WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

dreamy seattle
Awatar użytkownika
27
175

rozpoczyna rezydenturę na kardiochirurgii

Swedish Hospital

sunset hill

Post

Eileen Shepherd pisze:Pokuta, Ian McEwan [4/5 ⭐]
pamiętam jak czytałam ją przygotowując się do egzaminów maturalnych i czytałam ją równy rok, gdyż potwornie irytowała mnie narratorka, ale gdy wróciłam niedawno do tej książki to doceniłam jej wartość <3

a ja skończyłam właśnie dzisiaj 13 powodów Jay Asher, oceniam ją tak 6/10, bo wywoływała u mnie depresyjny nastrój, przez co przez resztę dnia miałam negatywne myśli, podobnie zresztą było z serialem, ale książka zawsze lepsza od filmu, tudzież serialu

autor

dreamy seattle

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Belle Chateux pisze:pamiętam jak czytałam ją przygotowując się do egzaminów maturalnych i czytałam ją równy rok, gdyż potwornie irytowała mnie narratorka, ale gdy wróciłam niedawno do tej książki to doceniłam jej wartość <3
to ma sens skoro jest nią Briony :lol:

Snowflake, Louise Nealon [1/5 ⭐]
A Little Life, Hanya Yanagihara [2/5 ⭐]

autor

dreamy seattle
Awatar użytkownika
27
175

rozpoczyna rezydenturę na kardiochirurgii

Swedish Hospital

sunset hill

Post

Zostań przy mnie Harlan Coben 7/10, nawet nie wiedziałam że nagrano serial na jego podstawie, muszę obejrzeć koniecznie :o

autor

dreamy seattle

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Droga, Cormac McCarthy [3/5 ⭐]

autor

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

casey mcquiston - red, white and royal blue
totalna bajka, kicz i tandeta, KOCHAM TĘ KSIĄŻKĘ
10000/10

autor

harper (on/ona/oni)

dreamy seattle
Awatar użytkownika
27
175

rozpoczyna rezydenturę na kardiochirurgii

Swedish Hospital

sunset hill

Post

Eileen Shepherd pisze:Droga, Cormac McCarthy [3/5 ⭐]
a mi ta książka mega się podobała z tego co pamiętam, oceniłam ją nawet jako mocne 7/10

a obecnie na dniach skończyłam "Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów" autorstwa Arthura Schopenhauera, oceniam ją jako 6/10 gdyż bardzo ciężko się ją czytało przez błędy językowe w niej popełnione

autor

dreamy seattle

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Życie średniowiecznej kobiety, Frances & Joseph Gies [2,5/5 ⭐]

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Gdzie jesteś, piękny świecie, Sally Rooney [3,5/5 ⭐] i duuuże serducho, bo Rooney zawsze w formie
Zapach domów innych ludzi, Bonnie-Sue Hitchcock [3,75/5 ⭐]
Ostatnio zmieniony 2022-04-01, 20:40 przez Eileen Shepherd, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

dreamy seattle
Awatar użytkownika
27
175

rozpoczyna rezydenturę na kardiochirurgii

Swedish Hospital

sunset hill

Post

właśnie skończyłam Też tak mam Magdaleny Kostyszyn i daję mocne 6/10

autor

dreamy seattle

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Kiedy trafię pod celę będę musiał spakować wszystkie inne części siebie, skitrać je po jaskiniach mojego istnienia. Ale też mówi się, że człowiek ma tak wiele składowych, każda osoba ma tyle stron - tę co gra na pianinie, tę co pisze i chce pisać więcej, tę co myśli o pradawnych kosmitach, stwórcach ludzkości, tę co chce sprzedać typowi kosę i kroić bogatych i bujać się z gangami - ale tak naprawdę to nie są odmienne strony, części, elementy. To wszystko kawałki całości. Jednego bytu. Weźcie sobie wyobraźcie ogromną kolumnę: za jednym razem nie obejrzycie jej całej dokoła, więc ludzie dostrzegają tylko ten kawałek przed którym akurat stoją.
Jak by nie było, ja ląduję tutaj.


Ja to nie umiem w takie pierdolenie, że się ustawiam z panną, smaruję jej, mówię maleńka, kiedy mam też jakąś stałą, co się mnie trzyma. W sensie no jacha że cały czas ustawiam się z innymi towarkami, ale żadna inna nie zaśnie w moim łóżku tylko Yinka, do żadnej innej nic nie czuję. Choć tak serio to do końca nie wiem czego bym chciał w temacie kobiety. Czasami serio ryje mi dekiel, że jak opowiadam Yince o jakichś pojebanych sprawach to jest zawsze zaskoczona, a chciałbym choć raz usłyszeć od niej o świecie coś czego wcześniej nie wiedziałem. To straszna rzecz próbować kochać kogoś od kogo niczego się nie nauczysz.

Jest miłość!

autor

Awatar użytkownika
32
169

czarna owca seattle (niemalująca malarka)

bezdomność w seattle

elm hall

Post

Dwór cierni i róż, Sarah J. Maas [3,75/5 ⭐]

jak na razie pierwsza część, ale wydaje mi się że to odkrycie tego roku (przeze mnie) - choć zwykle nie czytam książek fantasy :hihi: polecam cieplutko!

autor

-

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

for real, alexis hall

1000/10, chociaż:
a) musiałam obłożyć okładkę papierem pakowym, bo jest tak brzydka, że wstyd mi się było z nią pokazywać w metrze;
b) niektórych może odstraszyć 18 lat różnicy między bohaterami oraz intensywny bdsm w 3/4 treści;
ale:
c) napisana jest pięknie, zdążyłam się 5 razy popłakać zanim nawet doszłam (lol) do połowy, i na głowę bije 50 twarzy grey'a, a także nie ma w niej, na szczęście, żadnej wewnętrznej boginki, czy jak to tam szło;

autor

harper (on/ona/oni)

dreamy seattle
Awatar użytkownika
27
175

rozpoczyna rezydenturę na kardiochirurgii

Swedish Hospital

sunset hill

Post

"Na własnej skórze. Mała książka o wielkim narządzie" autorstwa Pauliny Łopatniuk, oceniam ją jako 7/10, bo dowiedziałam się z niej czegoś nowego, a poza tym napisana przyjemnym dla czytania językiem, do którego jestem wręcz przyzwyczajona czytając fanpage'a autorki książki

autor

dreamy seattle

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Zamieniłam Krauzego na Hesslera

Na znacznej części tych terenów profesjonalne wykopaliska prowadzono już ponad sto lat temu, w początkach archeologii. Uczeni działali wtedy szybko, skupiając się na pozyskiwaniu eksponatów do muzeów i prywatnych kolekcji. Spisy prowadzono pobieżnie albo wcale. Dzisiaj archeolodzy skrupulatnie wszystkie fotografują i mierzą, a miejsca wykopalisk zasypują z powrotem, ponieważ konstrukcje z czasów starożytnych są najbezpieczniejsze, kiedy znajdują się pod ziemią. Wiedzą, że kiedyś, w przyszłości, zjawi się inny badacz, wyposażony w lepsze możliwości techniczne, by odkryć to, czego nam się nie udało pojąć.

autor

dreamy seattle
Awatar użytkownika
27
175

rozpoczyna rezydenturę na kardiochirurgii

Swedish Hospital

sunset hill

Post

Niedawno skończyłam Planeta singli 2 Ewy Markowskiej i daję jej mocne 6/10, w sumie identycznie jak część 1, bo są na tym samym poziomie

autor

dreamy seattle

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry i Zabawy”