saudade,

nothing more that i can say says it in a better way

Lily Park
16 lat
166 cm
mieszka w Columbia City
it was her chaos that made her beautiful

2022-05-22, 18:12

lily park
w sumie to dalej się uczy; ten typ grzecznej dziewczynki z dobrego domu; może dawać korepetycje, albo kojarzysz jej rodzeństwo bardziej niż ją.
chyba że znasz ją ze szkoły; siedzicie razem na jakichś lekcjach, albo macie wspólne zajęcia dodatkowe...
David kocham cię...
...
wkurwiać, braciszku. nie myśl sobie.
Ian ty przynajmniej mi nie każesz utrzymać odpowiedniego dystansu od siebie. chyba że jest inaczej?...
Poppy siostrzana miłość to najpiękniejsza z miłości, jakie można sobie okazywać. ciebie kocham najbardziej! (wcale nie dlatego, że jesteś turbosuper i zabierasz mnie na lody i kryjesz bez pytania)
maeve reyes Jego wspaniałość Maverick Rayes. Pierwszy tego imienia. Cesarz Przystojnolandu, Król Dowcipu, Baron Charyzmy, Hrabia Skromności i Lord Wpierdolu.
brat z innej matki. najlepszy ze wszystkich. imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:Ságe
MULTI:viktor

Uczy się życia

grając w gry i biegając za piłką

David Park
18 lat
180 cm
mieszka w Columbia City

2022-05-22, 18:28

<3 :dancing: :heart:
Mów mi:gg
MULTI:wp
. 2 urodziny forum .

I was born a male

but I identify as a whore

Maverick Reyes
20 lat
183 cm
mieszka w Queen Anne
You sink your teeth into the people you depend on Infecting everyone, you're quite the problem

2022-05-23, 15:28

Nie widzę siebie. Jego wspaniałość Maverick Rayes. Pierwszy tego imienia. Cesarz Przystojnolandu, Król Dowcipu, Baron Charyzmy, Hrabia Skromności i Lord Wpierdolu. Dziękuję.

Love me or hate me
Either way I'm on your mind

Mów mi:ta
MULTI:Hehe
. Merry Christmas .

odpowiedz