Set my soul on fire, make me wild

Like the deep blue sea

shelley bulstrode
22 lata
168 cm
mieszka w Chinatown
Chociażbym szła ciemną doliną...

2022-04-06, 10:39

sybilla "shelley" bulstrode
Została wychowana w ortodoksyjnej, katolickiej rodzinie. Od małego ćwiczy balet. Kiedy rodzice dowiedzieli się, że zaszła w ciążę w wieku 17 lat, wyrzekli się jej, a ona sama uciekła z domu do Seattle, gdzie poświęciła się do reszty baletowi. Ma 4-letniego synka, kocha czerwone wino, czasem za mocno się głodzi, a na jej skatowane stopy nie spojrzałby nawet fetyszysta. Generalnie to jest super postać, ale warto pamiętać, że jest nieco specyficzna, ponieważ od lat prowadzi dyskusje ze swoim Bogiem! Ale potulnej owieczki w niej nie odnajdziesz.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:-
MULTI:-

lubiłeś igrać z ogniem

a sprawiłeś, że przygasłam

teresa goldie kingsley
21 lat
165 cm
mieszka w Queen Anne
och, popłaczę sobie, albo nie, zmieniłam zdanie

2022-04-06, 11:14

cześć, wpadam z Terry! może znajdą wspólny język?
Mów mi:szarlotka pychotka
MULTI:charlie
. Halloween Merry Christmas Walentynki 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

i potykam się o własne nogi

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-04-06, 13:01

Wi jest również bardzo specyficzna, dlatego myślę, ze dziewczyny mogą się dobrze dogadywać. W dodatku wychowała się z zakonnicami, więc w Boga również wierzy.
Mów mi:Pola | ona
MULTI:Pizdiusz
. 2 urodziny forum .

odpowiedz