WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

poszukiwania romantyczne

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

choose me, love me
poszukiwania miłosne
Ten temat jest miejscem na znalezienie romantycznej relacji - pierwsza miłość, były małżonek, którego wciąż darzysz uczuciem, sąsiad w którym się podkochujesz, cokolwiek zechcesz. Przejrzyj poniższe posty z poszukiwaniami, a jeśli nic cię nie satysfakcjonuje - napisz własne!

Z DWOMA GIFAMI

Kod: Zaznacz cały

[po][po2]{TEXT}[/po2][po3]LINK DO GIFA[/po3][po3]LINK DO GIFA[/po3]
[po4][po5]dodatkowe informacje[/po5]
[po6]{TEXT}[/po6]
[po5]dodatkowe informacje[/po5]
[po6]{TEXT}[/po6][/po4]
[po7]XX/XX/XXX  aktualne[/po7]
[/po]

Z JEDNYM GIFEM

Kod: Zaznacz cały

[po][po2]{TEXT}[/po2][posz1img]LINK DO GIFA[/posz1img]
[po4][po5]dodatkowe informacje[/po5]
[po6]{TEXT}[/po6]
[po5]dodatkowe informacje[/po5]
[po6]{TEXT}[/po6][/po4]
[po7]XX/XX/XXX aktualne[/po7]
[/po]

Poszukiwania nieaktualizowane przez 14 dni, będą przesyłane aktywnym postaciom w wiadomości prywatnej.
Ostatnio zmieniony 2022-02-25, 11:42 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 9 razy.

autor

We adopt a brand new language, communicate through pursed lips.
Awatar użytkownika
25
187

listonosz

US Postal Service

elm hall

Post

KOD: ZAZNACZ CAŁY
it's called "trauma bonding"
miłości w obliczu śmierci
Gdzie ludzie poznają miłość?
Niektórzy na imprezach, albo na uczelni. Inni - przez aplikację randkową lub wspólnych znajomych. Zdarzają się tacy, którzy partnera poznali w pracy albo na dodatkowych zajęciach z ceramiki.
Ale my... My, ze wszystkich możliwych miejsc na świecie, poznaliśmy się w hospicjum.

Widzisz, mój ojciec umiera. Spokojnie, możemy nazywać to po imieniu - od dawna już nawet nie próbuję się oszukiwać, że za chwilę cudownie ozdrowieje i wróci do domu - z oddziału, na którym miał być tydzień, miesiąc, pół roku. Odwiedzam go często, prawie codziennie. Upewniam się, że temperatura w pokoju nie jest za niska, ani za wysoka, poprawiam kwiaty w wazonie i zdjęcie mojej matki w ramce z masy perłowej. Ostatni, wyszarpany z kieszeni grosz wydaję na czekoladki dla tutejszych pielęgniarek by się upewnić, że go nie zaniedbają, jeśli zostanę dłużej w pracy i nie będę mógł akurat wpaść w odwiedziny.
Ciebie poznaję na korytarzu - przy automacie z kawą albo przekąskami, albo w ogrodzie kliniki, wśród ostatnich promieni późnoletniego słońca. Zwracasz moją uwagę bo wydajesz się spokojna/y, a tutaj ludzie zwykle wyglądają na przestraszonych. Nie odzywam się do Ciebie pierwszy, ponieważ nie mówię, ale nie odtrącam Cię, jeśli zaczepisz mnie pierwszy.
Od tamtej pory, ilekroć odwiedzam tatę, liczę, że wpadnę również na Ciebie. Nie wiem czemu - może to dlatego, że obydwoje lubimy podobne książki, albo ponieważ masz do mnie cierpliwość. Szybko znajdujemy wspólny język, i zaczynamy spotykać się także poza murami hospicjum, chociaż przeczuwam, że "Dopóki śmierć nas nie rozłączy" może mieć w naszym przypadku zupełnie inne znaczenie.
dodatkowe informacje
- Mam na tę relację kilka różnych pomysłów. To, co Twoja postać robi w hospicjum, pozostawiam Tobie - może być pacjentem (i, na przykład, nie powiedzieć o tym Sydowi bądź skłamać, udając, że tylko kogoś odwiedza), może opiekować się umierającym partnerem, należeć do rodziny pacjenta, czy nawet do personelu medycznego. Im bardziej skomplikowana będzie ta sytuacja, tym lepiej - żaden dramat nie jest mi straszny!

- Nie mam żadnych konkretnych wymagań względem wieku, płci, wyglądu, czy charakteru. Wystarczy, aby Twoja postać miała względem Syda cierpliwość - chłopak nie mówi, i ma cechy wskazujące na autyzm, a więc bywa trudny w obyciu, ale to również urocza i zdolna do głębokiej miłości postać.

- Niemniej, nie poszukuję endgejmu (nie oszukujmy się - szczególnie nie wówczas, jeśli Twoja postać będzie pacjentem). Zależy mi raczej na skomplikowanej relacji, która obydwojgu wywróci życie do góry nogami, i każe mierzyć się z dylematami, jakich nigdy wcześniej nie mieli.

- Na forum jestem od trzech lat, i będę pewnie do końca jego istnienia. Nie znikam, staram się pisać regularnie i ładnie, nie obrażam się za nieobecności, piszę wybitne hajdy i jeszcze wybitniejsze opisy natury, i w ogóle fantastyczny ze mnie gracz, więc zapraszam na PW jeśli chcesz sprawdzić, czy to prawda, czy wierutne kłamstwo.
20/02/2024
aktualne

autor

harper (on/ona/oni)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania”