WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

-

Post

halo, cześć, nie wiem czy można was męczyć w tym temacie w sprawie technicznych usterek, ale coś mi się konkretnie rozjechało w temacie z telefonem i chyba nie mogę nic z tym samodzielnie zrobić, czy mogłabym pięknie poprosić o administratorską interwencję? mowa o tym temacie. z góry dzięki! <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

key khayyam pisze:halo, cześć, nie wiem czy można was męczyć w tym temacie w sprawie technicznych usterek, ale coś mi się konkretnie rozjechało w temacie z telefonem i chyba nie mogę nic z tym samodzielnie zrobić, czy mogłabym pięknie poprosić o administratorską interwencję? mowa o tym temacie. z góry dzięki! <3

Gotowe! Jednej z piszących osób zjadło kawałek kodu, ale naprawione! <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Bardziej pytanie niźli prośba: nagłówek strony mi się krzaczy w FF. rozumiem, że strona jest zoptymalizowana pod chrome, tak? Ciastka usunięte, restart też był itd.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

mi też wykrzaczało na Microsoft Edge, ale na Operze np normalnie działa :3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

-

-

Post

Taylor Mays pisze:Bardziej pytanie niźli prośba: nagłówek strony mi się krzaczy w FF. rozumiem, że strona jest zoptymalizowana pod chrome, tak? Ciastka usunięte, restart też był itd.
Hej! Czy mógłbyś podrzucić mi screen na pw? Bo sprawdziłam u siebie na ff i wygląda ok, więc musisz mi trochę pomóc ;v

autor

-

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Mnie krzaczy wygląd profilu na Chrome:
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ezra Sinclair pisze:Mnie krzaczy wygląd profilu na Chrome:
Obrazek

twardy reset - kilkukrotny (aż do skutku :lol:), usunięcie ciasteczek i zdjęć/plików z pamięci podręcznej. U każdej z nas na chrome śmiga, więc jeśli żadne z tego nic nie da to mogą to być jakieś indywidualne ustawienia przeglądarki.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jakiś pomysł czemu nie mogę przeczytać wiadomości w chromie na komórce? Odpaliłam jakąś inną przeglądarkę i poszło, ale chromem nie działa :( nie mogę też dodać emotek do posta, bo jak klikam w jakąś nawet pięć razy na przybliżeniu to i tak się nie pojawia x.x ktoś wie jak ewentualnie zresetować przeglądarkę na telefonie? XD

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Leo D'Amico pisze:Jakiś pomysł czemu nie mogę przeczytać wiadomości w chromie na komórce? Odpaliłam jakąś inną przeglądarkę i poszło, ale chromem nie działa :( nie mogę też dodać emotek do posta, bo jak klikam w jakąś nawet pięć razy na przybliżeniu to i tak się nie pojawia x.x ktoś wie jak ewentualnie zresetować przeglądarkę na telefonie? XD
historia -> wyczyść dane przeglądania -> zaznaczasz "cookie i dane strony" oraz "obrazy i pliki w pamięci podręcznej" -> wyczyść historię przeglądania .

Powinno pomóc!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Elise Thornton pisze:
Leo D'Amico pisze:Jakiś pomysł czemu nie mogę przeczytać wiadomości w chromie na komórce? Odpaliłam jakąś inną przeglądarkę i poszło, ale chromem nie działa :( nie mogę też dodać emotek do posta, bo jak klikam w jakąś nawet pięć razy na przybliżeniu to i tak się nie pojawia x.x ktoś wie jak ewentualnie zresetować przeglądarkę na telefonie? XD
historia -> wyczyść dane przeglądania -> zaznaczasz "cookie i dane strony" oraz "obrazy i pliki w pamięci podręcznej" -> wyczyść historię przeglądania .

Powinno pomóc!
Oo, działa! Dzięki! Takie proste rozwiązanie, a jak bardzo cieszy :owca:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

NIe mogę zacytować włąsnego posta, ale po restarcie kompa na ff też śmiga wszystko jak ta lala. good job.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Mam pytanie - czy żeby dostać punty za uzupełnienie profilu o odnośniki postać musi mieć też założonego Tindera? W sensie - czy jest to obowiązkowe xd

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Leo D'Amico pisze:Mam pytanie - czy żeby dostać punty za uzupełnienie profilu o odnośniki postać musi mieć też założonego Tindera? W sensie - czy jest to obowiązkowe xd
Tinder nie jest obowiązkowy, ale pamiętaj, aby uzupełnić w profilu pole "punkty" linkiem do swjego tematu z punktami fabularnymi.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Robert Brown pisze:
Leo D'Amico pisze:Mam pytanie - czy żeby dostać punty za uzupełnienie profilu o odnośniki postać musi mieć też założonego Tindera? W sensie - czy jest to obowiązkowe xd
Tinder nie jest obowiązkowy, ale pamiętaj, aby uzupełnić w profilu pole "punkty" linkiem do swjego tematu z punktami fabularnymi.
okejka, dzięki za odpowiedź :dance:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

No dobra, czy ja coś zepsułam? Nie wiem, czy widać to u wszystkich, więc podrzucam obrazki.
Obrazek
Przeglądając na szybko forum nie zauważyłam tego u nikogo innego. Resztę widzę całkiem normalnie, jak chociażby post tuż nade mną
Obrazek
Obrazek
Dream a little dream of me
Make me into something sweet
Turn the radio on, dancing to a pop song
Fuck it, I love you

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacyjne”