straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?


Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-07-19, 13:20


choose me, love me
poszukiwania miłosne


Ten temat jest miejscem na znalezienie romantycznej relacji - pierwsza miłość, były małżonek, którego wciąż darzysz uczuciem, sąsiad w którym się podkochujesz, cokolwiek zechcesz. Przejrzyj poniższe posty z poszukiwaniami, a jeśli nic cię nie satysfakcjonuje - napisz własne!

Kod:
<table><div class="posz0"><div class="posz1">   tytuł poszukiwań </div>   
 <img src="LINK DO PROSTOKĄTNEGO GIFA" class="posz-maly-obrazek">
   <img src="LINK DO PROSTOKĄTNEGO GIFA" class="posz-maly-obrazek">

 <div class="posz2">
 <h1>TU WPISZ KOGO SZUKASZ</h1> 

 <div class="posz3"> Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.  </div>
   
 <h1>dodatkowe informacje</h1> 
 <div class="posz3"> - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit;<br>
   - sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam;<br>
   - iquip ex ea commodo consequat; </div> </div>
     
<div class="posz4">  DATA
<b>aktualne/rezerwacja/nieaktualne</b></div>   </div></table>


Jeśli w poście zamiast dwóch obrazków wolisz jeden - fragment z linkami do nich zamień na ten kod:

Kod:
 <img src="LINK DO PROSTOKĄTNEGO GIFA" class="posz-obrazek">

Poszukiwania nieaktualizowane przez 14 dni, będą przenoszone do archiwum.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 


walczę o utrzymanie mojej fundacji

w międzyczasie panosząc się po zakładzie pogrzebowym


Yael J. Thirlby
29 lat
176 cm
mieszka w Fremont
Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela.

2021-07-27, 13:28


mało rzeczy jest pewnych jak my, mało co tak niepewne jest

wkrótce były mąż

W skrócie: Yael jest rezydentką chirurgii w Swedish Hospital. Prowadzi też własną fundację, która pomaga w realizacji potrzeb studentów medycznych kierunków, a także oferuje wyposażenie lokalnych placówek medycznych w niezbędny do pracy sprzęt. Jej matka to szanowana lekarka, teraz służąca fachową poradą i pomocą w fundacji. Ojciec z kolei znany jest szerszemu gronu jako finansista z kilkoma przekrętami na koncie oraz współwłaściciel zakładu pogrzebowego. Poszukuję dla niej męża, z którym jest w trakcie rozwodu. Wdarł się konflikt interesów? Zdrada? Intryga? Może nie układało im się za dobrze od jakiegoś czasu? A może od początku był to tylko czysty zysk? Uczucia u Yael odgrywają pierwszorzędną rolę, w przyszłości pragnie nawet założyć rodzinę, dlatego mogła nie chcieć pójść na taki wyprany z emocji układ, ale może musiała? Nie pierwszy raz zresztą! Cała relacja to jeden wielki zarys i wszystkie szczegóły znaczące dla fabuły są do ustalenia, tak że pole do popisu jest naprawdę duże. Dogadamy się!

dodatkowe informacje

- Zależy mi przede wszystkim na grze i jakimś rozwoju relacji na fabule. Ma ona potencjał, więc przy odrobinie chęci i zaangażowania, jest to do zrobienia. Ze swojej strony dodam, że nie mam nic przeciwko, jeśli od czasu do czasu wkradnie się mała drama :lol:
- Wymagań co do postaci nie mam, może poza tym, żeby nie była dużo młodsza czy starsza od Yael
11/11 aktualne
Mów mi:karmazynowy pierdoła
MULTI:eileen shepherd
. Halloween .
 


Kobieta wyzwolona

Chce wyjść na ludzi, więc 'udaje' informatyka. Lepiej jednak czuje się w DarkNecie i na ulicy skąd bierze informacje dla różnych ludzi.


Sofia Billie Ducette
32 lata
165 cm
mieszka w South Park
Wszechświat jest obojętny. Nie obchodzą go nasze plany lub kruche serca.

2021-08-30, 20:04


Znasz mnie z dawnych lat. Myślę sobie – co za niefart

Zauroczenie sprzed lat

Pamiętasz dzień, kiedy się poznałyśmy? Poszłaś za mną aż do budynku opuszczonego kina. Słysząc hałas byłam pewna, że to Old Jo znów lezie coś ode mnie wyżebrać, a przecież nie miałam nic więcej niż on sam. On przynajmniej posiadał wolność a mnie przerzucano z jednej rodziny do drugiej. W nich szamotano mną, bo jak inaczej to opisać? To była walka a ja czułam się jak stara piłeczka przeżuta przez psa.
Tamtego wieczora uderzyłam Cię kawałkiem starego krzesła. Broniłam się nieświadoma, kto tak naprawdę krył się w ciemnościach.
Przez lata nauczyłam się nie patrzeć na to, co myślą o mnie ludzie. Wtedy też taką zgrywałam, ale nie wiesz, nigdy nie wiedziałaś, że gdy tylko spostrzegłam kogo tak boleśnie potraktowałam.. chciałam sama siebie uderzyć w głowę.
Znałam Cię. Nie osobiście, ale widziałam przez okno. Mieszkałaś naprzeciwko. Nie dosłownie, bo o jeden dom na lewo, ale ten twój był ciekawszy od chaty Tricksów. Ładny, zadbany, pełen życia i przede wszystkim – TY w nim byłaś.
Nigdy nie wiedziałaś, że Cię obserwowałam. Najpierw robiłam to z zazdrości o Twoje życie, a potem z tęsknoty za Twym uśmiechem. W którymś momencie chciałam, żebyś i do mnie tak się uśmiechnęła a zamiast tego, brutalnie potraktowałam Cię kawałkiem starego drewna. Nikomu nie powiedziałaś i nigdy nie dowiedziałam się, dlaczego to zrobiłaś. Nie przyznałaś tego tak samo, jak ja nie wyjawiłam swojej małej obsesji na Twoim punkcie. Po co, skoro od tamtej pory bezkarnie mogłam się z tobą widywać?
Nie chciałam żebyś wzięła mnie za stalkera. Nie chciałam Cię stracić, bo zanim rodzina zastępcza odesłała mnie do sierocińca, stałaś się moim nowym domem.
Miałam go tak krótko..


Billie ew. Sofia od małego była przerzucana przez system jak piłeczka w automacie do gry. Wiele rzeczy widziała, doświadczyła i jeszcze więcej osób poznała. Był jednak ktoś, pewna młoda dziewczyna, która poznała Sofie jeszcze w czasach, gdy nie miała tak bardzo wyjebane na wszystko. Gdy brała życie na poważnie, a przynajmniej wszystko nie było żartem. Miała marzenia, plany i nawet nadzieję na to, że mogłaby posiadać kogoś bliskiego, ale rypło, gruchło i rozpierdzieliło się jak zamek z piasku zdeptany przez wrednego dzieciaka.
Pojawienie się osoby z przeszłości pociągnie ją w stronę dawnej siebie. Do życia, które miała jeszcze zanim całkowicie je zniszczono. Do tego, że nawet jeśli nie była szczęśliwa z rodziną zastępczą, to cieszyła się, że jakąś miała (choćby na chwilę) i poznała kogoś, kto był dla niej bardzo bliski. Kogoś, kto rozumiał ją bez słów.
Kogoś, kto pomimo zmian w Sofii nadal to potrafi i to strasznie wkurzające. Ta nić porozumienia, spojrzenia pełne niewypowiedzianych słów i to, że w oczach Sofii pod każdym względem wciąż jesteś lepszą osobą.

dodatkowe informacje

- Szukam Pani w zbliżonym do Sofii wieku , z którą kiedyś (jako nastolatki) przyjaźniły się albo nawet przeżyły pierwszy pocałunek. Te szczegóły chciałabym ustalić, bo nie ma to jak dawne miłostki, które rzucą ci przeszłością w twarz.
- Poza tym nie mam żadnych wymagań. Nie musi pochodzić z Seattle, bo Sofie przerzucano przez system, więc miasto/miasteczko nie gra roli.
- Jestem elastyczna. Pomysł to tylko zarys i można go dowolnie modyfikować.
- Nie chcę ustalać, co może być albo będzie. Jeżeli dobrze będzie nam się grało z chęcią pociągnę tę relację w romantycznym kierunku.
20.10. Aktualne
Przez jeden wieczór byłam kobietą z twoich snów

One night stand (albo miesiąc miodowy)

To był niezapomniany wieczór z dobrymi fikuśnymi drinkami i jeszcze lepszą śmietanką towarzyską. Nie pasowałam tam. Nawet nie chciałam przychodzić, ale musiałam, więc wcisnęłam się w kieckę od sąsiadki i udawałam kogoś, kim nie byłam. Nie kłamałam o sobie, ale podobało mi się, kim byłam w Twoich oczach. W tej sukience, w lokalu o dobrej renomie i zachowując się porządnie musiałam być kimś lepszym niż w rzeczywistości. To mi się podobało i Tobie także.
Może oboje udawaliśmy?
Nie pytaliśmy o to. Nie chcieliśmy niszczyć magii wieczoru, który minął szybciej niż się spodziewaliśmy.
Dla nas trwał do bladego świtu i być może byłaby z tego niezła romantyczna historia, ale skończyła się ona tak szybko, jak się zaczęła


Szukam osoby, z którą Billie ew. Sofia spędziła wspomniany wieczór na piciu drinków, tańcach i rozmowach o wszystkim i niczym. Możliwe, że po tym spotkali się jeszcze raz lub dwa. Może nawet na krótko oddali romansowi, ale ten zakończył się w mgnieniu oka.
Czemu?
Sofia wcale nie jest ułożoną kobietą z dobrego domu. Mieszka w marnej kawalerce, kręci wśród szemranego towarzystwa i zarabiania nielegalnie zbierając informacje. Zna się na elektronice, hakuje, kradnie informacje i zbiera dane, które potem sprzedaje nie pytając klienta, co zamierza z tym zrobić. Nie obchodzi ją to. Ważne, że ludzie jej płacą i choć ostatnio stara się wyjść na prostą (nawet znalazła pracę informatyka), to ciężko jest uciec od wypracowanego fachu oraz dobrej renomy krążącej w Dark Necie.
Z tego i wielu innych powodów woli nie pakować się w związku.
A może odkryła, że jesteś kimś więcej niż tylko przypadkowo poznaną osobą? Może pracujesz w policji albo jesteś prywatnym detektywem, o czym Sofia dowiedziała się chwilę przed tym zanim postanowiła się ulotnić?
Wszystko jest do ugadania!

dodatkowe informacje

- Pan lub Pani.
- Nie mam wymagać co do wieku, wyglądu lub zawodu. Hulaj dusza.
- Jestem elastyczna. Pomysł to tylko zarys i można go dowolnie modyfikować.
- Nie chcę ustalać, co może być albo będzie. Jeżeli dobrze będzie nam się grało z chęcią pociągnę tę relację w romantycznym kierunku.
20.10. aktualne
Mów mi:Lorde
MULTI:x
 


Doesn't matter anymore,

if what we say is true. It happened if I say it, your picture as I paint it...


Monica Ava Castillo Diaz
28 lat
168 cm
mieszka w Queen Anne
And If I take them down, will my lies be found? Deep inside the sun, my words become a gun...

2021-11-02, 08:27


Quién eres tú?

Męża, który nie jest tak idelany, jak myślała...

Monica jest córką głowy kartelu meksykańskiego. Zawzięta dziewczyna zawsze pragnęła pójść w ślady ojca i stać się częścią rodzinnego biznesu, ale została automatycznie wykreślona z dziedziczenia tego obowiązku, poprzez fakt, że była kobietą. W rodzinie Castillo, kobiety nie miały prawa uczestniczyć w tej krwawej wojnie. Dlatego też, Ciemnowłosa zajęła się prowadzeniem rodzinnej sieci restauracji "Papa Castello" Poświęcając się niemalże całkowicie pracy, Monica zapomniała o życiu prywatnym. a przynajmniej tak było, dopóki na jej drodze nie pojawił się pewien cholernie przystojny nieznajomy. Miguel De Marco (dane oczywiście są tylko przykładowe i podlegają ewentualnej zmianie) - syn Bossa Kartelu Kolumbijskiego, wpada na genialny pomysł, rozpracowania wrogiej, konkurencyjnej organizacji, poprzez rozkochanie w sobie jednej z córek Castillo. Jego wybór niemalże od razu pada na piękną Monicę. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, dziewczyna z początku broni się przez zakazanym uczuciem, po to aby ostatecznie skapitulować. Jest przeszczęśliwa, gdy Miguel prosi ją o rękę. Zgadza się nawet na to, aby ich ślub odbył się w sekrecie, wszystko po to, aby nie stracić ukochanego, oraz szansy na prawdziwe szczęście. Kobieta nie ma jednak pojęcia o tym, że jej związek, a w efekcie końcowym także małżeństwo, to od początku jedno wielkie kłamstwo, które ma na celu wyniszczenie jej rodziny, a samo życie u boku De Marco, stanie się jej największym koszmarem.

dodatkowe informacje

- Przedstawiony wyżej zarys, jest głównym szkieletem tej skomplikowanej relacji. Pomysłów na nią mam jednak znacznie więcej.
- Wizerunek jest mi całkowicie obojętny, ale dobrze by było, aby był to jakiś Latynos, który wpasuje się w dany klimat.
- Przedział wiekowy, jaki mnie interesuje, to: 30-40 lat.
- Jesli już się pojawisz, to nie znikaj! Jestem dość aktywna, więc na nudę i brak rozgrywek, narzekać nie będziesz.
- Więcej informacji udzielę prywatnie. Dodam tylko, że w pakiecie dorzucam, relacje z całą rodziną Castillo.
10/11/2021 Bardzo, bardzo aktualne!

Happiness...is fleeting moment which condenses and flows after cheek
Mów mi:Nanette#2818
MULTI:Barbie, Giselle, Scarlett
 


Studentka,

również blogerka z zamiłowaniem do wizażu.


Barbie Collins
18 lat
164 cm
mieszka w Belltown
Call me stupid, call me sad, You're the best I've ever had...

2021-11-02, 08:43


Urocza kłamczucha...

Wakacyjnej miłości...

Większą część wakacji spędziłam w Chicago. Zaraz po śmierci mamy, jej najlepsza przyjaciółka Christine, zabrała mnie do siebie, abym miała szansę w spokoju stanąć na nogi w czasie, gdy ona zajmowała się sprzedażą naszego rodzinnego domu, którego niestety przez długi zmarłej matki, nie mogłam zatrzymać.
Poznaliśmy się całkiem przypadkowo, gdy niechcący zarobiłam od Ciebie piłką do siatki. Byłam wściekła jak osa, ale gdy zobaczyłam, jak się do mnie uśmiechasz, szybko zapomniałam o bólu głowy. Już na pierwszy rzut oka było wiadomo, że jesteś raczej z "tej wyższej półki" i choć dla mnie różnice klasowe nigdy nie miały znaczenia, to jednak w tamtej chwili nie miałam pojęcia o tym, jak Ty zapatrujesz się na dany temat? A, że cholernie chciałam mieć szansę na to, aby móc poznać Cię lepiej, to skłamałam, znacznie koloryzując swoje pochodzenie, jak i całą resztę.
Było cudownie. Po pierwszej randce, umówiliśmy się na kolejne, a z czasem pocałunki pod starym dębem, nie były już dla mnie takim wyzwaniem, jak na początku. Niestety lato szybko się skończyło. Wyjeżdzając, obiecałam że pozostaniemy w kontakcie, ale więcej się do Ciebie nie odezwałam....
Jakież ogromne było moje zdziwienie, kiedy przeszło miesiąc później, wpadłam na zajęcia jak zwykle spóźniona i zobaczyłam na nich właśnie Ciebie. Chciałam wyjaśnić, przeprosić, zrobić cokolwiek, ale na to było zdecydowanie za późno. Już wtedy wiedziałeś, że Twoja Annie tak naprawdę nie istnieje. Wziąłeś mnie za oszustkę, naciągaczkę i przeklętą materialistkę, którą bardziej interesowały banknoty znajdujące się w Twoim portfelu, niż uczucia, jakimi mnie obdarzyłeś. Nic więc dziwnego w tym, że postanowiłeś się na mnie odegrać. Jednak tego w jaki sposób miałeś to zrobić, nie wiedział nikt...

dodatkowe informacje

- Przedstawiony wyżej pomysł, jest tylko zarysem i podlega dowolnej modyfikacji.
- Potencjalnemu autorowi/autorce pozostawiam wolną rękę w kwestii doboru wizerunku. Najważniejsze jest to, aby Tobie dobrze grało się daną postacią!
- Staram się pisać w miarę regularnie, więc na brak rozgrywek i nudę narzekać zdecydowanie nie będziesz.
- Jeśli już się pojawisz, nie znikaj bez słowa!
- Więcej informacji, udzielę prywatnie. Zapraszam! <3
22/11/21 Bardzo aktualne!

  
Mów mi:Barbie
MULTI:Giselle, Scarlett
 


Seksuolog

xxx


Anne Sanders
29 lat
175 cm
mieszka w South Park

2021-11-03, 20:28


Jesteś kochanką mojego męża?

Kochanka? Zawodowy eksperyment? Bigamia?

Anne prowadzi audycję radiową, jest terapeutką i dyplomowanym seksuologiem. Pracuje nad swoją książką i bardzo chętnie wykorzystuje swojego młodego i przystojnego męża do coraz to nowszych eksperymentów. W chwili obecnej, w głowie rodzi jej pomysł na kontrolowaną zdradę. Poszukuje kochanki swojego męża lub potencjalnej kandydatki, która dołączy do tego zgranego duetu, tworząc bigamiczny układ. Poszukiwania są nietypowe, nie ma sensu się więcej rozpisywać. Wszystkie informacje, dodatkowe dyskusje i ciekawostki - zapraszam na PW!
3/Nov/2021 aktualne
Mów mi:Anne
MULTI:nope
 


-

-


Charles Wheelock
37 lat
180 cm
mieszka w Queen Anne

2021-11-12, 14:46


najdroższej żony

ukochanej, z którą starają się o dziecko

Dla mojego pana poszukuję żony, z którą jest już od kilku lat - choć małzeństwem oczywiście mogą być znacznie krócej, to już do ustalenia - i z którą od jakiegoś czasu bezskutecznie starają się o dziecko. Nie chcę się zbyt długo rozpisywać, bo wolę poświęcić czas na pisanie karty i rozmowy z ewentualną chętną osobą, więc będzie bardzo krótko - szukam kobiety, raczej po trzydziestce, która od jakichś 4-5 lat jest w związku małżeńskim z moim Charliem. Bardzo się kochają, on stara się jej przychylić nieba i naprawdę kobieta jest dla niego wszystkim; ma też nadzieję, że z wzajemnością. Ich jedynym problemem jest to, że starają się od dziecko, jednak bezskutecznie, co dość mocno oddziałuje na psychikę obojga. Charlie staje się nieco bardziej agresywny i nieobecny, a jak reaguje na to jego żona - to zależy od ciebie.

dodatkowe informacje

- lubię dramy, więc fajnie by było, gdyby starali się jakiś czas, pomiędzy mogą być jakieś flirty mniejsze lub większe (wiecie, dla odstresowania), ale ogólnie wyobrażam ich sobie jako idealną parę i taką, która zawsze mimo wszystko odnajdzie drogę do siebie;
- czy skończy się to wszystko udaną próbą zajścia w ciążę, czy może adopcją albo jeszcze czymś innym - ustalę sobie z osobą zainteresowaną na pw; nie ukrywam, że byłoby cudownie, gdyby w końcu im się jednak udało!;
- wyglądu, wieku, historii i charakteru nie narzucam, bo to tobie ma się dobrze grać;
12.11.21 rozmowy
Mów mi:ładnie
MULTI:Alice
 


pediatra

-


Hunter
33 lata
173 cm
mieszka w Belltown

Wczoraj 18:32


maybe we could've been friends

If I met you in another life

Nigdy nie przyznałam ci racji. Dla zasady, po prostu nie chciałam w to wierzyć, że coś w twych słowach może być głęboko skrywaną we mnie prawdą. Kiedy zachęcałeś mnie do spełniania się w swojej pasji i porzucenia pracy wyuczonej obowiązkiem wobec siebie i rodziny.
Tobie pierwszemu pokazywałam moje szkice, w jednej z nielicznych sytuacji gdy czułam się zawstydzona.
Twoje spojrzenie mnie onieśmielało, było szczere i pewne. W przeciwieństwie do mnie samej, ja lubuję się w oszukiwaniu. Pozory traktuję jak własne dzieci, marzenia grzebię w podświadomości, a rzeczywistość przyjmuję zawsze z tą samą zgorzkniałą miną realistki, której wrażliwość dawno już spakowała walizki i zmieniła adres.
Nie chciałam przedstawić cię znajomym, różnica wieku pozwalała mi na pocieszenie się swoją dojrzałością, a twój lekki duch tylko upewniał mnie w myśleniu, że przecież do siebie nie pasujemy. Bo żeby coś miało sens, musi do siebie pasować zawsze.
Prawda?

dodatkowe informacje

— Poszukiwany mężczyzna w wieku 33 lata w dół. Chciałabym odwrócić nieco stereotyp relacji starszy / młodszy partner i nie ukrywam, że inspirowałam się odrobinę tym dziełem sztuki
— Wizerunek, oraz fakt czy postać dopiero stworzy się lub jest już aktywna nie gra dla mnie roli
— Chciałabym poprowadzić dłuższą, trwałą relację i zobaczyć dokąd trafi, zatem nie trzeba się przejmować żadnymi z góry ustalonymi zakończeniami
— Po kontakt zapraszam na pw lub discorda <3
29.11 aktualne
Mów mi:tak dalej
MULTI:-
 


student // ex-idol

Honestly, I'm scared. My reflection in the mirror is unfamiliar. The pitiful truth behind this mask. But I never escape.


Lysander Hwang
18 lat
180 cm
mieszka w Fremont
Thousands of doubts behind me. There are tens of thousands of distrusts behind me. But I go now I follow my dreams.

Dzisiaj 14:42


I could put her name on a necklace

Szukam dziewczyny, z którą Lysander miał niedawno swoją pierwszą rocznicę związku

Obserwuję Cię, jak delikatnie gładzisz płatki pojedynczej róży z ciężkiego, krwistoczerwonego bukietu. Zapach topiących się świec na dobre wymieszał się z wonią potraw z Twojej ulubionej restauracji. Między nami jest tak cicho, że słychać ulatniające się bąbelki gazu z naszego złotego szampana. Pamiętasz? Poznaliśmy się dokładnie rok temu - wtedy, gdy zaczynałem ostatnią klasę liceum. Wyglądałaś uroczo, chowając się za swoją starszą siostrą, choć wiekowo dzieliło was tylko kilka minut. Naprawdę wyglądałem tak strasznie, stojąc obok Twojego przyszłego szwagra? Zawsze bawiła mnie ironia losu, która mówiła, iż w tamtym przyjeździe to oni mieli grać pierwsze skrzypce, a zamiast zamartwiać się o przyszłość przyjaciela u boku Twojego rodzeństwa, rozpamiętywałem kolor Twoich oczu i to, jak lekko nam się rozmawiało. Od tego czasu kazałem mu zabierać się częściej w ramach nieodpowiedzialnej przyzwoitki, aby tylko mieć pretekst do zobaczenia się z Tobą. Jedno, drugie, trzecie spotkanie, aż nagle jedenaste, dwunaste i trzynaste. Coraz bardziej luzowałem język i mówiłem o sobie więcej, choć w ostatnich latach życia tego unikałem. Długo też słuchałem Ciebie, bo lubiłem Twoje opowieści. Pewnego dnia polubiłem i Ciebie. Na tyle bardzo, żebym zapragnął spróbować z Tobą czegoś, czego jeszcze nigdy nie próbowałem, prosząc cię o zostanie moją dziewczyną w ogródku Twoich rodziców, kiedy jesienne liście spadały nam na głowy. Nasz pierwszy rok przeleciał nam niemal przez palce. Też tak sądzisz? Skończyłem szkołę, kupiłem mieszkanie i obecnie je remontuję za moje ostatnie, zarobione jako idol pieniądze, abyś wkrótce mogła się do mnie wprowadzić. Mam nadzieję, że nie będziesz zła, że wśród ekipy remontowej zatrudniłem także kolegę z liceum, który ma ostatnio gorszy okres i potrzebuje trochę grosza...
Cholera. Wiem, że powinienem Cię o nim uprzedzić.
Wzdycham. Czuję ucisk w żołądku. Nie mam ochoty na jedzenie, a przynajmniej nie na razie. Zerkam na Ciebie i gryzę się w wewnętrzną część policzka, zastanawiając się, czy powinienem Ci powiedzieć o tym, że coś mnie z nim kiedyś łączyło. Szczypię się też zębami w język - ot, w ramach kary za to, że kolejny dzień zwlekam z tym, aby Ci powiedzieć, że Twoja siostra została zdradzona. Nie wiem, jak mam to ubrać w słowa i czy w ogóle powinienem.
Kręcę biżuterię na moich palcach w nerwowym geście. Stresuję się również rychłym powrotem na scenę. Nie jestem pewny mojego nowego studia muzycznego, ani tego, czy album, nad którym pracuję do czegokolwiek się będzie nadawał. Nie występowałem od kilku lat, a ostatnie dwie piosenki odesłali, mówiąc, że są beznadziejne i-...

- Lysander?
- Przepraszam, zapatrzyłem się. Naprawdę pięknie wyglądasz w tej sukience. Rozumiem, że podobają Ci się kwiaty?
Wszystkiego najlepszego z okazji naszej rocznicy.

dodatkowe informacje i skrótowo dla tl;dr

- Szukam dziewczyny w przedziale 17-20 lat.
- Nie oferuję endgame'u, rozstaną się i pytanie tylko, jak wybuchowo. W planach mam wątpliwości, kłótnie, zdrady i inne, życiowe dramaty, w które Lysander wplącze twoją postać za sprawą powrotu do jego życia kolegi z dawnych lat. Czy w ramach rewanżu będzie chciała go pogrążyć? Wszystko zależy od ciebie.
- Pochodzenie postaci całkowicie dowolne - może być ze Seattle, może być spoza Seattle, byle siedziała w mieście chociaż te minimalne dwa lata, bo poznanie + staż związku. Z wyglądem się nie krępuj, pasuje mi każdy wizerunek, każde pochodzenie, każde imię i nazwisko.
- Hobby i cele życiowe twojej postaci do ustalenia, jedynie proszę o to, żeby w kontekście filmów lubiła komedie romantyczne, nie przepadając za kinem grozy.
- Odnośnie koligacji rodzinnych, partnerka Lysandra posiada starszą, bliźniaczą siostrę (jednojajową/dwujajową?) oraz komplet rodziców, nawiasem mówiąc bardzo bogobojnych ludzi, martwiących się o przyszłość córek. Jej babcia nie żyje (przepraszam, zdążyłam ją fabularnie uśmiercić dla wątku :lol: ). Resztę rodzeństwa lub innych członków rodziny kształtuj sobie jak ci się tylko podoba.
- Motywacje do związku z Hwangiem mogą być całkowicie dowolne - może patrzeć na niego jak na furtkę do wybicia się w przemyśle rozrywkowym, może widzieć go jako szansę na dogodne życie u boku celebryty i pomagać mu w odbudowaniu kariery, a może też, tak po prostu, szczerze go kochać.
- Studia, niestudia, wszystko mi jedno. Twoja siostra bliźniaczka studiuje medycynę i jest zaręczona z najlepszym przyjacielem Lysandra - Oceanem Quonem, przez których zresztą się poznali. Być może X też czeka na pierścionek, aby dorównać siostrze?
- Czy słyszała o Hwangu przed jego poznaniem? Pasuje mi wszystko, ustal tak, jak ci się widzi. Tyle tylko, że jeśli była fanką, lepiej niech dobrze się z tym ukrywa, bo nic tak go nie zrani, jak świadomość, że widzi w nim tylko ukochanego idola, który fartownie się w niej zadurzył.
- Lysander i jego dziewczyna jeszcze nie mieszkają razem, ale obecnie trwają prace remontowe w mieszkaniu, które kupił z myślą o nich.
30/11/2021 aktualne
Mów mi:Adaś
MULTI:Gabriel & Darrell
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, październik - 387 punktów
Miejscowy skazaniec, temat plotek i spekulacji. Przesiedział pięć lat za morderstwo i mimo, że na koniec go uniewinniono, to zdania na temat tego, co prawdziwe, nadal są podzielone. Obecnie jest właścicielem domu pogrzebowego o nazwie Serenity. Ceni dobre kino, dalekie podróże i kuchnie śródziemnomorską. Wbrew pozorom ma całkiem niezłe powodzenie u kobiet, więc jeśli jeszcze jest wolny, to szybko może się to zmienić
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, październik - 230 punktów
Mężczyzna o wielu talentach. Ambitny, wysportowany człowiek sukcesu, w dodatku całkiem niezły kucharz. Trenuje sztuki walki, gra na pianinie i interesuje się autami. Nie toleruje kłamstwa, a sam jest opiekuńczy, lojalny i szarmancki. Prawdziwy z niego skryty romantyk. Na koniec warto dodać, że jest kawalerem, więc warto łapać, póki jest do wzięcia!