WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Özge Yağız

Zablokowany
Awatar użytkownika
32
169

czarna owca seattle (niemalująca malarka)

bezdomność w seattle

elm hall

Post

about me

imie i nazwisko

Maude Bosworth

pseudonim

-

data i miejsce urodzenia

17 maj 1990 r., Seattle

dzielnica mieszkalna

Chinatown

stan cywilny

rozwódka

orientacja

demiseksualna

zajęcie

recepcjonistka

miejsce pracy

Artistic Souls Art Gallery & Foundation

wyznanie

niegdyś rzymskokatolickie, aktualnie bez wiarye

jestem

miejscowy

w Seattle od:

1990

my story
Moje życie podzielone jest na dwa miasta, choć do żadnego z nich nie pasuję.


Seattle usłyszało jako pierwsze mój płacz, widziało jak dorastam, jak uczę się chodzić, mówić - jak częściej się śmieję niż zalewam łzami. Pokazało mi piękne zachody słońca, które zapragnęłam malować - wyzwalało deszcz, ponieważ wiedziało jak kocham w nim tańczyć. Naprowadziło moje kroki wprost na drogę najlepszych przyjaciół; nauczyło mnie kochać, walczyć i zwyciężać - czułam tu szczęście, pojednanie a niekiedy bolesne rozłąki. Przeszłam tu pierwsze załamanie nerwowe gdy nie mogłam zaliczyć egzaminu z algebry; jak i złamane serce kiedy John z równoległej klasy - najpiękniejszy chłopak jakiego do tej pory widziałam, nazwał mnie grubą krową zamiast pocałować w policzek) - tu straciłam swoje dziewictwo - w siódmej klasie, na tylnym siedzeniu samochodu z Dominiciem Thompsonen wciąż pamiętam jak się popłakał od razu po stosunku, zaskakujący widok; aktualnie ma męża i razem wychowują trójkę przepięknych córek. Było ze mną, gdy przeżywałam śmierć swojej matki; podnosiło mnie na duchu - i wepchnęło wprost w ramiona najcudowniejszego mężczyzny w całym wszechświecie. Razem ze mną wyznawało mu miłość, razem ze mną przyjęło pierścionek zaręczynowy i powiedziało tak przy wspólnym kobiercu. Razem ze mną dowiedziało się o ciąży i razem ze mną wszystko spieprzyło.

Nowy Jork poznałam zaledwie przed całą tragedią dostałam awans i wysłano mnie, bym kierowała biurem jako główny grafik do marketingu. Pokochaliśmy się nawzajem i po części czułam, że tylko ono może mnie zrozumieć - było większe, bogatsze - odzwierciedlało wszystko niczym bratnia dusza. Zaprowadziło mnie w piękne widoki i razem się przepracowywaliśmy - zawsze było nam mało; zabierało mi całą uwagę - było wszystkim czego potrzebowałam, ale po pewnym czasie zaczynałam czuć braki - brakowało mi osób których kocham, a niestety nie mogłam być w dwóch miejscach jednocześnie. Nie sądziłam, że to miasto mnie zdradzi - lecz Nowy Jork odebrał mi moje dziecko - a później zabierał jeszcze więcej. Choć widział jak płaczę, jak się duszę - jak powolnie umieram od środka, było zbyt zachłanne - tak bezczelne, że w końcu stałam się takie jak ono - zdradziecka. Dogadaliśmy się, staliśmy na równi i we dwójkę braliśmy jeszcze więcej - alkohol, niezobowiązujący seks - obsesja, aby wrócić na kilka dni do rodzinnego miasta i udawać perfekcyjną, zranioną żonę - Seattle i ja nie współgraliśmy do takiego stopnia, że cała ta lawina wybuchła. Wszyscy już wiedzieli kim naprawdę się stałam; choć może zawsze taka byłam? Musiały minąć dwa lata, abym zrozumiała, że Nowy Jork jest moim najgorszym wrogiem.


Teraz znowu się spotykamy Seattle. Czy kiedykolwiek mi wybaczysz?
my flaws
◄ kocha grać w szachy, uwielbia do tego stopnia, że niekiedy była to jej jedyna rozrywka
◄ gra na fortepianie, gitarze i perkusji, za młodu rodzice zapisywali ją na dodatkowe zajęcia muzyczne, lecz dopiero sztuka zaczęła być jej prawdziwym powołaniem.
◄ do Seattle wróciła pół roku temu, po dwuletniej nieobecności zatrudniła się w miejscowej galerii sztuki jako recepcjonistka, ale marzy o otworzeniu własnej, tylko nie ma na to funduszy.
◄ jest uzależniona od leków na receptę typu Xanax, lecz nikt z najbliższych tego nie wie, lecz choć perfekcyjnie się kryję, niekiedy potrafi być przymulona i jej wypowiedzi nie są zgodne z rzeczywistością;
◄ trzy lata temu straciła dziecko; dziewczynka którą nazwała Marisole, urodziła się martwa; przez to wydarzenie Maude przeszła depresję, z której do tej pory nie potrafi się wyleczyć.
◄ powrót do Seattle był spontaniczny, czuję się tu nieswojo - i nie umie odnaleźć żadnego celu;
◄ ma psa, owczarka niemieckiego - którego zaadoptowała zaraz po powrocie, codziennie można ją widzieć z nim jak biegnie wzdłuż morza.
and more

imię/ nick z edenu

-

kontakt

pw

narracja

czas przeszły, trzecia osoba

zgoda na ingerencję MG

tak

Maude Aurora Bosworth

Özge Yağız

Ostatnio zmieniony 2022-05-17, 00:12 przez maude bosworth, łącznie zmieniany 6 razy.

autor

-

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

akceptacja!
Serdecznie witamy na forum, twoja karta została zaakceptowana. Możesz teraz dodać tematy z relacjami, kalendarz oraz telefon i cieszyć się fabularną rozgrywką, którą musisz rozpocząć w ciągu 7 dni.

autor

Zablokowany

Wróć do „Karty postaci”