WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

chandler jones pisze:- Całą masę. Był sobie kiedyś mały kebab... - zaczął historię, która do złudzenia przypominała krzyżówkę trzech różnych bajek Disneya, z tą znaczącą różnicą, iż główną rolę odgrywał kebab, a Chandler powstawiał mnóstwo wątków komediowych, by poprawić współlokatorce humor. - ... I wtedy on zaśpiewał Keeeebaaab rośnie wooookół nas i wszyscy żyli długo i szczęśliwie - zakończył
czendi kebsmaster & bajkopisarz
<center></center>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

chandler jones pisze: Nie mógł też nawiedzić Judasza, bo w okolicy świąt wielkanocnych przechodził on ciężki czas w związku z tym całym Judasz-zdrajca, Judaszu-sprzedałeś-kumpla-za-30-srebrników.
:lol:
<center></center>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Robercik pisze:Robert patrzył jak Pola wkłada do ust koreczek serowy. Ser w jakiś sposób dodał jej nagle uroku. Chociaż dla Roberta ser sam w sobie był miłym widokiem jak i sama Pola, więc pewnie nic dziwnego.
No jakoś mnie to rozbawiło. Tak to widzę:
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Kaylee Butler pisze:To nic, że ja nie mam pojęcia, gdzie się teraz podziewa Keylen – jest bezpieczny, jest szczęśliwy i robi gdzieś, coś. Na pewno nie ze swoim ojcem. Byłaby chyba idiotką, gdyby odwoziła syna do siostry, tylko po to by pojechać do przyjaciółki na wino, bo siostry też miały swoje życie, więc najpewniej zadzwoniła do tej studentki, wrednej nony, która zaginęła gdzieś w akcji. Może chciała coś sobie dorobić? Nieważne.
czy ktoś tu dostał nagrodę w kategorii najlepszy rodzic? widać słaba konkurencja była :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Pola Hudson pisze:- A Robert?! Nie uwierzysz... — uniosła dłonie ku głowie, przeczesując nimi włosy, jakby sama wciąż w to nie dowierzała.— Mistrz gry teatralnej; powinien przerzucić się na aktorstwo, poważnie. Zemdlał lepiej niż Lisa Vanderpump podczas przygotowania do Tańca z Gwiazdami
Robert Vanderpump vel Brown wygrywa wszystko :lol: :lol: :lol:
sorry that I lost our love, without a reason why
sorry that I lost our love, it really hurts sometimes

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Może kupmy sobie psa i nazwijmy go Pollyfucker... Osobiście zaprowadzę go do jej kliniki na szczepienie i należycie ich sobie przedstawię.
Przytłumione parsknięcie ponad jego ramieniem zdradziło, jakie zdanie na ten temat ma jego tatuażysta.
:lol2:


NO ŚMIAŁO, DAJESZ!
Czekam na was! :medit:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Leslie Hughes pisze:Wiem, że jest trupem a trupy są blade, ale ona nie może być blada jak trup. Ma wyglądać jak żywy trup
Takie tam, smski o pracy po pracy :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Bastian Everett pisze:
Robert Brown pisze:
Bastian Everett pisze: A JAK CHCESZ FAJNEGO FACETA
TO WYBIERZ BŁAGAM ;( EVERETTA

ROBERT TO NAJLEPSZY GOŚĆ
(BO INACZEJ MU PRZYWALI KTOŚ)
WEŹ STRZEL WRESZCIE TEGO GOLA
TU PASUJE TYLKO POLA
NA GÓRZE RÓŻE
NA DOLE MÓZG
JA TAK WAS KOCHAM
ŻE NIE MAM JUŻ RÓZG
sorry that I lost our love, without a reason why
sorry that I lost our love, it really hurts sometimes

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Oprócz tego podrzucam i Roberta, który po ślubie (bo przed ślubem nie wiedział, że go weźmie) chciałby się wyspowiadać.
mnie śmieszy :hihi:

autor

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

luca malkovitz pisze: Dweller. Stał tam, jak dalej wzrokiem sięgnąć, w salonie, zresztą ciężko nie zauważyć, don HuJ'a w srebrny kondom wciśniętego.
- dla Ciebie "Pana don HuJ'a", ignorancie!

autor

harper (on/ona/oni)

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Sean Anderson pisze:Farsą można byłoby określić co najmniej połowę problemów dotykających krajów rozwiniętych, a na wierzchu dołożyć równie obszerną warstwę decyzji mających je rozwiązać. Za prawdziwy wodewil uważał też, w dużej mierze, muzykę stworzoną na przestrzeni ostatnich dziesięciu czy piętnastu lat, ale najwyraźniej, zarówno artyści, jak i słuchacze uważali, że robiona jest całkiem na serio.
Ale że co, nie lubisz Ekipy albo Młodej Leokadii i jej Jungle Girl...?

A tak na poważnie, gdyby Dorota Masłowska była facetem :lol: Pójdę nawet o krok dalej i powiem, że Krasicki też może żałować, że nie będzie mu dane poznać Seana :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

[Dzisiaj 14:03] sean anderson: niech będzie, że Sapek to buraczek cukrowy
Dla potomnych <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Gabi Moreno :D
Tak, w trakcie seksu nie uprawiali seksu

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

arson de loughrey-cox pisze:i głową przekrzywioną jak u zbitego psa (takiego, co nie zdążył jeszcze wyjebać żadnego obuwia, a więc i nie miał z życia żadnej przyjemności).
także tak.

autor

give me the pistol, aim it high i'm out in the desert shooting at the sky
Awatar użytkownika
25
173

fotograf

na zlecenie

sunset hill

Post

Może nie cytat z gry, ale bardzo nie chcę, żeby to przepadło........

Obrazek

Trzymam kciuki, Jin, może kiedyś się uda! <33

autor

preskot [on/jego]

Zablokowany

Wróć do „Konkursy, ankiety, pierdolety”