straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?


Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-10, 17:30


PUNKTY FABULARNE
zasady i wzór

Gracz, który chce zbierać punkty, musi założyć swój własny temat. To właśnie w nim należy umieszczać kod z odnośnikiem do wykonanego zdania. Dzięki temu cała dokumentacja zebranych na przestrzeni czasu punktów zostaje w jednym miejscu i jest przejrzysta. Administracja będzie na bieżąco akceptowała wykonane zadania i dodawała punkty.

Nazwą tematu musi być imię i nazwisko postaci.

Kod:
<table><div class="ds-aw0"><div class="ds-aw2"> <div class="ds-aw3">Imię i nazwisko</div></div> <div class="ds-aw1"> <img src="link do ikony"></div>  <div class="ds-aw5">   <div class="ds-aw4"> 0 punktów</div>

<div class="ds-aw6"> <div class="ds-aw6-a"> <i class="las la-trophy"></i> </div> <div class="ds-aw6-b"> <b> + x punktów - data </b>za coś tam coś tam lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit</div> </div>
</div> </div></table>


Punkty odbieramy w temacie swojej postaci według poniższego wzoru.

Kod:
[b]Nazwa zadania:[/b]
[b]Liczba punktów:[/b]
[b]Link do wykonanego zadania:[/b] [URL=http://]tutaj nazwa[/URL]

Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, grudzień - 166 punktów
Charlie to kobieta, która już wkrótce zostanie mamą, lecz to nie przeszkadza w obcowaniu ze sztuką, bowiem prowadzi swoją galerię. Zazwyczaj lubi pijać wino z kartonu, ale zwykłym piccolo o smaku wiśni nie pogardzi. Przekupisz ją melonem, najlepiej owiniętym w plastry szynki parmeńskiej. Szczęście w miłości ma średnie, podobnie jak w kartach. Uwielbia układać puzzle i stroić się na wernisaże, które chętnie organizuje. Promuje sztukę miejscowych artystów, a sama tworzy małe arcydzieła z gliny.
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, grudzień - 134 punktów
Nastolatka żądna wiedzy, która łączy sobie ludzi wokół. Studentka pierwszego roku architektury, która zdecydowaną większość czasu spędza nad książkami. Spotkać ją możecie podczas fotografowania miasta albo przekonującą ludzi, że plastikowe kubeczki są złe. Trzyma się z dala od kotów, na których sierść ma uczulenie. Od kilku miesięcy próbuje przywyknąć do posiadania współlokatorów. Czeka na swojego księcia z bajki, chociaż wcale dużo nie randkuje. O wiele bardziej woli spotkania z przyjaciółmi i rodziną.