straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?


Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-07-19, 13:24


twisted sister, crazy

brother
poszukiwania rodziny

Mówią, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i może warto to sprawdzić? Tutaj możesz umieścić poszukiwania fabularnej rodziny albo dołączyć do którejś z istniejących. Brat, siostra, matka, ojciec, kuzynostwo albo dzieci - z nimi też rozegrasz świetne wątki.


Kod:
<table><div class="posz0"><div class="posz1">   tytuł poszukiwań </div>   
 <img src="LINK DO PROSTOKĄTNEGO GIFA" class="posz-maly-obrazek">
   <img src="LINK DO PROSTOKĄTNEGO GIFA" class="posz-maly-obrazek">

 <div class="posz2">
 <h1>TU WPISZ KOGO SZUKASZ</h1> 

 <div class="posz3"> Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.  </div>
   
 <h1>dodatkowe informacje</h1> 
 <div class="posz3"> - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit;<br>
   - sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam;<br>
   - iquip ex ea commodo consequat; </div> </div>
     
<div class="posz4">  DATA
<b>aktualne/rezerwacja/nieaktualne</b></div>   </div></table>


Jeśli w poście zamiast dwóch obrazków wolisz jeden - fragment z linkami do nich zamień na ten kod:

Kod:
 <img src="LINK DO PROSTOKĄTNEGO GIFA" class="posz-obrazek">

Poszukiwania nieaktualizowane przez 14 dni, będą przenoszone do archiwum.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 


Pan loczek, pisarz

Sieje zamęt i chaos. Aha... i jednak nie wszystko zostaje w Vegas...


Robert Oliver Brown
32 lata
180 cm
mieszka w Fremont
Tried so hard to be your man. The kind of man you want in the end. only then can I begin to live again

2021-05-31, 11:58


Rodzina Brown

Rodzeństwo poszukiwane

Brownowie mieszkają w Seattle od pokoleń. Należą do tych wielodzietnych, ale szczęśliwych rodzin, zamieszkujących duże domy w spokojnych dzielnicach. Rodzin, które mają swoje wzloty i upadki, małe dramaty, wielkie serca i niezależnie od własnych problemów, starają się nawzajem wspierać. ich rodzice i dziadek dalej zajmują rodzinny dom, za to rodzeństwo wyfrunęło z gniazda, co nie przeszkadza wpadać im na dzielne obiadki i święta. (Chyba, że masz pomysł na młodszą postać, która dalej mieszkałaby z rodzicami)

Obecnie w rodzinie mamy Roberta(31l), znanego pisarza horrorów, Mitcha(33l), niewidomego profilera policyjnego i Amy (26l), studentkę filozofii i lokalną podglądaczkę (podgląda sąsiadów lornetką).

Poszukujemy dwóch braci i siostrę/bliźniaczkę Mitcha (chociaż jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje w liczbie rodzeństwa, czy nawet płci) i serdecznie zapraszamy do zajmowania miejsca w rodzince, gier i dołączenia do rodzinnego serwera na Discordzie!

Pierwszy brat - poszło
Drugi brat - poszło
Bliźniaczka Mitcha - rezerwacja

Wiek, zajęcie, wizerunek są obojętne (chyba, że chcesz być bliźniaczką Mitcha, to musisz mieć 33 lata), najważniejsze, by rodzeństwo trzymało się razem.
Kontakt na PW lub discorda
:serce:
30 listopadaktualne
  
Mów mi:Myre#4344
MULTI:Sky, Marsilia, Coldwell i Anka
. pierwsze urodziny forum Wytrwały kolekcjoner Halloween .
 


Kierowca karawanu

Someone like you and all you know and how you speak


Travis Cavanagh
31 lat
183 cm
mieszka w Fremont
You can live any way you want, but youre sure gonna find out soon, when perfection aint what you got youll soon be singing another tune

2021-07-24, 16:28


What a disturbing glimpse into that thing you call call a brain

Przyrodniego rodzeństwa

Opcja numero uno
Siostra lub brat, dziecko Stephena i Sharon Cavanagh. Stephen to ojczym Travisa, jak i mąż Sharon, są małżeństwem od około 20 lat. Co za tym idzie, jeśli dziecko miałoby być ich to postać powinna mieć właśnie około tych 20 lat, lub mniej.

Opcja numero duo
Siostra lub brat, dziecko Stephena i jego poprzedniej partnerki. Wiek tutaj byłby od 23 lat do około 35 (próg górny do negocjacji).

W obu przypadkach jestem otwarta na ustalenie dowolnej relacji między rodzeństwem, acz nie ukrywam, że zależałoby mi na nie do końca idealnym rodzinnym obrazku. Nie jest tajemnicą, że Travis świetnie dogaduje się ze Stephenem, to naprawdę porządny facet, dobry mąż i ojciec. Jest albo rozwodnikiem, albo wdowcem, ale pierwsza opcja zawsze dawałaby miejsce na to, że prawa do opieki nad drugim dzieckiem dostała była żona Stephena. Dzieci byłyby nadal w kontakcie przy odwiedzinach, ale nie dorastałyby w jednym domu (może do czasu…?). Relacja z Sharon to inna sprawa (choć nie przypadek fatalny!), dlatego chciałabym, żeby ta wyjątkowo dobrze dogadywała się właśnie z przyrodnim rodzeństwem Travisa. Możliwe, że Stephen faworyzowałby Travisa, żeby dodać do ironii.
Pomysł jak widać jest do zmiany i dokładniejszego układania podczas burzy mózgów.

Opcja numero tres
Brat lub siostra, dziecko lub dzieci Earla (biologicznego ojca Travisa) i jego innej partnerki. Tutaj pozostawiam spore pole manewru, może Earl znalazł nową żonę na stałe i starał się być dobrym ojcem tym razem, może zostawił ją z ciążą, może nigdy po prostu nie bawili się w oficjalne tytuły i jego przyrodnie dzieci wołają do niego per ‘facet mamy’. Dzieci jednak musiałyby być w wieku poniżej 23 lat. Earl nie był złotym człowiekiem, ale podczas małżeństwa nie zdradzał Sharon.

Trochę tła dla Earla. To facet, który nieszczególnie spisywał się w roli ojca (w przeszłości). Nosił w sobie zawsze sporo zgorzkniałości nieszczególnie wzbijając się z karierą księgowego, ale też jako niespełniony muzyk (przede wszystkim dlatego), który sprowadzał na zespół problemy. Możliwe, że ma dobre intencje, ale zazwyczaj zabiera się do tego w złe sposoby. Ma długi i jak na księgowego to fatalnie dobiera od kogo pożycza pieniądze. Jego ostatnim osiągnieciem jest wpędzenie w kłopoty finansowe sklepu muzycznego jego przyjaciela. (Szykują się w związku z tym atrakcje).

W razie potrzeby, na pierwsze spotkanie można by uśmiercić Earla i rodzeństwo mogłoby się poznać podczas jego pogrzebu, ale zawsze można pomyśleć o innych okolicznościach i problemach. Aktualnie poszukiwana jest biżuteria, którą za dawnych lat Earl skradł (nie do końca świadom co wpadło mu w ręce), więc może część kompletu trafiła do nowej rodziny? (Travis ma zaledwie bransoletkę, brakuje naszyjnika i kolczyków). Jak poprzednio, jestem otwarta na różne pomysły i burze mózgów.

dodatkowe informacje

- Na podsumowanie: są trzy opcje, w tym pierwsze dwie nie wykluczają się z opcją trzecią.
- Pierwsza opcja: ktoś w wieku 20 lat lub mniej z nazwiskiem Cavanagh (dziecko Stephena i Sharon).
- Druga opcja: ktoś w wieku 23 lat lub wyżej, z nazwiskiem Cavanagh lub innym (po matce) (dziecko Stephena i jego byłej żony)
-Opcja trzecia: ktoś w wieku 23 lat lub poniżej, dowolne nazwisko (dziecko Earla i jego nowej partnerki)
- Kwestia z biżuterią może zostać zastosowana również do pierwszych dwóch opcji, gdy przypadkiem, lub nie do końca w ich ręce wpadły by błyskotki.
- Stephen z Sharon mieszkają już od pewnego czasu w Redmond
- Można mnie złapać na gg i discordzie
- Nie znikam i cenie sobie szczerość
07/11/2021 aktualne
Mów mi:zeszyt
MULTI:Tomas
. pierwsze urodziny forum Halloween .
 


walczę o utrzymanie mojej fundacji

w międzyczasie panosząc się po zakładzie pogrzebowym


Yael J. Thirlby
29 lat
176 cm
mieszka w Fremont
Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela.

2021-07-29, 16:13


rodzinka (nie)doskonała

siostry i brat marnotrawny!

Louise od najmłodszych lat nastawiona była głównie na dobrą zabawę. Nigdy nie planowała takiego życia, jaki zgotował jej los, również zwanym Olgierdem Swansonem. Przez całe swoje nastoletnie, a potem dorosłe życie, Yael była pod wrażeniem, jak wielki wpływ miał on na matkę. Najpierw wspólne sielankowe życie jak z bajki, potem masa zobowiązań: ślub, dom, gromadka brykających dzieci. Wszystko to, czego zawsze pragnął. Nie powstrzymało go to jednak przed zaliczeniem kilku skoków w bok. Zupełnie jak przed popełnianiem przekrętów finansowych oraz wchodzeniem w szemrane interesy, jednocześnie sprowadzając na swoją rodzinę straty, przede wszystkim emocjonalne. Yael, choć rozdarta pomiędzy rodzicami, zawsze starając się być obiektywna, mimo wszystko nie rozumiała jak matka mogła mu wybaczać za każdym razem i zachowywać się, jak gdyby nic się nie stało. Ta z kolei nigdy nie żałowała żadnej decyzji podjętej w przeszłości, czy to samodzielnej, czy pod naporem męża, szczególnie tych dotyczących dzieci, ponieważ są one dla niej całym światem. Poświęciła swoje życie wychowując je i kochając. Ojciec natomiast, choć popełnił w życiu kilka błędów i miał swoje za uszami, w oczach dzieci uchodził zwykle za wzór o żelaznych zasadach. Starał się uczestniczyć w życiu każdego z potomków, nagradzać za sukcesy i pocieszać w przypadku porażek, ale przy tym nie rozpuszczać ich za bardzo

Swansonowie słyną z dobrych genów, ciętego języka i dominacji kobiet nad mężczyznami. Może właśnie dlatego Ci są największymi i najbardziej nieokrzesanymi rozrabiakami w rodzinie. Nie ma mowy o żadnej równowadze, ponieważ rodzina liczy sobie trzy córki i tylko jednego syna. Męska część, choć poszkodowana, musiała się jakoś odnaleźć w tej sytuacji. Ich przedstawicielom nie można było odmówić uroku i wielkości w sposobie na przetrwanie wśród samic, bo z łatwością uchodziły im wszelkie przewinienia, nawet te najgorsze. Przynajmniej do czasu, kiedy wszyscy mieszkali pod jednym dachem.


Powyższy fragment pochodzi z karty i jak widać, nie zawiera za wiele szczegółów co do rodzeństwa, w związku z tym kwestie takie jak wiek, zawód, charakter i inne (nie)znaczące elementy składające się na postacie są dowolne. Może za wyjątkiem brata, ponieważ dosyć istotnym faktem jest to, że kilka lat temu przesiedział jakiś czas w więzieniu ze względu na przekręty i inne machlojki (sprawa jest trochę bardziej złożona i znajdzie swoje rozwinięcie w fabule), w których brał udział. Ich ojciec zawsze stał murem za jedynym synem. Między nimi panuje niepisany sojusz, dlatego wiadomo, że nie mógł zostawić go na lodzie. Jak to ma w zwyczaju, również wtedy pociągnął za kilka sznurków i wyciągnął syna z opałów. Pytanie tylko z jakim skutkiem i na jak długo? Ogólnie założenie jest takie, że niezależnie od stopnia zawirowań, jakie akurat panują w rodzinie, jej członkowie zawsze są dla siebie wsparciem. Dla Yael to największa wartość i choć nie kryje się ze swoim zdaniem, jeśli ktoś coś przeskrobie, narażając na szwank ich reputację, to jest taka osobą, która pierwsza wyciągnie rękę do udzielenia pomocy, starając się zjednać wszystkich. A potencjał jest! Jestem otwarta na wszelkie pomysły i modyfikacje. Tym bardziej, że postacie rodziców również dają sporo możliwości w tym zakresie.

» Chris (35 lat)
» Yael (29 lat)
» Maddie (27 lat)
» siostra (34-22 lat)

dodatkowe informacje

wszystko do ustalenia!
11/11 aktualne
Mów mi:karmazynowy pierdoła
MULTI:eileen shepherd
. Halloween .
 


programista i (współ)właściciel baru

szczęście na co dzień odbiera mi mowę


chet callaghan
33 lata
188 cm
mieszka w Columbia City
when you look at someone through rose-colored glasses, all the red flags just look like flags

2021-09-13, 13:05


umiłowani bracia i siostry

RODZINA CALLAGHAN

Ich rodzice przyjechali do Seattle jeszcze gdy byli młodzi i zakochani, i zbyt uparci, by zgodzić się z myślą, że to nie ma szansy się udać. Z jednego, prostego powodu: ona pochodziła z bogatej, nowojorskiej rodziny, on - nie. Mimo to na uwili sobie tutaj wspólne gniazdko i doczekali się kilkorga dzieci. Rodziną byli całkowicie zwyczajną, przeciętną, chyba szczęśliwą. Matka raczej zajmowała się domem, ojciec natomiast wiele lat temu wymarzył sobie otworzyć własny pub. Wszystko zainwestował w lokal i plan ten zrealizował. Jeszcze przed swoją śmiercią kilka lat temu zapisał ów lokal swoim dzieciom, w równym podziale, co myślę, że może być powodem wielu rodzinnych scysji, z racji tego, że nie wszyscy z rodzeństwa byli przez cały czas w mieście i nie wszyscy chcą tam pracować - a co za tym idzie: w oczach pozostałych nie zasługują na to, żeby czerpać z tego interesu zyski. Generalnie widzę łączące ich relacje jako, może nie tyle trudne, co odrobinę skomplikowane. Nie do końca (lub nie wszyscy) są takim idealnym rodzeństwem; jedni się trochę lubią, inni się nienawidzą - chociaż w trudniejszych chwilach na pewno mogą na siebie liczyć (coś na zasadzie: sami podrzucamy sobie świnie, ale niech tylko ktoś z zewnątrz spróbuje nam zaszkodzić, to rozszarpiemy), ale na co dzień... powiedzmy, że nikt przy zdrowych zmysłach nie posadziłby ich przy jednym stole, chyba że chciałby dostać niechcący w twarz marchewką z groszkiem. Żrą się przede wszystkim o rodzinny bar po ojcu, ale mogą się też kłócić generalnie o pieniądze (w grę może wchodzić np. spadek po dziadkach), może poróżniło ich coś w przeszłości, może dwóch braci podbijało do tej samej dziewczyny, może któreś z nich jest pasożytem żerującym na pozostałych, może jakaś czarna owca wiecznie sieje zamęt? Ale oczywiście relacje między rodzeństwem to już indywidualna kwestia, chociaż myślę, że w tym przypadku byłoby ciekawiej, gdyby dochodziło między nimi do pokręconych (i śmiesznych) sytuacji i snucia niepoważnych intryg dla urozmaicenia życia :khy:

dodatkowe informacje

— Poszukuję młodszego rodzeństwa dowolnej płci. Wiek w przedziale 22-32 lat, bo aż tyle różnicy jest pomiędzy najstarszym a najmłodszym, więc przedział spory! A gdyby ktoś okazał się zainteresowany zrobieniem nam mamy, to też byłoby cudownie.
— Wygląd zasadniczo dowolny, dobrze, gdyby byli choć trochę podobni, ale w razie czego nie ma takiej rzeczy, jakiej nie dałoby się zwalić na genetyczny kaprys.
Istotny fakt: dostali po zmarłym ojcu bar, w którym wszyscy mają jakieś tam udziały i którym zajmują się każde po trochę, wiecznie tylko wchodząc sobie w drogę. Oczywiście nie muszą wcale rwać się do pracy w lokalu; mogą oprócz tego pracować sobie gdzieś na etacie, ale zależy mi na uwzględnieniu tego wątku w rodzinnych fabułach, więc może to też być propozycja dla tych osób, które nie mają za bardzo pomysłu, czym ich postać mogłaby się zajmować. Chciałabym, aby ten rodzinny biznes był takim dodatkowym (ale nie jedynym, spokojnie) spoiwem dla naszych wspólnych gier, spięć, awantur albo przeciwnie - zawarcia pokoju.
— Cała reszta dowolna!
— Jesteśmy raczej aktywnymi graczami, i fajnie, aby to pozostało w rodzinie! Lubimy też wspólne gry, więc na pewno na brak wątków nie będziesz narzekać <3

  — Chet (33 lata; najstarszy)
  — Elliott (31 lat)
  s i o s t r a
  — Tomas (21 lat; najmłodszy)
11-11-2021 aktualne
Mów mi:-
MULTI:-
 


El Patrón

If a man expects a woman to be an angel in his life, he must first create heaven for her. Angels don't live in hell.


Javier Oscar Castillo Diaz
39 lat
182 cm
mieszka w Queen Anne
The Purpose of War is Peace...

2021-10-06, 10:20


La Familia Mexicana

Gorącokrwistej rodziny

Miguel i Conchita Castillo za młodu wyemigrowali z Meksyku, na stałe ostając już w Seattle. To tu Don Castillo otworzył swą pierwszą meksykańską restaurację pod nazwą Papa Castillo. Klimat, wystrój, serwowane dania - to wszystko zostało wyjęte rodem z barwnego i jakże muzykalnego kraju, w którym się urodził oraz wychował. Swe tajne receptury przekazał dzieciom, tak jak swą ukochaną knajpkę, gdy jego zdrowie poczęło podupadać. Potomkowie rozwinęli działalność, tworząc z niej i sieć restauracji, ulokowanych w większych miastach Stanów Zjednoczonych. Aczkolwiek dany biznes stał się także świetną podwaliną pod pralnię brudnych pieniędzy, bowiem syn Miguela, Fernando z biegiem lat stał się głową kartelu. Lokalem w Seattle, tym pierwszym, zajmuje się obecnie Javier, który po śmierci swego starszego brata stał się także prawą ręką w sprawach biznesowych tatusia. Tych mniej legalnych również.

Skład rodziny
Fernando Jose Castillo, lat 65 - ojciec, głowa rodziny i kartelu. [postać NPC]
Isabella Rosa Diaz de Castillo, lat 63 - matka [postać NPC]
Juan David Castillo Diaz, lat 41 - najstarszy z rodzeństwa, zamordowany dziewięć miesięcy temu.
Wdowa po zmarłym Juanie, wiek od 35 do 41 lat [postać do wzięcia]
Javier Oscar Castillo Diaz, lat 39 - właściciel Papa Castillo [postać zajęta]
Siostra, wiek od 30 do 37 lat [postać do wzięcia]
Siostra, wiek od 27 do 29 lat [postać do wzięcia]
Wujek, ciotka, kuzyni [postacie do wzięcia]

dodatkowe informacje

- Preferowany kontakt osób zainteresowanych to pw lub discord Javiera.
- Niczego nie narzucam. Wolność w kreacji jak najbardziej dostępna. Byleby dostosowana została do latynoskich realiów. Castillo bardzo dbają o swoje tradycje.
- Ze swojej strony zapewnić mogę rodzinne relacje nie tylko na papierze, ale także w formie gier.
- Masę pomysłów na rozwój rodzinnych dramatów także.
20.10.2021 aktualne

Mów mi:Moony#6868
MULTI:Theodore
 


neurochirurg

scared I would take my broken heart to the grave


dane hargrove
35 lat
188 cm
mieszka w Belltown
I used to think that I was made out of stone

2021-11-01, 15:54


welcome to the family jewels,
coal to diamonds, sold to fools

only thing we share is one last name

Pochodzą z Kalifornii, dokładnie z Sacramento, gdzie cała piątka przyszła na świat i wychowała się. Ich rodzice to niecodzienny przykład symbiozy - ojciec to prawnik z rodziny, która od pokoleń zajmuje się kwestiami prawnymi, a matka jest znaną i szanowaną malarką z popularnego klanu artystów. I to w zasadzie wszystko z pierwotnych szczegółów.
Jak wspomniałam, jest ich pięcioro, przy czym Dane jest jednym ze starszych dzieci; widzę w ich gromadce jednak jeszcze jednego, starszego brata (bądź siostrę!) - dziecko, które poszło w ślady ojca, może nawet otworzyło z jego pomocą własną kancelarię. Poza tym istotna będzie dla mnie młodsza siostra (praktycznie dokładny rok różnicy między nią, a Danny'm, który jest z grudnia), z którą moja postać ma najlepsze relacje.
A, i jeszcze jedna sprawa - rodzice, a najprędzej ich matka, wszystkim dzieciom nadali imiona inspirowane nazwami kwiatów, także Dane, a raczej Dandelion nie jest tutaj wyjątkiem. Będę przeszczęśliwa, jeśli uda się to zachować i oczywiście pomogę z wyborem, bo fajnie by było, żeby te imiona były unikatowe i bardziej charakterystyczne, niż Rose czy Lily. Oczywiście rodzeństwo nie musi ich lubić i tak jak brat mogą używać zdrobnień czy nawet pseudonimów.

stan rodziny na ten moment:
🌼 brat/siostra (rok 83 i w górę) - najstarsze dziecko
🌼 dandelion (rok 85) - to ja!
🌼 siostra (rocznik 86) - najbliższa Danny'emu
🌼 brat/siostra (lata 98-88)
🌼 brat/siostra (lata 98-88)

dodatkowe informacje

- Miejsce czarnej owcy rodziny przez wiele lat zajmował Dane, teraz jedno z młodszych dzieci może przejąć tę posadę, jeśli będzie dostatecznie młode,
- Kwiatkowe imiona to must, prędzej dogadamy się co do profesji Twojej postaci, niż ominiemy ten wymóg :lol:
- Fajnie, jakby byli odrobinę podobni, więc chętnie pomogę szukać wizerunków, w razie potrzeby,
- Lubię rodzinne gry, ale jeśli Ty nie, to też spoko!
14.11 aktualne, stan jak wyżej
Mów mi:saddy daddy
MULTI:nicholas
 


przyjaciółka do wynajęcia

to jej sposób życia


Valeria Willis
28 lat
165 cm
mieszka w South Lake Union

2021-11-07, 12:02


And I'll be there when it all goes wrong
Just to show you someone cares

Młodszej, ukochanej siostry

Państwo Willis poznali się słonecznej Toskanii. Anthony, obcokrajowiec ze Seattle w Stanach, widząc piękną Włoszkę Beatrice, od razu się w niej zakochał, co zaowocowało ślubem i pojawieniem się na świat Valerią. Przeprowadzili się do Stanów, kiedy Valeria miała pięć lat i osiedlili się w rodzinnym mieście Anthony'ego - Seattle. Tutaj otworzyli też lokalną winnicę, a sprowadzane z Włoch wina cieszą się dużym zainteresowaniem. To tu na świat przyszła następna córka, którą możesz być Ty!
W każdej z latorośli widać choć namiastkę temperamentu przeniesionego w genach przez matkę. To doprowadziło Valerię i Beatrice do kłótni o przyszłość, którą każda z nich widziała inaczej, dlatego ostatecznie zmusiło to dorosłą już dziewczynę do wyprowadzenia się z rodzinnego domu i mieszkania na własną rękę. Mimo iż nie zgadza się z przekonaniami matki, to nie wyobraża sobie utraty kontaktu z młodszą, ukochaną siostrzyczką!

dodatkowe informacje

- Z technicznych spraw siostra może mieć 17-23 lat, a włoskie korzenie wcale nie muszą być u niej tak bardzo widoczne w charakterze, to już pozostawiam Tobie <3
- Siostra równie dobrze może stać po stronie matki, jak i Valerii, ewentualnie może próbować je ze sobą pogodzić. Może być przykładną córką, ale i taką, która trochę rozrabia i to do Val zgłasza się, żeby ratować ją z opresji. Naprawdę, wszystko zależy od Ciebie. Najważniejsze jest to, że siostry zawsze się ze sobą dogadywały i mogły na siebie liczyć.
- Zapraszam na PW w celu ustalenia szczegółów :heart:
27.11.2021 Aktualne bardzo
  
Mów mi:Słońce
MULTI:Nathaniel
. pierwsze urodziny forum Halloween .
 


what happens in Vegas stays in Vegas

weterynarz z powołania, łamacz serc z przypadku


Apollonia Hudson-Brown
31 lat
177 cm
mieszka w Belltown
My nights will never be the same again. I got you running through my veins.

2021-11-08, 12:57


Hudson Dream Team

najlepsze rodzeństwo w mieście

Państwo Hudson doczekali się czterech pociech i większość swojego dorosłego życia skupiali się właśnie na nich. Dzięki temu wychowywały się one w rodzinnej atmosferze i miały dobry start w dorosłość. Przychodzi jednak w życiu pewien kryzys (wieku średniego? możliwe!), a u państwa Hudson wyglądał on tak, że rzucili wszystko i wyruszyli w podróż życia. Dosłownie wszystko co mieli rozdzielili między swoje pociechy. W ten sposób Apollonia otrzymała rodzinny dom wraz ze starym warsztatem stolarskim taty, a mieszkanie w centrum, firma stolarska ojca i działka na obrzeżach miasta wylądowała w rękach pozostałych dzieci. Czy podział narzucony z góry spowoduje pierwsze poważne zgrzyty w relacjach z rodzeństwem? To się okaże, ale jestem otwarta na wszystko.

dodatkowe informacje

— W rodzinie Hudsonów na próżno doszukiwać się jakiś dramatów... no może prócz tych, które wywoływały nastolatki w okresie dorastania, bo wtedy robiło się gorąco, a papcio Hudson najczęściej uciekał wtedy do Mount Rainer, by cieszyć się spokojem wynikającym z natury. W domu nigdy nie brakowało miłości, a rodzice już na starcie małżeństwa mieli jasny cel, w którym poprzysięgli sobie zadbać o finansowe zabezpieczenie w kwestii akademickiej przyszłości dzieci, więc pociechy nigdy nie musiały martwić się studenckimi kredytami.

— Nie narzucam zbyt wiele, prócz tego, że ich dzieciństwo kręciło się w przyjemnej rodzinnej atmosferze i w towarzystwie drewnianych zabawek firmy ojca, które w późniejszym czasie pewnie wychodziły bokami wszystkim dzieciakom, ale nie Poli. Ona kolekcjonuje je po dzień dzisiejszy.

— Czekam na wasze listy miłosne i różnorodne gierki, w końcu ich dorosłość nie musi się okazać tak sielankowa jak dzieciństwo pod czujnym okiem kochających rodziców.

  Theodore Hudson (37 lat) - działka za miastem
  Pola Hudson (31 lat) - dom rodzinny
  brat/siostra (30 lat) - firma ojca
  Aphrodite Hudson (28 lat) - mieszkanie w centrum
13 listopada 2021 aktualne
Mów mi:ancy
MULTI:arielka, teddy
. Halloween .
 


Ordynator Kardiochirurgii

Ludziom leczy serducha, jego własne jest w małych kawałkach


Christian Holloway
36 lat
191 cm
mieszka w South Lake Union
So if you love me let me go, and run away before I know. My heart is just too dark to care I can't destroy what isn' t there


2021-11-12, 15:42


Coś, czego praktycznie w życiu nie miałem

Przyrodnie rodzeństwo sztuk dwie

Trzeba wspomnieć, że Chrisa wychowali dziadkowie, po tym jak jego matka narkomanka za dużo sobie wstrzyknęła i umarła. Facet, który z nią był zniknął i nigdy nie pojawił się w życiu Hollowaya. Nie znaczy to jednak, że podzielił los jego matki. Może nie. Poszukuję dla Chrisa przyrodniego rodzeństwa, sztuk najlepiej dwie. Wiele nie narzucam, tylko to że ojciec był/jest narkomanem, kwestia do dogadania. Chris nie znał tej dwójki, może jego ojciec wyszedł na prostą, jest przykładnym obywatelem, mężem ojcem? Chris jest bardzo uczuciowy, relacje rodzinne to wszystko co ma, więc nie ukrywam, że te dwie osoby będą istotne w jego życiu

dodatkowe informacje

- Wiek płeć i wygląd są mi zupełnie obojętne, lubię dawać ludziom wolną rękę, by nie musieli robić postaci tylko pode mnie, bo to ogranicza a przecież nikt tego nie lubi, prawda?
- Proszę tylko o zdecydowane osoby, chcę by Chris się tutaj dobrze bawił, nie wymagam też codziennie nie wiadomo ile postów, sama mam życie, jednak nie chcę czekać na nie tydzień bądź dłużej
- Z pytaniami zapraszam na PW
12.11.2021 aktualne
Mów mi:Krisowa#4938
MULTI:Michael, Corey, Cyrus
 


Ksiądz z pogłębionym kryzysem wiary

Rozkoszujący się w nocnym życiu miasta i jego grzechach


Michael Durant
32 lata
187 cm
mieszka w Chinatown
FORGIVE ME, FATHER, FOR I SIN EVERY NIGHT

2021-11-15, 18:12


Francusko - hiszpańska mieszanka wybuchowa

Adoptowane dzieci Państwa Durant

Żadne z dzieci Państwa Durant nie było ich biologicznym, a to z prostego powodu. Państwo Durant to... mąż i mąż. Michael został zaadoptowany przez nich jak miał zaledwie kilka lat, ale już wtedy było ich kilkoro, więc od zawsze tworzyli dosyć spore stadko otoczone miłością i od małego oswajane z tematem seksualności swoich opiekunów. Jemu nigdy to nie przeszkadzało, zapewne reszcie rodzeństwa też nie, skoro wytrzymali ze sobą tyle lat. Mieszkali w Miami na Florydzie, ale dzieciaki były adoptowane ze wszystkich stron kraju, nie ma tego w karcie, ale docelowo chciałabym, by była ich ósemka każde w różnym wieku. Państwo Durant adoptowali za równo chłopców, jak i dziewczynki, więc od was zależy, jakie będą proporcje. Przybrane rodzeństwo było ze sobą zgrane od małego i ma bardzo silne relacje, nawet jeśli znajdzie się jakaś czarna owca, to nadal będą rodziną. Każde z nich jest indywidualistą i obrało swoją własną ścieżkę, mając wsparcie rodzeństwa i ojców. I to chyba tyle.
Durantowa rodzinka:
Michael Durant - 32 lata
Samuel Durant - 30 lat
brat/siostra [18 - 36 lat]
brat/siostra [18 - 36 lat]
brat/siostra [18 - 36 lat]
brat/siostra [18 - 36 lat]
brat/siostra [18 - 36 lat]
brat/siostra [18 - 36 lat]

dodatkowe informacje

- Wygląd, wizerunek, zawód i wiek (do 36 lat rzecz jasna) to Twoja inwencja twórcza, stwórzmy małe stadko na Seattle <3
- Ich ojcowie to Francuz i Hiszpan, wiec dzieciaki te języki znają od małego
- Ogólnie rodzina bardzo zżyta ze sobą i nawet jeśli coś im nie wychodziło, to zawsze mogą na siebie liczyć
- Po jakieś szczegóły zapraszam na dc bądź pw
15.11.2021 aktualne jak najbardziej
  
Mów mi:Krisowa#4938
MULTI:Christian, Corey, Cyrus
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, październik - 387 punktów
Miejscowy skazaniec, temat plotek i spekulacji. Przesiedział pięć lat za morderstwo i mimo, że na koniec go uniewinniono, to zdania na temat tego, co prawdziwe, nadal są podzielone. Obecnie jest właścicielem domu pogrzebowego o nazwie Serenity. Ceni dobre kino, dalekie podróże i kuchnie śródziemnomorską. Wbrew pozorom ma całkiem niezłe powodzenie u kobiet, więc jeśli jeszcze jest wolny, to szybko może się to zmienić
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, październik - 230 punktów
Mężczyzna o wielu talentach. Ambitny, wysportowany człowiek sukcesu, w dodatku całkiem niezły kucharz. Trenuje sztuki walki, gra na pianinie i interesuje się autami. Nie toleruje kłamstwa, a sam jest opiekuńczy, lojalny i szarmancki. Prawdziwy z niego skryty romantyk. Na koniec warto dodać, że jest kawalerem, więc warto łapać, póki jest do wzięcia!