WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

- No weź, troszkę masz… odrobinę, no jak ja! - zapewniła go, z rozbawieniem - ale to dobrze, bo jak masz tłuszcz w twarzy, to dłużej będziesz piękny i młody! Cienka, chuda skóra twarzy się szybko marszczy, a terapie na zmarszczki są bardzo drogie - wyjaśniła mu, z rozbawieniem i nawet swoje policzki delikatnie klepnęła, bo przecież też wyglądała jak jakiś chomik trochę. Ale na pewno nie zamierzała mu podkreślać, że jest jej małym braciszkiem, bo halo, miała tylko jednego! A z siostrą nie widziała się od wielu lat, więc… no ciężka sprawa była. Musiała przelać podwójną dawkę miłości na Finna, no niestety! Nie pozostawało mu nic, jak tylko przyjąć to na klatę i z miłością.
- Kłamczuch - zapewniła go, a potem uniosła brwi - no dobra, czyli nie wylatujesz ze szkoły, ani nic? - wolała się upewnić, a potem rozejrzała się za kelnerem, bo potrzebowali szampana! Szybko jednak jej wzrok wrócił do brata, mrużąc oczy i oceniając, czy mówi serio, czy jednak ją wkręca tutaj.
- Ale co mają zarobki do tego? Można podróżować po świecie i nie zarabiać zbyt wiele, wszystko zależy od naprawdę wielu spraw. Może jej rodzina tam mieszka i dlatego tam bywa? Albo jej przyjaciele mają domek i ją zapraszają? Może być po prostu bardzo przyjacielską osobą, z przyjaciółmi rozsypanymi po całym świecie - odpowiedziała z mocą, bo jednak tak przecież mogło być! Ludzie podróżowali, przeprowadzali się, poznawali ludzi i czasami ich odwiedzali. Wszystko miało idealny sens!
- Chyba ty jesteś najgorszą kandydatką. Nie jesteś zbyt wybredny, co? - zapytała, kręcąc z rozczarowaniem głową - gdybyś mi powiedział, że nie wiem, dłubała w nosie w trakcie kolacji, albo opowiadała ci jak to w dzieciństwie lubiła chodzić po miasteczku i szukać małych piesków, żeby je utopić, to okej - dodała, bo to były powody do zerwania znajomości! Ale podróże? Pieniądze? No trochę jej to nie grało w tym obrazku. A potem westchnęła cicho.
- Druga randka? I co, ta za mało podróżowała? - zapytała z ironią, ale dość szybko ją porzuciła. - Okej, no to opowiadaj o tej randce. Gdzie była, jak się skończyła, z kim była? - zapytała od razu, przerywając na moment, żeby zamówić im szampana i jakiś makaron dla siebie, bo nie wiem co to za restauracja i co tam mają, ale chyba nie tylko ciasta!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Patrzył się na Clover trochę jak na wariatkę, kiedy raz za razem podkreślała, że ma TŁUSTE POLICZKI, chociaż przecież była to nieprawda, bo w ogóle w całym Finnie było dosyć mało tłuszczu, za to bardzo szybki metabolizm, dzięki któremu mógł w siebie pakować najbardziej śmieciowe żarcie na świecie, a i tak pozostawał całkiem suchy jak na ograniczony ruch w jego życiu. - No nie wiem, masz jakichś znajomych, którzy zarabiają miliony i zabierają cię na wakacje w Europie, żebyś mogła z nimi popijać najdroższe wino, bo postanowili się tobą zaopiekować? Ja nie - chociaż Presley wspominała, że chciała go kiedyś zabrać, ale sam pomysł wydawał się Finnowi dosyć abstrakcyjny. Nie chciałby żyć na czyimś utrzymaniu, nie czułby się z tym dobrze, a dziewczyna chyba niekoniecznie dobrze bawiłaby się przez te biedniejsze rozrywki, którymi się raczył, nie wspominając o już o wyglądzie jego mieszkania, kiedy ewidentnie osiągnęła ten pułap bogactwa, w którym życie szarych ludzi było dla niej równie zadziwiające, jak dla niego życie bogatych.
- Cosmo wrobił mnie w weekend w spa ze swoją koleżanką, więc postanowiliśmy go wkręcić, że wszystko się super ułożyło, a my jesteśmy zakochani - powiedział zgodnie z prawdą, bo jeszcze wtedy był niewinnie nieświadomy tego, jak miała rozwinąć się jego reakcja z Laurą. Na horyzoncie pojawiła się Alt, jego była, a do tego Laura była sporo młodsza, więc nie spodziewał się, że między nimi zaiskrzy. Na kolejne pytania Clover odpowiadał już przy jedzeniu i alkoholu, a kiedy udało mu się zaspokoić ciekawość siostry, zwinęli się do swoich domów.

zt. x2

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chinatown”