WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Dexter Sherwood pisze:No dobra, czy ja coś zepsułam? Nie wiem, czy widać to u wszystkich, więc podrzucam obrazki.
Obrazek
Przeglądając na szybko forum nie zauważyłam tego u nikogo innego. Resztę widzę całkiem normalnie, jak chociażby post tuż nade mną
Obrazek

Wszystko powinno już śmigać :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Hejka, mogę prosić o dodanie "zawodu" asystentki w Covington Constructions? Potrzebuję do rozgrywki, a nie chce napsocić i brać tego z kosmosu :owca:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ivy Montgomery pisze:Hejka, mogę prosić o dodanie "zawodu" asystentki w Covington Constructions? Potrzebuję do rozgrywki, a nie chce napsocić i brać tego z kosmosu :owca:
Jasne!
Następnym razem takie rzeczy w temacie "Zamówienia" <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ja wiem, że to już czepialstwo, ale tak przeglądając sobie podpięte posty w punktach fabularnych i stopkę z wyróżnionymi zauważyłam, że często posługujecie się „ilością punktów”. Ja wiem, że wszyscy super piszemy dużo postów, ale jednak myślę, że punkty są policzalne, więc pasuje do nich „liczba punktów”. Tak jest zresztą we wzorze do indywidualnych tematów i to jest super :serducho:
Obrazek
Dream a little dream of me
Make me into something sweet
Turn the radio on, dancing to a pop song
Fuck it, I love you

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ktoś tu jest bardzo spostrzegawczy <33
Zażegnaliśmy już ten mały kryzys z ilością i liczbą!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

hejka, da radę zaktualizować ten temat? przyznam szczerze, że mi tak najłatwiej szukać ludzi do wątków, a tu ani nie ma nowych postaci, ani nieaktywne nie są usunięte, więc trochę to komplikuje życie i byłoby fajnie, gdyby działało :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

grayson pritchard pisze:hejka, da radę zaktualizować ten temat? przyznam szczerze, że mi tak najłatwiej szukać ludzi do wątków, a tu ani nie ma nowych postaci, ani nieaktywne nie są usunięte, więc trochę to komplikuje życie i byłoby fajnie, gdyby działało :lol:
Hej! Tak, mamy to w planach 8-) Dodatkowo, w zamówieniach jest specjalny kod na dopisanie do listy zawodów, jeżeli któraś z nas o tym zapomni.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Prośba O POMOC. Nie wiem co zrobiłam na Eamonie, ale wszystko mam po angielsku, sb nie działa i mogę wrzucać posty etc. ale mnóstwo errorów wyskakuje. Czy mogę jakoś z powrotem wrzucić język na PL? :hm: Nie jestem w stanie tego znaleźć.
  • Phone call, I miss you
    Your phone call and feel your heartbeat

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Paloma Pilby pisze:Prośba O POMOC. Nie wiem co zrobiłam na Eamonie, ale wszystko mam po angielsku, sb nie działa i mogę wrzucać posty etc. ale mnóstwo errorów wyskakuje. Czy mogę jakoś z powrotem wrzucić język na PL? :hm: Nie jestem w stanie tego znaleźć.
Sprawdź proszę czy pomogło ^^

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Pomogło!! Dziękuję <33

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale chciałam tylko dać znać, że tutaj: viewtopic.php?t=6151 coś się popsuło ze zdjęciem. :beer:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Aura Whitbread pisze:Nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale chciałam tylko dać znać, że tutaj: viewtopic.php?t=6151 coś się popsuło ze zdjęciem. :beer:
Już naprawiam, dziękuję za czujność! <33

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Czy byłaby szansa, żeby w wysuwanym menu po lewej pojawiły się też poszukiwania? <3
Cały czas ich tam odruchowo szukam :<

autor

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

^podbijam!
Obrazek

autor

kaja

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Odnośnik do poszukiwań został dodany do nawigacji <33

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacyjne”