WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Odrobimy moją, bo bez tego nie wyjdę! Dobrze mieć kogoś, kto to tak uważnie czyta i daje motywacje, by pisać jeszcze lepsze rzeczy. Kto wie, może w takim razie ta architektura to słaby pomysł? Najgorzej jak musze tłumaczyć ojcu, że jesteś moim przyjacielem, kiedy ten marudzi, że nie rozumie dzisiejszych par i młodzieży.
Wiesz, że ja się większości tych kandydatów trochę boję? Na palcach u jednej ręki mogę policzyć ile razy miałam okazję się całować, jeśli zaliczymy do tego krótkie i niezręczne cmoknięcie w usta podczas imprezy w podstawówce. I myślę, że to nie przez ciebie, ale dzięki tobie uciekł! Zawsze jesteś dobrą wymówką, kiedy ktoś faktycznie już zechce się ze mną umówić, a ja udaję, że no... jesteśmy parą!

CHCĘ GRAĆ <3

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

To chyba pytanie Judah, w kogo Ty jesteś takim kurduplem!

Anyway, przychodzę ponegocjować, bo muszę też stworzyć nam jakiś zalążek na fabułkę. Ja proponuję, żeby Jacob był wujkiem, u którego na chacie zawsze można kleić transparenty i z którym można iść wojować o lepszy świat na protestach! Niemniej, gość był przez ostatnie kilka lat wyjechany z Seattle, przez wzgląd na "chorującą" ciotkę - Rebecca może i miałaby zbyt wyzwolony wpływ na dorastające dzieci, ale weganizm & the world peace myślę, że to było to, co grało jej w duszy. Jednak teraz zdecydowanie środkowy Hirsch z nikim o niej nie rozmawia. Proponuję więc, idźmy fabularnie na jakąś pikietę o wyzwolenie wielorybów i porozmawiajmy o przyszłości Laury!

Obrazek

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Nikt tego nie wie. No trafiło się jej, no! Dam jej ten centymetr mniej, żeby się tak panowie w rodzinie nie gorszyli.

Taki wujek jest potrzebny, bo ojciec to chyba tego nie rozumie :/ I jeszcze pewnie do niego dzwoni, daje na głośnik, żeby ojciec słyszał i prosi, żeby mu potwierdził, że bycie wege nie jest niezdrowe :D
O ciotce w takim razie nie gadamy, ale wymyślamy hasła na transparenty! Myślę, że jak mają taki dobry kontakt, to może mu się zwierzać trochę ze swoich obaw przed studiami i przyszłością.

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Hejka, sprecyzowałaś do jakiej szkoły chodzisz? bo może byśmy były koleżankami z klasy? :hm:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

wpadam!
Na urodzinach się raczej nie pojawię, bo nie ogarniam gier, a co dopiero czegoś grupowego, ale dostałam zaproszenie, więc wychodzi, że musimy się znać <3

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Ojej, totalnie coś sobie wymyślmy!
Fajnie by było, gdyby Laura miała jakąś koleżankę!
Może poznały się jakoś niedawno? Ostatnio Cosmo wyciąga Laurę na różne wyjścia, domówki, więc może tak najzwyczajniej w świecie u jakiś wspólnych znajomych? Dobrze im się gadało, więc utrzymują kontakt?
Tylko Laura nie do końca wie, że Leo jest jej bratem. A ona go lubi. Ale cii.

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Obrazek UPDATE

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

WIdzę, że jesteśmy sąsiadkami :lol: Jesteś takim przeciwieństwem Minnie, że chętnie sprowadzę Cię troszkę na złą drogę i odciągnę od nauki, zapraszając na sąsiedzkie plotki i wino.

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Minnie, bardzo mi się ten pomysł podoba <3
Uprzedzam, że Laura pewnie będzie musiała najpierw przetrawić całą sytuację życiową Minnie, ale potem już powinno polecieć, bo to kochane dziewczę :D

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Wbijam, bo mogłyśmy wpaść na siebie w szkole, szukam pewnego nauczyciela a dopiero przyjechałam do Seattle i parę pytań do wzorowej uczennicy może Jucie naprawdę pomóc xd

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Nie ma problemu, Laura pomoże każdej zagubionej na szkolnym korytarzu duszyczce!

autor

oh.audrey

give me the pistol, aim it high i'm out in the desert shooting at the sky
Awatar użytkownika
25
173

fotograf

na zlecenie

sunset hill

Post

No cześć! Sygnalizuję, że skoro Laura studiuje teraz architekturę na UW, to będzie miała okazję się mijać gdzieś z Zachem. Zdążyłem już sobie przejrzeć, że jej kierunek ma też dużo teorii/historii, więc Hirsch mogła mieć zajęcia w miejscu, w którym grupa Prescotta fotografowała jakiś obiekt. To tak na początek. A potem? Ładujemy ich w jakieś kłopoty? 8-)

autor

preskot [on/jego]

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ja robię makijaże i fryzury, a Ty zdjęcia. Zdecydowanie trzeba to ze sobą połączyć! :dancing:

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Zachary Prescott pisze:No cześć! Sygnalizuję, że skoro Laura studiuje teraz architekturę na UW, to będzie miała okazję się mijać gdzieś z Zachem. Zdążyłem już sobie przejrzeć, że jej kierunek ma też dużo teorii/historii, więc Hirsch mogła mieć zajęcia w miejscu, w którym grupa Prescotta fotografowała jakiś obiekt. To tak na początek. A potem? Ładujemy ich w jakieś kłopoty? 8-)
No dobrze, niech się mijają 8-) Laura może by się nawet na odwagę zebrała, żeby do niego zagadać i o coś podpytać w temacie fotografii? Ona robi to mocno hobbistycznie, ale jak już coś ją interesuje, to mogłaby doktorat z tego zrobić :lol:

Kłopoty brzmią dobrze :hihi:
Barbie Collins pisze:Ja robię makijaże i fryzury, a Ty zdjęcia. Zdecydowanie trzeba to ze sobą połączyć! :dancing:
No i mamy razem mieszkać, nie? :lol:
Mogą się dziewczęta znać ze szkoły średniej i to dzięki temu Laura chętnie przyjęła Barbie pod swój dach, bo zdecydowanie lepiej mieszkać z kimś kogo się zna, a nie sprowadzać na chatę obcych ludzi!

Laura z chęcią się zaangażuje w jakieś artystyczne projekty fotograficzne i bardzo się jej do tego przyda wizażystka i stylistka fryzur! <3

autor

oh.audrey

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”