WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

charlize theron

Zablokowany
Awatar użytkownika
41
178

Agentka CIA

Oddział CIA

broadmoor

Post

about me

imie i nazwisko

artemis fisher

pseudonim

arti / mis / jen / lia / nina

data i miejsce urodzenia

15.04.1981 londyn

dzielnica mieszkalna

south park

stan cywilny

rozwódka i wdowa

orientacja

biseksualna

zajęcie

agentka do zadań specjalnych

miejsce pracy

sis w uk / w usa - cia

wyznanie

ateistka

jestem

przyjezdny

w Seattle od:

trzech miesięcy

my story
Rzucenie papierami rozwodowymi jest ostateczną ostatecznością do której zostałam zmuszona. Nikt nie chce słyszeć, że twoja praca jest jak narkotyk, że zatracasz się w niej coraz bardziej, zapominając o tym co jest ważne w życiu. O tym mówił mój mąż przez pieprzone trzy godziny w sądzie. Nie mówił o swoim alkoholizmie, nie mówił o wieczornych schadzkach z paniami lekkich obyczajów. Nie. Według niego jednym wielkim problemem jestem ja oraz fakt że każda misja jest dla niego tajemnicą. <br>Dla mnie to kolejne zlecenie na czyjąś głowę. Niewygodni przeciwnicy polityczni. Osoby niebezpieczne dla kraju. Przestępcy którzy nigdy nie ujrzą kolejnego dnia. Zbieranie informacji, inwigilacja, wnikanie w ich kręgi.
Czasami miałam wrażenie, że Jacoba ucieszyłby widok plastikowego czarnego worka zamiast mojej osoby w drzwiach naszego apartamentu w centrum Londynu. Ignorowałam to przez długi czas, aż pękłam. Czułam zażenowanie za każdym razem kiedy publicznie mnie poniżał. W duchu, obiecałam sobie, że nikt już więcej tak ze mną nie postąpi.

Była jak podmuch zimnego styczniowego wiatru. Czegoś niebezpiecznego, lecz zarazem niezwykle orzeźwiającego. Po tym co przeżyłam w Azerbejdżanie potrzebowałam chwili oddechu. Kogoś, dzięki komu zapomne o koszmarach. Mówiłyśmy, że to nic wielkiego, bez zobowiązań. Żadna nie potrzebowała zbędnego bagażu. Zero angażowania się. Nie wiedziała nic o mojej pracy, o zabijaniu, o masce którą zawsze nakładam gdy wstaję rano, a jednak... nie chciała uciec. Z dnia na dzień coraz trudniej było mi opuścić jej miękkie pachnące lawendą łóżko. Jej dotyk sprawiał, że pragnęłam jej mocniej. Musiałam to przerwać, w gre wchodziły uczucia, którymi nie mogłam obdarzyć niewinnej osoby. Stałaby się celem, dlatego... uciekłam, bez słowa, bez pożegnania, bez patrzenia za siebie.

Straciłam tak szybko jak pokochałam. Te słowa najlepiej określają moje drugie małżeństwo. Pracowaliśmy z Peterem w Rosji. Mieliśmy proste zadanie - znaleźć dowody na ingerencje władz moskiewskich w brytyjską gospodarkę. Miał to być nasz miesiąc miodowy (zapewne nie każdy tak sobie wyboraża ów czas, lecz dla nas ze względu na nasz zawód było idealne). Niestety nie wszystko poszło tak jak planowaliśmy. Przesłuchania w Petersburgu zakończyły się porażką i zbiegnięciem podejrzanych. Nie mogliśmy jednak wrócić z podkulonym ogonem. Nie tak nas wyszkolono. Zdecydowałam zbyt szybko aby martwić się o konsekwencje. Ryzyko było ogromne, ale od lat kierowałam się dewizą "kto nie ryzykuje, nie pije szampana".
Tamtego dnia szampana piłam sama. Ze łzami w oczach, siedząc w pięknej białej marmurowej wannie, ścierając krew mojego męża z nagiego ciała.

Od kilku miesięcy jestem w Stanach. Mój cel jest blisko, ale jest na tyle drażliwy, że muszę uważać na swój każdy ruch. Nie mogę popełnić błędu. Przyzwyczajam się do biura CIA, lecz jest ono niczym w porównaniu z SIS w Londynie. Jak na razie wszystko idzie po mojej myśli. Nikt nie zginął... i niech tak zostanie
my flaws
~ Od dziecka chciała być agentką. Skrupulatnie pokonywała wszystkie przeciwności aby w końcu znaleźć się w szeregach MI6.

~ Urodziła się w Londynie i tam wynajmuje swoje mieszkanie. Nigdy nie zdecydowała się na jego zakup. Związane jest to z jej pracą i ciągłymi podróżami.

~ Przyjmuje różne tożsamości. Secret Intelligence dba o jej bezpieczeństwo (choć sama sobie daje z tym świetnie radę) i zapewnia podrobione dowody, oraz ewentualnie inne "gadżety".

~ Ma prawo jazdy, a jeżdżenie samochodem jest dla niej przyjemnością. Nie ma problemów z przerzuceniem się z ruchu prawostronnego na lewostronny.

~ Jest rozwódką oraz wdową, jednak nigdy nie przyjęła nazwiska męża. Zostaje przy swoim panieńskim. Wdała się w kilka nic nieznaczących romansów, ale ze względu na prace szybko je kończyła.

~ Posługuje się pięcioma językami - hiszpańskim, francuskim, niemieckim, chińskim i portugalskim.

~ Na ciele ma pare blizn związanych z różnymi "przygodami" podczas misji. Zakrywa je, bo uważa, że szpecą jej idealne ciało i przypominają o porażkach jakie poniosła.

~ Zna mieszane sztuki walki i nie ma sobie równych w walce wręcz. Dba o swoją formę, chodząc regularnie na siłownie.

~ Ma bardzo dobrą pamięć fotograficzną, dzięki czemu jest w stanie zapamiętać nawet najmniejsze szczegóły.

~ Nie jest zbyt dobrą kucharką, zazwyczaj zamawia jedzenie do domu.

~ Potrafi się włamywać i choć nie lubi tego robić to często wymaga tego od niej sytuacja.

~ Lubi się dobrze napić, dlatego chodzenie do klubów nie jest jej obce.
and more

imię/ nick z edenu

Arti

kontakt

pw

narracja

czas przeszły, 3 osoba

zgoda na ingerencję MG

tak

artemis fisher

charlize theron

autor

Arti

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

akceptacja!
Serdecznie witamy na forum, twoja karta została zaakceptowana. Możesz teraz dodać tematy z relacjami, kalendarz oraz telefon i cieszyć się fabularną rozgrywką, którą musisz rozpocząć w ciągu 7 dni.

autor

Zablokowany

Wróć do „Karty postaci”