WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Hejka! Mam pytanko, a w zasadzie to dwa! Czy przewidujecie punkt w regulaminie o blokowaniu wyglądu? I czy można by było dodać pole w profil, gdzie po kliknięciu było by widac multi usera? Bo by to zobaczyć trzeba wejść w jakąś rozgrywkę lub miejsce, gdzie pisał posta :(

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Maximilian Patterson pisze:Hejka! Mam pytanko, a w zasadzie to dwa! Czy przewidujecie punkt w regulaminie o blokowaniu wyglądu? I czy można by było dodać pole w profil, gdzie po kliknięciu było by widac multi usera? Bo by to zobaczyć trzeba wejść w jakąś rozgrywkę lub miejsce, gdzie pisał posta :(

Co do blokowania wyglądów to myślę, że jest jeszcze trochę za wcześnie by mówić o "notorycznym" blokowaniu - zwłaszcza, że mamy gorący okres wakacyjny i jest jak jest. Ale na pewno będziemy przyglądać się sprawie i to przedyskutujemy. A że blokowanie nie jest fajne to prędzej, czy później (pewnie prędzej :hihi: ) coś takiego się pojawi <3
Co do multi to na chwilę obecną nic z tym nie zrobimy, ale może przy następnym wyglądzie są się uda <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Elise Thornton pisze:
Maximilian Patterson pisze:Hejka! Mam pytanko, a w zasadzie to dwa! Czy przewidujecie punkt w regulaminie o blokowaniu wyglądu? I czy można by było dodać pole w profil, gdzie po kliknięciu było by widac multi usera? Bo by to zobaczyć trzeba wejść w jakąś rozgrywkę lub miejsce, gdzie pisał posta :(

Co do blokowania wyglądów to myślę, że jest jeszcze trochę za wcześnie by mówić o "notorycznym" blokowaniu - zwłaszcza, że mamy gorący okres wakacyjny i jest jak jest. Ale na pewno będziemy przyglądać się sprawie i to przedyskutujemy. A że blokowanie nie jest fajne to prędzej, czy później (pewnie prędzej :hihi: ) coś takiego się pojawi <3
Co do multi to na chwilę obecną nic z tym nie zrobimy, ale może przy następnym wyglądzie są się uda <3
Oki, dziękuję bardzo <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Nora Kennedy pisze:Cześć Tottie <3

Rzeczywiście nie ma takiego punktu w regulaminie - pochylimy się nad jego stworzeniem i jak najszybszym dodaniem, natomiast już na ten moment przewidujemy, że będzie to standardowe 14 dni.
Pozwolę się tutaj wtrącić - na jednym forum była sytuacja, że zwolnienie tematu następowało po takim samym czasie ile trwał czas na posta i wystarczy, że odpisałam w innym wątku akurat i w przeciągu tego - powiedzmy - tygodnia nie udzieliłam się w danej rozgrywce, a nie wiedziałam co później z nią robić. Problem może pojawić się również w momencie, kiedy ktoś idzie na nieobecność. Lokacji na forum mamy całkiem sporo, więc tak sugerowałabym ze swojej strony, żeby nie narzucać tutaj mocno sztywnych zasad, tylko bardziej coś na zasadzie, że jak użytkownik jest nieaktywny lub po tych powiedzmy 14 dniach, ale zaznaczając, że w przypadku braku nieobecności. Kiedyś na forach często czas zwolnienia miejsca rozgrywki trwał miesiąc i to też się sprawdzało. Dlatego wydaje mi się, że wielkie restrykcje są tutaj niepotrzebne, bo przecież, jeśli gracze są nadal aktywni, ale ewidentnie gdzieś się nie udzielają, zawsze można podbić na pw i zapytać, czy można przejąć lokację, prawda? :D

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Jak napisałaś - na forum jest tyle dostępnych lokacji, że jeśli ktoś "ukradnie" ci wątek, bo nie skrobnęłaś w nim posta przez 14 dni, to możesz zawsze przenieść się gdzieś indziej albo dogadać się z tamtą osobą na PW ;) niektóre wątki (jak np. plaże albo specyficzne, pojedyncze miejsca) są oblegane i ludzie grają w nich chętniej, niż w innych, więc zasada dotycząca czasu zdaje się mieć sens! Nie planujemy tego zmieniać, chyba, że będzie więcej głosów za tym <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

hej hej, nie wiem czy to było już poruszane, albo czy ja mam jakieś lamerskie przeglądarki, ale czy dałoby się w każdym temacie mieć okno szybkiej odpowiedzi? :hm: często trafiam na takie, gdzie muszę się przeklikiwać na sam koniec, a byłoby super mieć od razu dostęp do odpowiedzi :dancing:
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Emerald Campbell pisze:hej hej, nie wiem czy to było już poruszane, albo czy ja mam jakieś lamerskie przeglądarki, ale czy dałoby się w każdym temacie mieć okno szybkiej odpowiedzi? :hm: często trafiam na takie, gdzie muszę się przeklikiwać na sam koniec, a byłoby super mieć od razu dostęp do odpowiedzi :dancing:

Jak trafisz na jakiś temat z brakiem okna szybkiej odpowiedzi, to zrobisz skrina i podrzucisz? Bo mam wrażenie, ze powinno być wszędzie i nie wiem gdzie leży problem, ale jak będę mieć czarno na białym, to się postaramy coś zaradzić :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Oki, więc wygląda to u mnie tak, że na ostatniej stronie są, ale np. na pierwszej czy kolejnej (ale nie ostatniej) nie ma tego okna. Podrzucam trzy przykłady, randomowo bardzo i z telefonu akurat bo było mi łatwiej niż na służbowym kompie hehe:

https://gifyu.com/image/ciDC
https://gifyu.com/image/ciDZ
https://gifyu.com/image/ciDF
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Powinno być już na każdej, jak jeszcze nie będzie działać, to daj znać <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

oki, dziękuję <3
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Może to ja coś popsułam, ale po wrzuceniu posta w temacie poniżej na pewno nie działa wyrównywanie do krawędzi + mam wrażenie, że z czcionką też coś jest nie tak:

viewtopic.php?p=9809#9809

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Olivia Ellsworth pisze:Może to ja coś popsułam, ale po wrzuceniu posta w temacie poniżej na pewno nie działa wyrównywanie do krawędzi + mam wrażenie, że z czcionką też coś jest nie tak:

viewtopic.php?p=9809#9809
źle zamknięte kody w poście, już jest dobrze <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ja przychodzę z luźną propozycją. Dzielnic mieszkalnych jest sporo, ale brakuje mi jednej, która bardzo pasuje do Seattle i gdyby się pojawiła od razu przeniosłabym tam swoją postać. Tutaj na pewno znajdziecie więcej informacji i inspiracji, ale kurczę domy na wodzie i łodzie mieszkalne uważam za strzał w dziesiątkę i coś świeżego.
Domy, które unoszą się na wodzie, przybierają różne formy. Niektóre z nich to w pełni morskie łodzie mieszkalne z małymi mieszkaniami na poziomie kampera, podczas gdy inne to wyszukane domy rzemieślnicze na pływających fundamentach. Niektóre mogą swobodnie unosić się w dowolnym miejscu, podczas gdy inne są na stałe przymocowane do ich lokalizacji (i linii kanalizacyjnych). Niezależnie od tego mają one wspólną cechę: jeśli lubisz widoki na wodę, nie ma lepszego sposobu na zdobycie ich niż zamieszkanie w domu, który dosłownie już znajduje się na wodzie. Dzięki spokojnym wodom Lake Union i Portage Bay w Seattle nie brakuje miejsc do cumowania łodzi mieszkalnych, które zwykle można znaleźć o każdej porze roku - więc zawsze jest dobry czas, aby spojrzeć w kierunku życia nad jeziorem lub zatoką.
Tak tylko rzucam luźną propozycją, bo nie doszukałam się tego w dzielnicach mieszkalnych. Jeśli coś takiego jest to proszę mnie uświadomić, bo jestem nieogarem i mogłam przeoczyć. :lama:

A to zostawiam dla przyciągnięcia uwagi.
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ariel Darling pisze:Ja przychodzę z luźną propozycją. Dzielnic mieszkalnych jest sporo, ale brakuje mi jednej, która bardzo pasuje do Seattle i gdyby się pojawiła od razu przeniosłabym tam swoją postać. Tutaj na pewno znajdziecie więcej informacji i inspiracji, ale kurczę domy na wodzie i łodzie mieszkalne uważam za strzał w dziesiątkę i coś świeżego.
Domy, które unoszą się na wodzie, przybierają różne formy. Niektóre z nich to w pełni morskie łodzie mieszkalne z małymi mieszkaniami na poziomie kampera, podczas gdy inne to wyszukane domy rzemieślnicze na pływających fundamentach. Niektóre mogą swobodnie unosić się w dowolnym miejscu, podczas gdy inne są na stałe przymocowane do ich lokalizacji (i linii kanalizacyjnych). Niezależnie od tego mają one wspólną cechę: jeśli lubisz widoki na wodę, nie ma lepszego sposobu na zdobycie ich niż zamieszkanie w domu, który dosłownie już znajduje się na wodzie. Dzięki spokojnym wodom Lake Union i Portage Bay w Seattle nie brakuje miejsc do cumowania łodzi mieszkalnych, które zwykle można znaleźć o każdej porze roku - więc zawsze jest dobry czas, aby spojrzeć w kierunku życia nad jeziorem lub zatoką.
Tak tylko rzucam luźną propozycją, bo nie doszukałam się tego w dzielnicach mieszkalnych. Jeśli coś takiego jest to proszę mnie uświadomić, bo jestem nieogarem i mogłam przeoczyć. :lama:

A to zostawiam dla przyciągnięcia uwagi.
Obrazek

Dzięki za propozycje! Przegadamy, przedyskutujemy i damy znać <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Czy udałoby się ze świętej Ani zrobić subforum (jakieś ławki, plebania etc.)? :hm: Właśnie tak sobie rozpisuję gry i niebawem planuję rozpocząć aż dwie kościelne rozgrywki. Jak nie teraz, to prędzej niż później zabraknie mi miejsca. :oops:
  • The heat and the sickliest sweet smelling sheets
    That cling to the backs of my knees and my feet
    Well I'm drowning in time to a desperate beat
    And I thank you for bringing me here

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacyjne”