaj znajdziesz avki z Malarkeyem klik :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

dziękuję! :dancing:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

moge prosić cracki z nicolą peltz i stephenem jamesem? prosiła bym o takie normalne :D

autor

Zablokowany

Wróć do „Konkursy, ankiety, pierdolety”