bawi się zapałkami

pachnie dymem

Ariana Crawford
26 lat
170 cm
mieszka w Fremont

2021-02-09, 11:45

Panna Crawford
Jedyna kobieta ze stajni Crawfordów. W związku z tym dla większości jest albo siostrą tego kretyna, albo kumplem z cyckami. Lubi maczać frytki w shake’u, fałszować do hitów lat 90-tych i leżeć, nic nie robić. Nie umie przegrywać w monopoly ani utrzymywać względnego porządku.
Apropo! Szuka współlokatora!
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:-
MULTI:-

Wszak tylko poprzez formę

uświadamiamy sobie pustkę

Liane Gagneux
24 lata
175 cm
mieszka w Chinatown

2021-02-09, 12:15

Dans mon esprit tout divague je me perds dans tes yeux <3

us against the world

just a couple sinners making fun of hell

Bastian Everett
33 lata
186 cm
mieszka w Chinatown
i know this thing is broken so I'll leave my door wide open; you'll come lean on my shoulder, tell me that storm is over

2021-02-09, 17:41

Nie wiem co ta pani u góry napisała, ale przyszedłem poinformować, że mam Cię na oku; także proszę Liankę dobrze traktować, żeby mi potem tą swoją miłość życia przedstawiła jak trzeba! Skoro już tyle się o Tobie nasłuchałem :roll: :lol:
Mów mi:że to nie szkodzi
MULTI:swiec panie nad ich dusza
. pierwsze urodziny forum Wytrwały kolekcjoner Halloween Merry Christmas Walentynki .

zbuduję ci dom

taki szałas na hałas

Ian Crawford
34 lata
188 cm
mieszka w Fremont

2021-02-09, 19:34

Kochajmy się :serducho:
Mów mi:Ian
MULTI:Teen spirit

bawi się zapałkami

pachnie dymem

Ariana Crawford
26 lat
170 cm
mieszka w Fremont

2021-02-09, 22:09

Liane, I hope you know darling I won't let you go <3

Bastku, rozegrałabym coś z Tobą. Takiego trywialnego i lekkiego, o czym by zapomniał i odpowiednie trybiki zaskoczyłyby dopiero po czasie. Może wpadli na siebie kiedyś w parku, a Rufus nieoczekiwanie się nią przesadnie zainteresował? Albo trafili na siebie w supermarkecie? Ona dzielnie ściskała w dłoni karteczkę z listą zakupów i starała się o niczym nie zapomnieć, a on krążył między alejkami tak często, że zapamiętała co mruczy pod nosem i czego szuka?

Bracie, Aria na pewno widzi w tobie autorytet. Jesteś figurą, której zasad nie podważa i nie pozwala sobie na swoje typowe szyderstwo. Uważa, że jesteś za mądry na takie gierki. I przez to także raczej się przed tobą nie otwiera. Boi się krytyki. Przychodzi po wsparcie tylko wtedy, gdy potrzebuje kogoś kto nie będzie zadawał zbędnych pytań, po prostu będzie obok. Poda herbatę i pozwoli zasnąć na swoim ramieniu.
Proszę, bądź jej filarem <3

us against the world

just a couple sinners making fun of hell

Bastian Everett
33 lata
186 cm
mieszka w Chinatown
i know this thing is broken so I'll leave my door wide open; you'll come lean on my shoulder, tell me that storm is over

2021-02-10, 11:12

O, jasne - jestem bardzo za, żeby pójść w tym kierunku. Myślę nawet, że można byłoby to jakoś zgrabnie połączyć (Bastian najpewniej żeby przyswoić i zapamiętać, choćby pobieżnie, czyjąś twarz, potrzebuje przynajmniej kilku spotkań - chłopak żyje we własnym świecie :lol: ). Tak oto Rufus mógł się do niej "przyczepić" w parku, a potem okazałoby się, że ich pupilami zajmuje się ten sam weterynarz. Z wielką chęcią odezwę się zatem na PW, żeby dogadać się co do jakiejś gry; takiej, w której będą mieli wreszcie okazję zamienić słówko czy dwa 😏
Mów mi:że to nie szkodzi
MULTI:swiec panie nad ich dusza
. pierwsze urodziny forum Wytrwały kolekcjoner Halloween Merry Christmas Walentynki .

informatyk

You don't want my heart.

Jeffrey Crawford
26 lat
185 cm
mieszka w Fremont

2021-02-10, 22:27

:serducho: :serducho: :serducho:
Mów mi:kikii#7559
MULTI:Theo

pisze kryminały

i pozbierać się po diagnozie

Mia Wilcox
33 lata
157 cm
mieszka w Phinney Ridge

2021-02-11, 09:44

mieszkam z twoim bratem, jesteśmy przyjaciółmi z zadatkiem na miłość albo nie, doradziłam mu rozwód z Dear i całe zło to ja, lubimy się czy wręcz przeciwnie, uważasz, że to moja wina? :dumb:
Mów mi:pajacyk
MULTI:brak

bawi się zapałkami

pachnie dymem

Ariana Crawford
26 lat
170 cm
mieszka w Fremont

2021-02-21, 12:11

Bastku, ja czekam na tę sowę od Ciebie <3

Jeffie, zbieram się od tygodnia, żeby napisać Ci epopeję miłosną o tym jak bardzo chcę z Tobą coś rozegrać... :idk: Niech się kochają, tak najbardziej na świecie! Zamawiają pizzę o drugiej nad ranem i rozmawiają o wszystkim niby szczerze, ale jakby naokoło. Zawierzają się sobie używając w tych historiach innych imion, miejsc i dat. Jest między nimi granica niedopowiedzeń, którą chętnie bym kiedyś przełamała i rozegrała co się stanie jak prawda wyjdzie na wierzch <3

Mia, Ariana ma zwyczaj trzymania bezpiecznego dystansu do życia miłosnego swoich braci. Im mniej wie tym lepiej ma się jej psychika. W związku z tym proponuję ostrożną rezerwę :heart:

odpowiedz