WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Zablokowany
Awatar użytkownika
0
0

-

Post

to i jeszcze się zgłoszę po Sashę Kichiginę <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Zamawiam avki z Alperenem, bo:
1. Chcę avki, ok
2. Góra zamówień zmobilizuje cię do pracki!!!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

KOCHANI!!!! wiem, że tutaj mam konkretne zaległości, ale obiecuję, że w najbliższych dniach pojawią się zaległe avatarki, a jak nie, to możecie mnie kopać :lol: <3

obecna kolejka (z której usunęłam nieaktywnych - wiem, jestem najgorsza :lol: ):
× matthew mcconaughey
× ryan gosling
× gigi hadid
× sasha kichigina
× alperen duymaz
<center></center>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Bądź dobrą koleżanką i zrób mi avki Teresy Palmer <33

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

HEJ HO!!!!! małe ogłoszenie:

W SUMIE TAK DŁUGO I TAK BARDZO SIĘ OBIJAŁAM, ŻE W ZASADZIE NIE WIEM, CO JEST JESZCZE AKTUALNE, A CO JUŻ NIE, DLATEGO TEŻ ZERUJĘ ZAMÓWIENIA

a jeśli ktoś z osób, które pisały powyżej, nadal chce avatary, prosiłabym o informację <33

BUZIAKI
<center></center>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

ja dalej poproszę o sashę kichiginę <3 i w sumie sama heughana też chętnie przygarnę!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Alperen aktualny :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

najdroższa, dasz radę wyciąć coś jeszcze dla Huismana? w razie czego mogę podrzucić kilka fot, które gdzieś kiedyś sobie zapisałam :oops:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

panam spencer pisze:ja dalej poproszę o sashę kichiginę <3 i w sumie sama heughana też chętnie przygarnę!
*sama claflina :roll: <3

autor

Zablokowany

Wróć do „Konkursy, ankiety, pierdolety”