straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?


Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2021-07-22, 23:53


Tablica informacyjna
Ogłoszenie #31
Witamy wszystkich po remoncie i mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni ze zmian :heart:

Przede wszystkim jednak chciałyśmy zwrócić waszą uwagę na to, że dziś mija rocznica forum! Dziękujemy wam za ostatni rok, podczas którego przeżyliśmy wiele wzlotów i może kilka upadków, po których jednak się podnieśliśmy i lecieliśmy dalej. Jesteśmy wdzięczni za wasz wkład, pomoc i liczne fabuły! Dodatkowo życzymy wam, jak i sobie, tego abyśmy kolejny rok spędzili w tak wspaniałej (albo i lepszej) atmosferze jak ostatni :serce:

Nie przedłużając, zapraszamy do zapoznania się z wynikami rocznicowej edycji Dreamy Awards i ze zmianami w wyglądzie, zarówno w trybie jasnym, jak i ciemnym. Do profilu doszło nieobowiązkowe pole na cytat, który wyświetli się nad postem

W razie problemów z załadowaniem strony lub poszczególnym elementów powinien pomóc twardy reset, a jeżeli nie, to zapraszamy do tematu kontaktowego lub na PW.

Miłego świętowania ♥
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 


straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?


Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2021-08-03, 21:19


Tablica informacyjna
Ogłoszenie #32
Dobry wieczór, kochani! ♥

Na dobranoc przychodzimy ze zmianą w regulaminie, która na pewno przypadnie wam do gustu. Postanowiliśmy wydłużyć czas na napisanie pierwszego posta do czterech dni, a każdego kolejnego do dziesięciu dni. Zmiany w regulaminie wyglądają następująco:

Punkty 2.2 i 2.3 wyglądały do tej pory tak:
2.2 Zaraz po zaakceptowaniu karty gracz ma trzy dni na rozpoczęcie gry fabularnej, jeżeli tego nie zrobi – postać trafia do grupy nieaktywnych, a zajmowany przez gracza wizerunek wraca do obiegu.
2.3 Czas na napisanie kolejnego posta fabularnego to 7 dni, po tym czasie postać trafia do grupy nieaktywnych, a wygląd zostaje wykreślony z listy zajętych wizerunków. Pozostaje on zajęty do godziny 23:59 siódmego dnia, zaś o północy można go ponownie zarezerwować.”


Od teraz będą wyglądać tak:
2.2 Zaraz po zaakceptowaniu karty gracz ma 4 dni na rozpoczęcie gry fabularnej, jeżeli tego nie zrobi – postać trafia do grupy nieaktywnych, a zajmowany przez gracza wizerunek wraca do obiegu. Czas na napisanie posta kończy się czwartego dnia o godzinie 23:59.
2.3 Czas na napisanie kolejnego posta fabularnego to 10 dni, po tym czasie postać trafia do grupy nieaktywnych, a wygląd zostaje wykreślony z listy zajętych wizerunków. Czas na napisanie posta kończy się dziesiątego dnia o godzinie 23:59.”


Zmiany liczą się od dnia dzisiejszego, czyli jeżeli gracz ma czas na napisanie posta to dziś (tj. 03.08), automatycznie wydłuża mu się on do dnia 06.08. W przypadku pierwszego posta do 4.08.

Buziaki :serducho:
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 


straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?


Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2021-09-19, 16:19


Tablica informacyjna
Ogłoszenie #33
Dzień dobry, kochani! ♥

Przychodzimy do Was z ważną informacją. Na pewno niektórzy z Was wczoraj zauważyli, że mieliśmy mały problem z ShoutBoxem, który przestał chwilowo działać. Wynikało to z pewnych ograniczeń, które stawia nam phpbb by przemo (silnik forum). Nicki, które zawierają w sobie obcojęzyczne znaki akcentowe generują błędy, dotyczy to na przykład ShoutBoxa, wyszukiwarki i podglądu wiadomości prywatnej.

W związku z powyższym do punktu 3.1 w regulaminie, dotyczącego nicków postaci, dodany został następujący podpunkt:

"Prosimy nie używać w nickach liter z obcojęzycznymi znakami akcentowymi, z powodu błędów, które wywołują w działaniu forum (m. in. w ShoutBoxie, wyszukiwarce, prywatnych wiadomościach)."

W razie pojawienia się nicku z akcentem, nazwa użytkownika zostanie zmieniona, a sam user otrzyma wiadomość prywatną z wyjaśnieniem.

Przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieję, że nikomu to nie przeszkodzi w tworzeniu wymarzonych postaci :heart:

Przypominamy o trwającym mini-evencie "Afera u Dwellera", na który w dalszym ciągu można się zapisać! Więcej tutaj.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, wrzesień - 150 punktów
Wykształcona, zdolna kobieta z pasją, której nie spotyka się zbyt często. Nie przepada za swoim pierwszym imieniem, więc pozostawmy je w tajemnicy. Uwielbia rośliny, dla których ma wielkie serce. Ceni sobie porządek, ale nie lubi wczesnie wstawac. Mimo, że ma bogaty bagaż ciężkich przeżyć, to stara się radzić sobie z dnia na dzień coraz lepiej.
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, wrzesień - 21 punktów
Kobieta z charakterem, modna, swobodna i utalentowana. Zawsze pięknie pachnie, bo gustuje w perfumach z górnej półki. Słucha muzyki rockowej i chętnie ogląda stare filmy. Jej ulubione kwiaty to róże i mimo że jest uczuciowa, to nigdy nie zaznała miłości. Moze ty to zmienisz?