WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

uwagi i prośby
od użytkowników
Jeśli zauważyłeś jakiś błąd na forum, coś nie działa, coś nie pasuje albo się nie zgrywa - to idealny temat, aby poinformować o tym administrację. Możesz też prowadzić tutaj dyskusje o działaniu forum, wrzucać swoje pomysły i prośby - będziemy wdzięczni za współpracę, aby udało nam się stworzyć miejsce idealne dla wszystkich.
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 00:08 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 6 razy.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

w dzielnicach mieszkalnych powiela się opis dla ballard i queen anne <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

harry potter pisze:w dzielnicach mieszkalnych powiela się opis dla ballard i queen anne <3
dziękujemy ślicznie, juz naprawione <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

2.7 Zastrzegamy, że grą fabularną jest wymiana postów z innym graczem, a nie pojedynczy post wysłany w przypadkowym miejscu.

Witam. Mam tylko pytanie odnośnie tego puktu:
Co jeśli gracz, który szuka kogoś w "kto zagra" do napisanej gry, nie znajdzie takiej osoby? Każdy zajęty, a Ty stoisz... chcesz grać. Post napisany. Może nawet umówiłeś się już na grę z kimś, przez co powstał post, ale cisza...Gracz chętny za rozgrywkę fabularną, a nie dostanie na niego odpowiedzi, nie z jego winy. A czas na post 7 dni już minął.
Czy to całkowicie skreśla osobę, która chętna do gry zostanie olana i nikt z nią nie zagra?
Nie rozumiem trochę tego punktu, skoro post jakby nie było powstał i nikt nie olał własnej postaci.

Tak tylko mnie to ciekawi 8-)

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ryan Mitchell pisze:2.7 Zastrzegamy, że grą fabularną jest wymiana postów z innym graczem, a nie pojedynczy post wysłany w przypadkowym miejscu.

Witam. Mam tylko pytanie odnośnie tego puktu:
Co jeśli gracz, który szuka kogoś w "kto zagra" do napisanej gry, nie znajdzie takiej osoby? Każdy zajęty, a Ty stoisz... chcesz grać. Post napisany. Może nawet umówiłeś się już na grę z kimś, przez co powstał post, ale cisza...Gracz chętny za rozgrywkę fabularną, a nie dostanie na niego odpowiedzi, nie z jego winy. A czas na post 7 dni już minął.
Czy to całkowicie skreśla osobę, która chętna do gry zostanie olana i nikt z nią nie zagra?
Nie rozumiem trochę tego punktu, skoro post jakby nie było powstał i nikt nie olał własnej postaci.

Tak tylko mnie to ciekawi 8-)
Każdy z nas gra na forach krócej lub dłużej i myślę, że bez względu na staż, zdarzało się, że spotykało się osoby, które, aby nie stracić wizerunku - wrzucały przypadkowe posty w równie przypadkowych miejscach akurat 7 dnia, aby tylko nie stracić wizerunku. To czyste blokowanie wyglądu. Poza tym nie ma co popadać ze skrajności w skrajność - na forum jest/będzie tyle aktywnych osób z postaciami chętnymi do gry, że w miejsce tej, która nie odpisuje - znajdzie się inna. Albo można rozwiązać to na inny sposób, czyli rozpocząć kolejną rozgrywkę. Nie martw się, nikt kto został "olany" do grupy nieaktywnych nie trafi, jednak zabawa na forum polega głównie na pisaniu, więc tego się trzymajmy! <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Dzięki za info. Z punktu widzenia blokowania przez to wyglądu specjalnie - wszystko jasne. :-P

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

viewtopic.php?t=16

MIEJSCE ZAMIESZKANIA
Pamiętaj, żeby zapoznać się z opisem mieszkań w tym temacie.

Brakuje Wam linku :)

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ryan Mitchell pisze:viewtopic.php?t=16

MIEJSCE ZAMIESZKANIA
Pamiętaj, żeby zapoznać się z opisem mieszkań w tym temacie.

Brakuje Wam linku :)

Dzięki! Już jest <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Można prosić o większy rozmiar czcionki w szybkiej odpowiedzi i w postach? <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Frederick Whiteley pisze:Można prosić o większy rozmiar czcionki w szybkiej odpowiedzi i w postach? <3
Pewnie, że można! Przekazaliśmy to komu trzeba i gdy tylko znajdzie dla nas chwilę to cośz tym zrobi <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

https://imgur.com/a/25MXpTr nie wiem czy to tylko u mnie, ale tutaj wam się chyba ikonka zepsuła <3

o, i jeszcze jedno! gdy odpowiadałam w temacie z telefonami, to widziałam, że html jest z góry wyłączony i trzeba odnznaczać, nie dałoby się może coś z tym zrobić? nie przeszkadza mi to, ale przed momentem myślałam, że coś zepsułam z kodem, bo całkowicie o tym zapomniałam, a nie chciało mi działać O.O

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Można zwiększyć ilość znaków na podpis? Bardzo ładnie proszę <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Fleur Patterson pisze:https://imgur.com/a/25MXpTr nie wiem czy to tylko u mnie, ale tutaj wam się chyba ikonka zepsuła <3

o, i jeszcze jedno! gdy odpowiadałam w temacie z telefonami, to widziałam, że html jest z góry wyłączony i trzeba odnznaczać, nie dałoby się może coś z tym zrobić? nie przeszkadza mi to, ale przed momentem myślałam, że coś zepsułam z kodem, bo całkowicie o tym zapomniałam, a nie chciało mi działać O.O
Sprawdziliśmy na forum i wszystko jest tak, jak być powinno.
W kwestii przypomnienia: funkcja szybkiej odpowiedzi nie uwzględnia html. Dopiero wejście w "odpowiedz" ma taką opcję.
Spróbuj zerknąć u siebie w profilu, czy masz może kliknięte "zawsze włączaj html". <3
Jared Jung pisze:Można zwiększyć ilość znaków na podpis? Bardzo ładnie proszę <3
Spróbuj proszę, już powinno śmigać! :heart:
Ostatnio zmieniony 2020-07-26, 01:19 przez Mae Coleman, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Mae Coleman pisze:
Jared Jung pisze:Można zwiększyć ilość znaków na podpis? Bardzo ładnie proszę <3
Spróbuj proszę, już powinno śmigać! :heart:
Już jest okej, dziękuję :serduszka:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ja też tu przyjdę z taką może głupiutką prośbą, ale brakuje mi mocno czegoś. Może nie każdemu jest to potrzebne, ale mi to zawsze urozmaica wyobrażenie o profilu mojej postaci, jest taki powiedzmy bardziej realny. Takie mam odczucia, co zrobię. :derp: Po prostu Instagram wygląda mi biednie bez tego głównego profilu/tablicy, czy jakkolwiek to nazwać, gdzie są podani followersi itp. Dałoby się coś takiego zrobić i dodać, ewentualnie dać możliwość wstawienia własnego kodu? Byłabym wdzięczna, gdyby zostało to jakoś umożliwione, jeśli robienie takiego kodu kategorycznie odpada, no to chociaż żeby można było ten swój albo jakiegoś gotowca wcisnąć.
Obrazek

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacyjne”