WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

viewtopic.php?t=2779
^ Tutaj się zdjęcie rozjechało :(

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Dzięki, Gabriel!

Już poprawione <33

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

viewtopic.php?p=106720#106720
Halo, admin, proszę tu ten pierwszy post usunąć, bo coś mi się stało z internetem, wylogowało mnie w chwili opublikowania postu i stał się jakiś misz-masz. Dziękuję z góry :[

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Halko, Gabriel!
Nie ma problemu, kwiatek został wyeliminowany :hero:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Gabriel Baskerville pisze:viewtopic.php?p=106720#106720
Halo, admin, proszę tu ten pierwszy post usunąć, bo coś mi się stało z internetem, wylogowało mnie w chwili opublikowania postu i stał się jakiś misz-masz. Dziękuję z góry :[
viewtopic.php?p=107574#107574 Taka sama historia tutaj, tyle, że już nie mojego autorstwa, a koleżanki Autumn. Chyba jakaś klątwa na tym evencie wisi :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Lysander Hwang pisze:
Gabriel Baskerville pisze:viewtopic.php?p=106720#106720
Halo, admin, proszę tu ten pierwszy post usunąć, bo coś mi się stało z internetem, wylogowało mnie w chwili opublikowania postu i stał się jakiś misz-masz. Dziękuję z góry :[
viewtopic.php?p=107574#107574 Taka sama historia tutaj, tyle, że już nie mojego autorstwa, a koleżanki Autumn. Chyba jakaś klątwa na tym evencie wisi :lol:
Gotowe 8-)
i dziękujemy za strrrrraszne inspiracje hehe
sorry that I lost our love, without a reason why
sorry that I lost our love, it really hurts sometimes

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

przemierzając forum, zauważyłam, że w spisie wizerunków Lava Hale wciąż ma przypisaną Laurę Harrier, mimo iż zmieniała wizerunek tu :clap:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

rybcia pisze:przemierzając forum, zauważyłam, że w spisie wizerunków Lava Hale wciąż ma przypisaną Laurę Harrier, mimo iż zmieniała wizerunek tu :clap:
Dzięki, przeoczyłyśmy to! Już poprawione <33
sorry that I lost our love, without a reason why
sorry that I lost our love, it really hurts sometimes

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cześć, w liście zawodów tu się coś rozjechało z linkiem :(

Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

+ w spisie zawodów link do Deja vu Showgirls prowadzi do kawiarni. Biedni ludzie, którzy przyszli popatrzeć na tancerzy, a tu pod adresem znaleźli kawkę... Ale pewnie kawka była dobra ;-)

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Gwyn Parker pisze:+ w spisie zawodów link do Deja vu Showgirls prowadzi do kawiarni. Biedni ludzie, którzy przyszli popatrzeć na tancerzy, a tu pod adresem znaleźli kawkę... Ale pewnie kawka była dobra ;-)
Hyeka, Gwyn - dzięki za pomoc!

Kawusia zawsze dobra! W każdym razie jeżeli ktoś woli popatrzeć na Showgirls, to link do miejsca już podmieniony :rura:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Tak sobie pomyślałam, że może dla urozmaicenia gry na forum, można byłoby stworzyć konto Instagramera/erki o nazwie "good_morning_Seattle" gdzie zamieszczone byłyby pochlebne lub niepochlebnego [te znaczenie częściej] wpisy na temat mieszkańców? Czasem zdradzające ich sekrety, innym razem rozgłaszające plotki, niekiedy też byłyby to jakieś zadania dla konkretnych osób, które np nie chciałaby, aby ich sekret ujrzał światło dzienne. Można byłoby to nagradzać oznakami lub czymś innymi?
Co o tym sądzicie? To taki luźny zamysł i zapewne należy go dopracować, ale myślę, że mogłoby być to fajne urozmaicenie :D

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Przepraszam, że ja tu znowu tak. Ale co myślicie jeszcze o tym, by w kalendarzach ( poza tym, że można dodawać tam informacje o aktualnie czy odbytych sesjach) dodać opcje "najważniejsze zmiany w życiu postaci"? Można to zrobić działając na kodzie którego używa się do pisania KP tylko zamiast np about me dać inny tytuł, gdzie user mógłby sobie pisać w punktach zmiany jakie zachodzą w życiu jego bohatera z możliwością aktualizacji ale też dodatkowo takie które miały stały wpływ sprawiając że np zmienił się jego charakter. Można to rozdzielić na "stałe" jak np. śmierć brata, żony, dziecka lub "zmienne" jak np. zmiana pracy, poznanie kogoś nowego. Oczywiście tylko od usera zależałoby co by się tam znajdowało. Ale jak wiemy postać na fabule rozwija się a po pewnym czasie KP przestaje być aktualna bo jest pisana na starcie,bez całego tego bagażu doświadczeń ;)

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Melusine A. Pennifold pisze:Tak sobie pomyślałam, że może dla urozmaicenia gry na forum, można byłoby stworzyć konto Instagramera/erki o nazwie "good_morning_Seattle" gdzie zamieszczone byłyby pochlebne lub niepochlebnego [te znaczenie częściej] wpisy na temat mieszkańców? Czasem zdradzające ich sekrety, innym razem rozgłaszające plotki, niekiedy też byłyby to jakieś zadania dla konkretnych osób, które np nie chciałaby, aby ich sekret ujrzał światło dzienne. Można byłoby to nagradzać oznakami lub czymś innymi?
Co o tym sądzicie? To taki luźny zamysł i zapewne należy go dopracować, ale myślę, że mogłoby być to fajne urozmaicenie :D

Cześć Mel, przepraszamy, że musiałaś czekać na odpowiedź, ale chciałyśmy wrócić z konkretami.

W tamtym roku na forum istniała „plotkara”, był to portal prowadzony przez nas, ale też na podstawie informacji otrzymanych od użytkowników. Niestety po kilku wpisach okazało się, że nie cieszy się to ogromnym zainteresowaniem.

Proponujesz Instagram, który może być nieco łatwiejszy/przyjemniejszy w odbiorze i zachęcać do jakiejś interakcji. Myślimy jednak, że jeśli taki projekt miałby się faktycznie udać, to powinni się w niego zaangażować gracze. Jeśli byłby ktoś zainteresowany (może właśnie ty?) podjęciem się prowadzenia IG plotkary, to nie mamy nic przeciwko. Możemy też zrobić ogólnodostępne konto, jak w przypadku UP, czy Santa Claus, by każdy mógł anonimowo taką plotkę wrzucić. Oczywiście we wszystkim pomożemy, jednak nad aktywnością konta mogłaby czuwać faktyczna plotkara 😊 Może ktoś nawet chciałby to sobie jakoś fabularnie odegrać?

autor

oh.audrey

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Melusine A. Pennifold pisze:Przepraszam, że ja tu znowu tak. Ale co myślicie jeszcze o tym, by w kalendarzach ( poza tym, że można dodawać tam informacje o aktualnie czy odbytych sesjach) dodać opcje "najważniejsze zmiany w życiu postaci"? Można to zrobić działając na kodzie którego używa się do pisania KP tylko zamiast np about me dać inny tytuł, gdzie user mógłby sobie pisać w punktach zmiany jakie zachodzą w życiu jego bohatera z możliwością aktualizacji ale też dodatkowo takie które miały stały wpływ sprawiając że np zmienił się jego charakter. Można to rozdzielić na "stałe" jak np. śmierć brata, żony, dziecka lub "zmienne" jak np. zmiana pracy, poznanie kogoś nowego. Oczywiście tylko od usera zależałoby co by się tam znajdowało. Ale jak wiemy postać na fabule rozwija się a po pewnym czasie KP przestaje być aktualna bo jest pisana na starcie,bez całego tego bagażu doświadczeń ;)
Trafiłaś z tą wiadomością w idealnym momencie, bo aktualnie jesteśmy w trakcie planowania opcji aktualizowania KP. Bardzo ci dziękujemy za ten komentarz, każda uwaga i każdy pomysł dla nas bardzo cenny! <3 Niebawem damy znać, co zrobimy w tej kwestii, bo faktycznie forum już swój staż ma, wiele postaci jest prowadzonych od wielu miesięcy, więc każdemu przyda się jakaś aktualizacja.

autor

oh.audrey

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacyjne”