And I know no one will save me

I just need someone to kiss give me one good honest kiss andd I'll be alright

Zara Calaway
32 lata
168 cm
mieszka w Chinatown
In this world, it's just us, you know it's not the same as it was

2022-04-04, 22:30

zara calaway
pani adwokat, z hipisią rodziną, manią na punkcie kontroli, problemem z alkoholem i martwym narzeczonym. Dodatkowo zmaga się z ortoreksją, brakiem umiejętności jazdy na rowerze, zbyt dużą powagą w życiu oraz różnymi swoimi dziwactwami.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:beza
MULTI:zobaczymy

Układa sobie życie na nowo

Znowu w drogę, w drogę trzeba iść, w życie się zanurzyć; Chociaż w ręce jeszcze tkwi lekko zwiędła róża.

Sean Anderson
32 lata
186 cm
mieszka w Portage Bay

2022-04-05, 16:52

Dzień dobry,
Pojawiam się z Seanem, który - co prawda - aktualnie nie potrzebuje pilnej porady prawnej, ale jego firma niewątpliwie z Emerald City Law Group Inc. ma podpisaną umowę na obsługę. Nie wiem jakimi sprawami zajmuje się Zara, ale być może są wśród nich również typowo korporacyjno-gospodarcze.
Mogą się znać, mogą się poznać, może to być przy okazji służbowej lub kompletnie niezwiązanej z Light Side i ECLG Inc ;)

[Poszukiwania] Praca szuka człowieka w ambitnym, dynamicznym i fabularnie aktywnym zespole Agencji Light Side

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"
Mów mi:Peter Covell#0792
MULTI:Chris Swanson
x Halloween Merry Christmas Walentynki x

leczę dzieci

a po co pytasz?

hannah spencer
29 lat
161 cm
mieszka w Columbia City

2022-04-05, 21:17

przyszłam po PSIAPSI z Hanią i po coś z Charlie, dobrze? W sumie mogą być psiapsi też, ale bardziej skomplikowane, bo lol, Charlie nie znosi alkoholików (nawet jeśli z jednym się związała :lol: ) OOOO, idealnie! Mogły poznać się po jakimś spotkaniu AA, gdzie odbierała swojego ukochanego Lucę? Zara mogła nie wiem, nie przyjść albo się spóźnić i przegadały sobie długi czas, siedząc na krawężniku? :hm:
Mów mi:jedyna prawdziwa szarli
MULTI:charlie, teresa

And I know no one will save me

I just need someone to kiss give me one good honest kiss andd I'll be alright

Zara Calaway
32 lata
168 cm
mieszka w Chinatown
In this world, it's just us, you know it's not the same as it was

2022-04-19, 12:48

dobra, trochę późno odpisuję, ale święta i te sprawy :oops: :oops:

Sean, myślę, że ta dwójka z pewnością zna się zawodowo, Zara zajmuje się typowo korporacyjnymi sprawami, aczkolwiek wydaje mi się, że lepiej ich nie ograniczać tylko do takiej relacji. Może wpadli na siebie w jakimś barze? Zara byłaby totalnie zalana, a on postanowił ją jakoś przygarnąć i ogarną, bo ją rozpoznał? :beer:

Hanka, dobra, dawaj te psiapsi, zawsze się przydadzą, a Charlie mamy już ogarniętą, elegancko :lol:
Mów mi:beza
MULTI:zobaczymy

odpowiedz