been wonderin' if your heart's still open

and if so, I wanna know what time it shuts

daddy long legs
31 lat
187 cm
mieszka w Chinatown
too busy bein' yours to fall for somebody new

2021-03-02, 18:59

harper-jack dweller
Harper-Jack. Harper Boy. Dla najbliższych: "Jackie". Gwiazda rocka o średnim talencie i wielkiej sile przebicia. Wychowany we Fremont, od lat mieszkaniec Chinatown. Niegdyś autentyczny, zakochany w idei tworzenia muzyki, dziś - zblazowany i zrezygnowany, choć dopiero co strzeliła mu trzydziestka.
Chętnie przygarnie przyjaciół z dzieciństwa, ludzi z branży muzycznej i rozrywkowej, groupies i fanów oraz jakiegoś krytyka, który go zniszczy.
Wymyślę! Zapraszam!
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:harpia || on/ona/oni
MULTI:50 shades of gay
. pierwsze urodziny forum Halloween Merry Christmas Walentynki 2 urodziny forum .

adwokatka na przymusowym urlopie

I can't exactly describe how I feel, but it's not quite right. And it leaves me cold.

claribel mirtha hannigan
41 lat
165 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-03-02, 19:12

łap ode mnie kogo chcesz <33
Mów mi::)
MULTI:.

It's unfortunate that when we feel a storm

But we like it when we're spinning in his grip

pam spencer
29 lat
163 cm
mieszka w Fremont

2021-03-02, 19:18

Hej Jackie-Jack, do zobaczenia na meetingu! ~ maggie

no i tak sobie pomyślałam, że MOŻE PANAM prowadziła jego sprawę i hmmmm ja myślę, że mogła go uratować przed niechybnym końcem kariery wokalnej, naginając prawdę tu i ówdzie i PRZEZ TO została zawieszona, gdy ktoś to wreszcie odkrył, co sądzisz o tym pomyśle co to mi sie zalągł?
Mów mi:kasandra ćwir
MULTI:miles, linden, maggie, sol

melancholia na sprzedaż

gasisz we mnie wojny

brooks blythe
34 lat
189 cm
mieszka w Queen Anne

2021-03-16, 11:15

podsyłam brooksa, wschodzącą gwiazdę smutnych piosenek pisanych pod gwieździstym niebem montany, z małżeństwem wiszącym na włosku

a w pakiecie do kumpelskich harców kłania się również ava, dla odmiany skrzypaczka nie wiem skąd u mnie takie muzyczne aspiracje :lol:
Mów mi:mania
MULTI:flynn, ava

been wonderin' if your heart's still open

and if so, I wanna know what time it shuts

daddy long legs
31 lat
187 cm
mieszka w Chinatown
too busy bein' yours to fall for somebody new

2021-03-17, 15:20

Claribel, to może by tak coś z Klajwem? Clari jest cudowna, ale totalnie nie mam pojęcia, co by ich mogło połączyć </3

Panam, wiesz. ja biorę wszystko - ale najpierw: składzik!

Brooks, cudownie, że masz takie umuzykalnione te dziecięta swoje! z Avą mogą się w zasadzie znać od dawna, co Ty na to? a kumpelskie harce zawsze na czasie....
za to z Brooksem - dobre pytanie! oczywisty byłby jakiś pozytyw, ale myślę, że coś bardziej skomplikowanego mogłoby sprawy nieco urozmaicić? jakiś konflikt na przykład, rywalizacja o kontrakt, wachlarz jest prze-szeroki! <3
Mów mi:harpia || on/ona/oni
MULTI:50 shades of gay
. pierwsze urodziny forum Halloween Merry Christmas Walentynki 2 urodziny forum .

wasting my best years

with not a single fuck given 'bout the future

Halleluiah Morrison
20 lat
177 cm
mieszka w South Park

2021-09-28, 11:06

to i Gin wpadnie skoro to za darmo jest O.O
Mów mi:gin
MULTI:§

odpowiedz