WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

I bardzo dobrze :lol:
Jeśli masz zatem chęci na grę to proponuje coś sobie rozegrać po weekendzie, jakoś koło poniedziałku? ;)
Obrazek
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Kaylee Butler pisze:Maeve, jasne! Kaylee ma dobrze gadane, dobra z niej dusza i zna się na ludziach (czasami) więc też na pewno dobrze dogaduje się z NASTOLATKAMI :lol: nie no, młodszymi od siebie! więc tak, kontakt zdecydowanie mógł im pozostać do tej pory!
Teraz by mogła pewnie nawet od czasu żałować, że nie poszła w ślady koleżanki, kiedy przyglądała się jej poczynaniom. Jakbyś miała chęć na grę, to zapraszam :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Isaac, halohalo, że się rozpędziłam i przeczytałam kartę Isaaca, to Twoim zadaniem teraz jest wymyślić relke z Andrew :lol: DZIĘKI :/

Ryan, zazwyczaj jestem na czysto z postami, wiec jeśli chodzi o mnie - ANYTIME :lol: i nie mogę się doczekać, hehe

Maeve, ja mam zawsze!!!! So you know

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

oho, my też się znać musimy! a) bo kocham Hazel od lat i b) boooo kocham Hazel od lat? :lol:
a tak całkiem serio to Harry z Haz od lat się przyjaźnią, on oczywiście ją naprawdę kocha, ale przez lata milczał i trzymał to dla siebie, nie wiedząc co powiedzieć i jak wyznać prawdę. kilka osób podejrzewało, że coś jest na rzeczy, więc Kaylee może być właśnie w tym gronie albo równie dobrze nigdy niczego takiego by się po nim nie spodziewała i przekonana była, tak jak ta młodsza Butlerówna, że to zwykła przyjaźń, idealny dowód że damsko-męska też istnieje :lol: przez różnicę wieku nie zaproponuję między Kay a Harrym jakiejś wielkiej przyjaźni, ale mogą po prostu się lubić i zawsze mówić sobie cześć na ulicy, a kiedyś, gdy lata temu sytuacja rodzinna dziewczyn była tak beznadziejna i Hazel była zapraszana pewnie na każde święta do Thompsonów mogła brać też ze sobą Kaylee!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

hmm... jak tak myślę, to opcja B odpowiada mi bardziej :lol:

Okej, sooooł... Kaylee siostrze nigdy nie mówiła co ma robić ani z kim się bawić, ale pewnie zawsze swoje wiedziała!!! Więc jak jej Hazel kiedyś powie NOWINĘ, że Harry ją lowka, to pewnie sapnie jakieś W KOŃCU, albo nie wierzę, żartujesz!!!!!? :shock: no wiesz o co mi chodzi! pewnie będzie psychofanką tego szipa!! nie no, żartuję, nie będzie aż taka fatalna :/

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

HAHAHHA ależ go on, niech będzie fanką, psychofanką, co sobie wymarzysz! :lol: jemu to się przyda, bo podbuduje jego przekonanie, że naprawdę dobrze by ze sobą wyglądali i MUSI o nią walczyć!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

zna się na rzeczy - będzie fotoszopować ich fotki i podsyłać na różne media społecznościowe :lol: nie no, dobra! będzie jego motywatorem, serioserio!!!! #teamharzzy (?) :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Trochę podsłuchałem na sb i wpadam.

CHODZĄ PLOTY, że masz dziecko, że ono ma jakieś 4 lata i że ojcem tego dziecka, jest mój wuj, JAKUB HIRSCH. Taylor natomiast spodziewa się dziecka... więc, może by Taylor uprowadził to dziecko na popołudnie by potrenować ojcowanie? Zabrałby je na dziwki i koks.. tfu, do kina na ulicę sezamkową i do sklepu z cukierkami, powoziliby się na motorze po mieście, takie tam mhmm? Byłyby emocje, zamieszanie? Wchodzisz, czy pękasz? {ofc należy ten pomysł dopracować, nie ma to tamto, ale od czegoś trzeba zacząć, co nie?}

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

otóż nowy opiekun zawsze spoko, aczkolwiek może to trochę potrwać, jako że nawet Jakub nie ma do tego dziecka dostępu :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Nie nie nie nie, żaden tam opiekun na stałe. Nie ułatwia też to, że wiedze o tym dziecku i ogólnie całym tym bałaganie opieram na shoutboxie, więc... wiesz jak jest :D

Stąd pytanie: czy KUBA wie, że to jego dziecko? Bo jak tak, to po prostu Taylor poriwe to dziecko na jedno popołudnie z przedszkola czy placu zabaw, a potem jak gdyby nigdy nic odda. Ja będę mieć dramę, ty będziesz mieć dramę. Cholera, może to dziecko nawet Kubie zajebać, bo czemu nie?

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Kuba wie, ale nie wiem czy się tym chwali :lol: Trochę pewnie minie nim to dziecko dostanie, ale tak ZRÓBMY TO KIEDYŚ, Kajli cię zabije :rip: :rip: :rip: tak własnego kuzyna, haalo

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

nie lubię jak ktoś mi pisze: "zróbmy to kiedyś" bo jak ja to piszę to nigdy tego nie robimy z osobą, do której do piszę, więc nie tak szybko! W każdym razie, odezwę się okej!? Napiszę, że teraz odjaniepwalimy tę akcję, a ty się wtedy albo zgodzisz (na co liczę) albo nie zgodzisz (nie bądź miękka faja) Kuba nic nie musi wiedzieć, ewentualnie się go powiadomi i po prostu zwalimy na niego winę, a w tym wszystkim to właśnie o to chodzi! nie porywa obcego gościa, tylko bierze młodszego kuzyna na dupy, nie? Bądźmy poważni! Myślmy logicznie!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

To jak już się wieści rozejdą, że gówniak ma krew Hirschów, to ja chętnie!!!!! CZEKAM NA TO, NAPRAWDĘ <3 :kij:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

No i elegancko. Będziemy in tacz. Bez odbioru.

autor

Zablokowany

Wróć do „Relacje”