WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Czy rozmowy telefoniczne to posty fabularne? :hm:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Taylor Mays pisze:Czy rozmowy telefoniczne to posty fabularne? :hm:
2.7 Zastrzegamy, że grą fabularną jest wymiana postów z innym graczem, a nie pojedynczy post wysłany w przypadkowym miejscu. Za grę uznaje się także rozmowy telefoniczne, jednak należy pamiętać, że muszą zawierać odpowiednią liczbę znaków - minimum 1000.
Tak, to też fabuła!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

hejeczka - jestem gapą i ucięło mi n w nazwisku, więc mogłabym grzecznie poprosić o zmianę nicku na: Hannah Macmillan?

pięknie z góry dziękuję!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Hannah Macmillan pisze:hejeczka - jestem gapą i ucięło mi n w nazwisku, więc mogłabym grzecznie poprosić o zmianę nicku na: Hannah Macmillan?

pięknie z góry dziękuję!
Zmienione! <3
Na przyszłość polecamy też temat z zamówieniami

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

To w sumie pierdoła, ale w regulaminie nagłówek głosi "uwagi i prośby od użytkowników" :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

To w sumie pierdoła, ale w regulaminie nagłówek głosi "uwagi i prośby od użytkowników" :lol:
Wielkie dzięki za zwrócenie na to uwagi!
Podmianka kodów weszła za mocno :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Chyba macie coś niezamknięte w kodzie zajętych wizerunków u panów, bo ucina sporą część listy :hm:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

alexa pisze:Chyba macie coś niezamknięte w kodzie zajętych wizerunków u panów, bo ucina sporą część listy :hm:
Dzięki, już naprawione ♥

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

o tutaj wygasło Wam zdjęcie :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Creed Hudson pisze:o tutaj wygasło Wam zdjęcie :lol:
Poprawione, dzięki za czujność :serducho:

autor

dreamy seattle
Awatar użytkownika
31
180

pielęgniarka

swedish hospital

elm hall

Post

dzień dobry!
u mnie dramat, próbowałam już wszystkich możliwych metod twardego resetu i nadal guzik z pętelką, całą górę strony mam totalnie rozstrzeloną, nie mogę się dostać do profilu ani do wyszukiwarki. co robić, co robić? :(

autor

harper (on/ona/oni)

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

phoenix farrell pisze:dzień dobry!
u mnie dramat, próbowałam już wszystkich możliwych metod twardego resetu i nadal guzik z pętelką, całą górę strony mam totalnie rozstrzeloną, nie mogę się dostać do profilu ani do wyszukiwarki. co robić, co robić? :(
Hey, Phoenix!
Skontaktujemy się z technikiem i spróbujemy rozwiązać ten problem najszybciej jak się da. Czekaj na wiadomość od nas :bh:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Nie wiem czy to ja coś robię źle, bądź czy to wina kodu... w kalendarzu jak chcę wrzucić post to obrazki są strasznie szerokie, nie da sie czegoś zrobić by je zmniejszał? :dumb:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Althea Callaway pisze:Nie wiem czy to ja coś robię źle, bądź czy to wina kodu... w kalendarzu jak chcę wrzucić post to obrazki są strasznie szerokie, nie da sie czegoś zrobić by je zmniejszał? :dumb:
Możesz proszę zrobić skrina? Bo u mnie to, co masz wrzucone wygląda na zupełnie standardową szerokość. Jak spróbowałam wrzucić kod z twojego tematu z jakimś randomowym obrazkiem również go wyskalowało do szerokości, więc nie bardzo wiem jak możemy ci pomóc :hm:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Przepraszam, sprawa się już wyjaśniła na sb :cry: Już wszystko gra, coś naknociłam najwidoczniej sama, musiałam jakiś znak usunąć :dumb: Ale wszystko już śmiga, dzięki za pomoc!

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacyjne”