WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Podpisuję się pod tą wiadomością od Jasona Kima, bo mi podpis również nie załapuje. Ilość znaków okej, bo wszystko zmieściłam, ale niestety nie działa, wyświetla się sam kod i osobno grafika, wszystko rozjechane. Nie wiem, w czym leży problem, czy to w panelu trzeba coś kliknąć, aby użytkownikom kody działały, czy jakaś inna sprawa związana ze stylem, ale mam nadzieję, że da radę to załatwić :oops: <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Elise Thornton pisze:
Frederick Whiteley pisze:Można prosić o większy rozmiar czcionki w szybkiej odpowiedzi i w postach? <3
Pewnie, że można! Przekazaliśmy to komu trzeba i gdy tylko znajdzie dla nas chwilę to cośz tym zrobi <3
dziękuję :owca:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jason Kim pisze:Ja też tu przyjdę z taką może głupiutką prośbą, ale brakuje mi mocno czegoś. Może nie każdemu jest to potrzebne, ale mi to zawsze urozmaica wyobrażenie o profilu mojej postaci, jest taki powiedzmy bardziej realny. Takie mam odczucia, co zrobię. :derp: Po prostu Instagram wygląda mi biednie bez tego głównego profilu/tablicy, czy jakkolwiek to nazwać, gdzie są podani followersi itp. Dałoby się coś takiego zrobić i dodać, ewentualnie dać możliwość wstawienia własnego kodu? Byłabym wdzięczna, gdyby zostało to jakoś umożliwione, jeśli robienie takiego kodu kategorycznie odpada, no to chociaż żeby można było ten swój albo jakiegoś gotowca wcisnąć.
Od samego początku nastawieni byliśmy na minimalizm, wszystko miało być proste i przejrzyste, więc z własnej woli zrezygnowaliśmy z pierwszego "postu" na instagramie. Nie zamierzamy go wprowadzać, bo... raz, że zdjęcia często przestają działać, dwa - niektóre wizy nie mają nawet odpowiedniej ilości zdjęć pasujących, trzy - często te zdjęcia wyglądają tam źle, gdy ktoś wstawi prostokąt zamiast kwadratu. Nie wydaje nam się to niezbędne. Jeśli chcesz - możesz próbować z własnym kodem, grafiką - jasne, ale nie ma pewności czy html ci tam zadziała <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jared Jung pisze:Podpisuję się pod tą wiadomością od Jasona Kima, bo mi podpis również nie załapuje. Ilość znaków okej, bo wszystko zmieściłam, ale niestety nie działa, wyświetla się sam kod i osobno grafika, wszystko rozjechane. Nie wiem, w czym leży problem, czy to w panelu trzeba coś kliknąć, aby użytkownikom kody działały, czy jakaś inna sprawa związana ze stylem, ale mam nadzieję, że da radę to załatwić :oops: <3
Niestety w tej kwestii nie da się nic zrobić, jedyną alternatywą są podpisy graficzne, jest tutaj parę osób, które takowe robi, więc na pewno wyczarują dla ciebie coś pięknego <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ja mam postulat, żeby zrobić Menu jeśli się da, bo się ciągle szukam z różnymi tematami. :dumb:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Dean Fitzgerald pisze:Ja mam postulat, żeby zrobić Menu jeśli się da, bo się ciągle szukam z różnymi tematami. :dumb:
Mamy menu!
Tutaj o:
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Obrazek

Ok, jestem ślepy

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Easton S. Butler pisze:Od samego początku nastawieni byliśmy na minimalizm, wszystko miało być proste i przejrzyste, więc z własnej woli zrezygnowaliśmy z pierwszego "postu" na instagramie. Nie zamierzamy go wprowadzać, bo... raz, że zdjęcia często przestają działać, dwa - niektóre wizy nie mają nawet odpowiedniej ilości zdjęć pasujących, trzy - często te zdjęcia wyglądają tam źle, gdy ktoś wstawi prostokąt zamiast kwadratu. Nie wydaje nam się to niezbędne. Jeśli chcesz - możesz próbować z własnym kodem, grafiką - jasne, ale nie ma pewności czy html ci tam zadziała <3
Oczywiście ja to absolutnie rozumiem i szanuję decyzję innych! Tak po prostu chciałam spytać w celu sprawdzenia, czy da się coś zdziałać, czy też nie. Jedyne co dodam, to znam pewien trik kodowy, dzięki któremu nawet szersze zdjęcie się wyrówna w tym kwadracie i przestaje prezentować się tak marnie. Co zaś tyczy się tych znikających grafik — zawsze można wrzucić je na imgura; stosuję tę metodę od lat i nigdy mi się nic nie popsuło, zatem najzwyczajniej w świecie mogę to ogółowi polecić. <3 Nie wymaga to zbytniego wysiłku, tylko wrzucić, zachować i ma się pewność, że link nie wygaśnie. :aww: Naturalnie to tylko moje sugestie, z których wcale nie trzeba korzystać, ale uznałam, że o nich wspomnę, skoro są skuteczne, a w tym tkwił jednak jakiś kłopot. : )
Niestety, już próbowałam i żaden, nawet najprostszy nie chce wbić, a to też tylko kwestia dodania paru rzeczy w panelu, bo wiem, że na wielu forach na przemo można było własne kody dodać, więc stawiam, że o to chodzi. Ale jeśli pozostajecie przy swojej decyzji, nie będę nalegać, aby cokolwiek zmieniać. ;)
Zresztą nagle mnie olśniło i już mam pomysł na zrobienie tego w graficzny sposób, więc w razie co jest rozwiązanie, skoro z kodów nici, także nie ma problemu. 8-) Tak czy siak dziękuję za odpowiedź i rozjaśnienie swego punku widzenia. :>
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Próbowaliśmy wrzucić najprostsze komendy do panelu i dalej nie działa, nie wiemy dlaczego tak jest, więc chcąc-nie-chcąc musimy się bez tego obejść. Mam nadzieję, że to naprawdę nie stanowi wielkiego problemu <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Spokojnie, ja jedynie usiłowałam zarzucić paroma radami, skoro nie wyszło, trudno się mówi, świat się przez to nie zawali, haha. :lol: Już sobie inaczej poradziłam, także naprawdę nie ma żadnego problemu. <3
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Gdzie jest temat "Kto zagra"? Bo chyba nie widzę jak menu :dumb:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jacob Patterson pisze:Gdzie jest temat "Kto zagra"? Bo chyba nie widzę jak menu :dumb:

viewtopic.php?t=27

proszę <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Hazel Butler pisze:viewtopic.php?t=27

proszę
starość mnie dopadła :mymy: dziękuję!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cześć :hello:
Nie znalazłam informacji po jakim czasie zwalnia się lokacja. Czy jest to standardowe 14 dni od ostatniego posta (w przypadku aktywnych postaci i braku wyraźnego zakończenia wątku)?
Z góry dzięki za info <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cześć Tottie <3

Rzeczywiście nie ma takiego punktu w regulaminie - pochylimy się nad jego stworzeniem i jak najszybszym dodaniem, natomiast już na ten moment przewidujemy, że będzie to standardowe 14 dni.

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacyjne”