WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Obrazek

Jason Kim
Jest w niego zapatrzony jako ochroniarz, jako przyjaciel, jako fan, a także jako zakochany od wielu lat głupiec. Głupiec, bo przecież nikt o tej miłości nie wie, nawet sam obiekt westchnień.

Julius Harris
Kuzyn, z którym miał sporadyczny kontakt aż do teraz, gdy to przeprowadził się do Seattle, aby w razie potrzeby Jared pomógł mu z pewną obsesyjną dziewczyną. Zadziera trochę nosa, ale można z nim potrenować sztuki walki czy wybrać się na przejażdżkę motocyklową.

Nicholas Snyder
Przyjaciel, z którym zdana się dobre kilka lat. Poznali się dzięki modelingowi, ale to podobne podejście do życia, pasje oraz przeżycia zbliżył ich najbardziej do siebie. Zawsze mogą na sobie polegać, czy to w kwestii dobrze spędzonego czasu, czy w kwestii dobrej rady.

Jeremy Snyder
Jest to raczej luźna relacja, w której łączą ich bardziej ich bliscy. Jeremy jest młodszym bratem Nicholasa oraz dobrym kumplem Jasona, a Ci dwaj są przyjaciółmi Jareda. Sam Jared podchodzi do Jeremy'ego raczej pozytywnie, choć już mniej pozytywnie odbiera jego niektóre brawurowe zachowania.

Danny Ahn
Poznali się dzięki mamie Danny'ego, która jest projektantką mody i zatrudniła Jareda. Dann, pomagając czasem rodzicielce w pracy, miał okazję zamienić z Jaredem parę zdań. Te spotkania w pracy w końcu wykroczyły poza nią, bo jak się okazało, szybko złapali wspólny język. Nic więc dziwnego, że obecnie ich znajomość to już raczej przyjaźń, niż koleżeństwo.
Ostatnio zmieniony 2021-05-20, 13:28 przez Jared Jung, łącznie zmieniany 3 razy.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Przychodzę, by Ci smutno nie było, choć wszystko wiemy co i jak, ale... just let me love you! XD *.* :serduszka: :aww: ^^ :eat: :huggy: :tulimy: <333 :cmok:
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

To ja siebie też tutaj zostawiam. Zapewne mnie "nienawidzisz", za zabieranie cennego czasu twojemu chłopakowi przyjacielowi. Mimo wszystko Jeremy na pewno nie traktuje Jared'a jako zło wcielone. Ja widzę mimo wszystko dość pozytywne nastawienie ze strony mojego, ale co tyczy się Jareda. Możemy pomyśleć razem!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jason Kim pisze:Przychodzę, by Ci smutno nie było, choć wszystko wiemy co i jak, ale... just let me love you! XD *.* :serduszka: :aww: ^^ :eat: :huggy: :tulimy: <333 :cmok:
Jakie smutno? U mnie panuje luzik arbuzik, ale oczywiście Twoja słodycz od arbuza i tak większa, więc miło Cię tu widzieć, nawet jeśli wszystko wiemy :heart: :hug: <3
Jeremy Snyder pisze:To ja siebie też tutaj zostawiam. Zapewne mnie "nienawidzisz", za zabieranie cennego czasu twojemu chłopakowi przyjacielowi. Mimo wszystko Jeremy na pewno nie traktuje Jared'a jako zło wcielone. Ja widzę mimo wszystko dość pozytywne nastawienie ze strony mojego, ale co tyczy się Jareda. Możemy pomyśleć razem!
Haha, ale dlaczego Jared za takiego typa uchodzi XD Spokojnie, żadnej nienawiści tu nie ma. Jared cieszy się, że Jason ma kogoś szczerego w swoim kręgu ludzi, jakiegoś przyjaciela, z którym może swobodnie spędzać czas i dobrze się bawić. Sam Jeremy może i nie wzbudza w nim zachwytu przez swoje występki 18+ różnego pokroju, ale cóż... Dopóki Jason nie jest przez niego uwikłany w żaden skandal, to jest okej 8-) :lol: Zatem Jared daje zielone światło Waszym spotkaniom i jedynie czasem zarzuca komentarzem w Waszą stronę, abyście byli ostrożni. Dodatkowo Jery może i wręcz czasem usłyszy jakieś pouczenie, ale nie w ten negatywny sposób, a z troski, takie to bardziej rady, nie docinki ;) Więc nie wiem co na to Jeremy właśnie, czy odbiera go jako zrzędę, czy raczej takiego... jakby starszego brata czy coś w tych klimatach :-P Prócz tego, Jery może śmiało odzywać się do Jareda w sprawie jakichś porad modowych, bo jest on bardzo doceniany na tym polu, a także mogą czasem zamienić słowo o modelingu, może nawet kiedyś gdzieś razem brali udział. Ponadto Jeremy może być fanem Jareda i Jasona jako pary, bo po wspólnym wystąpieniu w programie zdobyli oni dużą popularność, w tym zyskali fanów, którzy ich właśnie shipowali, czy to na poważnie, czy jako bromance xP

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Chodziło mi o brak wpisów do relacji po prostu!
I prawidłowo, cieszę się, że tak to odczuwasz, o! :oops: :aww:
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

No ja wiem, ale tak jak pisałam - ja mam pełen luz w tej kwestii :-P Jednak Ciebie zawsze miło zobaczyć, więc me serduszko oczywiście jest mooocno zadowolone z tej Twojej przekochanej wizyty tutaj, hehe :serduszka:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Nie mowie, że uchodzi :D to było w nawiasie! Ha Jeremy nie ma jakoś dużo występków 18+, ale no fakt faktem mu się zdarzyły. Ale czy było o nich głośno kto to wie. Może Jared podsłuchał jakąś z rozmów z Jasonem, kiedy Jeremy opowiadał o tym, jak podczas koncertu sam nie wiedział kiedy odleciał i przespał się z jakąś małolatą i nic z rana nie pamiętał i może go po tym oceniać :hm: Chociaż tak naprawdę to z Jeremyego jest spokojny gościu i póki nie łączy alkoholu z bliżej nie znanymi specyfikami to nie ma jazd i jest dość grzeczny <3 więc nie masz co się bać. Bo z tej dwójki Jasona a Jeremyego, to młodszy chyba bardziej stąpa twardo po ziemi :lama:
Ale tak mogą mi się wydawać lubić, czasem o modzie pogadać, może jak chcesz raz wspólną sesje mieli, czasem pozrzędzić wspólnie Jasonowi by nie było mu za dobrze! Jeremy pewnie przezywa go od staruszków czasem <3 I może i po cichu kibicować tej dwójcę w drodze ku wspólnej przyszłości. Może i nawet mógł się domyślić jak ci na siebie patrzą, ale to nie jego sprawa by się wtrącać nie proszonym w takie relacje, jeśli nie jest o to poproszony.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

No to tego.... podrzucam Ci mojego drugiego pana, jeśli chcesz. XD Kolejny zjeb do kolekcji zawsze spoko! :lol: Poza tym przyszły obiekt westchnień Jera, nie wiemy jeszcze co nam wyjdzie, ale ma być najs.
Zresztą relacja Tae i Jimina w realu też jest cudna. *.* Mogliby się znać skądś, a potem jeśli chcesz, to Ty dopinguj Dżemowi i Julkowi! xD Reszta zależy od Ciebie, ale tak z multi też do Ciebie przyszłam, doceń to! :dumb:
Sorka, chyba mi jebie na mózg i piszę głupoty, nieważne. XD :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jeremy Snyder pisze:Nie mowie, że uchodzi :D to było w nawiasie! Ha Jeremy nie ma jakoś dużo występków 18+, ale no fakt faktem mu się zdarzyły. Ale czy było o nich głośno kto to wie. Może Jared podsłuchał jakąś z rozmów z Jasonem, kiedy Jeremy opowiadał o tym, jak podczas koncertu sam nie wiedział kiedy odleciał i przespał się z jakąś małolatą i nic z rana nie pamiętał i może go po tym oceniać :hm: Chociaż tak naprawdę to z Jeremyego jest spokojny gościu i póki nie łączy alkoholu z bliżej nie znanymi specyfikami to nie ma jazd i jest dość grzeczny <3 więc nie masz co się bać. Bo z tej dwójki Jasona a Jeremyego, to młodszy chyba bardziej stąpa twardo po ziemi :lama:
Ale tak mogą mi się wydawać lubić, czasem o modzie pogadać, może jak chcesz raz wspólną sesje mieli, czasem pozrzędzić wspólnie Jasonowi by nie było mu za dobrze! Jeremy pewnie przezywa go od staruszków czasem <3 I może i po cichu kibicować tej dwójcę w drodze ku wspólnej przyszłości. Może i nawet mógł się domyślić jak ci na siebie patrzą, ale to nie jego sprawa by się wtrącać nie proszonym w takie relacje, jeśli nie jest o to poproszony.
Akurat w przypadku Jareda nie musi być o jakiś występkach głośno, by on o nich wiedział 8-) Zna ten celebrycki świat od zaplecza, a tam z całą pewnością mówi się o wielu wydarzeniach, które nie muszą na światło dzienne od razu wychodzić. Do tego pracuje w branży ochroniarskiej i ma wiele znajomości, więc tym bardziej ma wgląd do tego zakątka, gdzie plotka goni plotkę. A gdy nawet uzna, że o kimś wie zbyt mało, to dla niego nie jest kłopotem zlecić "śledztwo" i dostać na biurko życiorys z uwzględnieniem zawstydzających wybryków :-P Także Jared wie dużo, wystarczająco dużo, mimo to jak pisałam nie broni Jasonowi tej relacji czy coś, a jedynie trzyma rękę na pulsie, by te dwa świry czegoś nie odwaliły i ogólnie to raczej pozytywnie podchodzi do Jeremy'ego. Co do tego, że Jer domyślił się, iż Jared coś czuje do Jasona, to aż tak mocno bym w to nie szła, raczej pozostała przy tym zwykłym fanie, co to ich shipuje i w myślach sam sobie mówi, że wie, iż to jest miłość :hihi: Aczkolwiek potem poprzez znajomość z Jasonem, który pewnie mu czasem coś szepnie o tym, co się dzieje, może stać się bardziej pewny w tym shipowaniu i tym samym kibicować, by to się ziściło :D
Julius Harris pisze:No to tego.... podrzucam Ci mojego drugiego pana, jeśli chcesz. XD Kolejny zjeb do kolekcji zawsze spoko! :lol: Poza tym przyszły obiekt westchnień Jera, nie wiemy jeszcze co nam wyjdzie, ale ma być najs.
Zresztą relacja Tae i Jimina w realu też jest cudna. *.* Mogliby się znać skądś, a potem jeśli chcesz, to Ty dopinguj Dżemowi i Julkowi! xD Reszta zależy od Ciebie, ale tak z multi też do Ciebie przyszłam, doceń to! :dumb:
Sorka, chyba mi jebie na mózg i piszę głupoty, nieważne. XD :lol:
Szczerze, nie widziałam tutaj połączenia dla nich, czegoś na start tej znajomości, dlatego wpadła mi do głowy myśl, by samemu im to połączenie stworzyć, mianowicie dać więzi rodzinne, hehe :D Nie jakieś bliskie, jakieś tam dalsze kuzynostwo, może ten wujek Juliusa to jest brat żony któregoś wujka Jareda czy coś. Więc mogli się trochę kojarzyć z jakichś spotkań rodzinnych, co pewnie dopełnili jakimiś rozmowami przez internet czy telefon raz na jakiś czas. A potem, gdy Julius zdecydował się na przeprowadzkę, to uznał właśnie, że będzie to Seattle, bo jak coś to Jared mu pomoże odgonić tę dziewuchę :lol: Co do ich relacji, to myślę, że się lubią, choć pewnie Jared czasem mu zwraca uwagę na to jego zadzieranie nosa :-P Mogą się umawiać na przejażdżki motocyklowe, a także mogą sobie razem trenować, zwłaszcza że każdy lubi inne sztuki walki, to będą się wzajemnie poduczać nowych technik. Dopingować w tym nowym związku go Jared może, bo czemu nie, chyba że to ma być jakaś niezdrowa miłość, to wtedy będzie wybijał mu ją z głowy :aaa: :lol2: Co Ty na to wszystko? :roll:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jared Jung pisze:Szczerze, nie widziałam tutaj połączenia dla nich, czegoś na start tej znajomości, dlatego wpadła mi do głowy myśl, by samemu im to połączenie stworzyć, mianowicie dać więzi rodzinne, hehe :D Nie jakieś bliskie, jakieś tam dalsze kuzynostwo, może ten wujek Juliusa to jest brat żony któregoś wujka Jareda czy coś. Więc mogli się trochę kojarzyć z jakichś spotkań rodzinnych, co pewnie dopełnili jakimiś rozmowami przez internet czy telefon raz na jakiś czas. A potem, gdy Julius zdecydował się na przeprowadzkę, to uznał właśnie, że będzie to Seattle, bo jak coś to Jared mu pomoże odgonić tę dziewuchę :lol: Co do ich relacji, to myślę, że się lubią, choć pewnie Jared czasem mu zwraca uwagę na to jego zadzieranie nosa :-P Mogą się umawiać na przejażdżki motocyklowe, a także mogą sobie razem trenować, zwłaszcza że każdy lubi inne sztuki walki, to będą się wzajemnie poduczać nowych technik. Dopingować w tym nowym związku go Jared może, bo czemu nie, chyba że to ma być jakaś niezdrowa miłość, to wtedy będzie wybijał mu ją z głowy :aaa: :lol2: Co Ty na to wszystko? :roll:
Ojej, więzi rodzinne są tutaj wprost idealne, podoba mi się to bardzo! *.* Przynajmniej Julek będzie miał kogoś fizycznie na forum, to też bardzo dużo! <3 Dalsze kuzynostwo również w cenie. :dance: I kurczę, właśnie dzięki temu wszystkiemu ten jego przyjazd tutaj ma większy sens, o tak! 8-) Bo miał jakiś punkt zaczepienia, no i w razie co właśnie może się zwrócić do niego o pomoc, gdyby ta dziewucha za nim ostatecznie przyleciała. XDDD :lol: Ale może konieczne to nie będzie, zobaczymy! Bo różnie to bywa, a ja kocham utrudniać życie swym postaciom, o czym doskonale zresztą sama wiesz. :lol:
Idealnie wprost, reszta mi odpowiada, więc w razie co mamy też i inne pomysły na jakieś wątki, takie luźniejsze, gdyby nas przykładowo wymęczyły te sercowe "trudne sprawy" u Jasona i Jareda. XDDDD :yeye: :hi:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Super, czyli mamy to, bo ja już nie mam nic do dodania, wszystko w punkt, cudnie jest :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jared Jung pisze:Akurat w przypadku Jareda nie musi być o jakiś występkach głośno, by on o nich wiedział Zna ten celebrycki świat od zaplecza, a tam z całą pewnością mówi się o wielu wydarzeniach, które nie muszą na światło dzienne od razu wychodzić. Do tego pracuje w branży ochroniarskiej i ma wiele znajomości, więc tym bardziej ma wgląd do tego zakątka, gdzie plotka goni plotkę. A gdy nawet uzna, że o kimś wie zbyt mało, to dla niego nie jest kłopotem zlecić "śledztwo" i dostać na biurko życiorys z uwzględnieniem zawstydzających wybryków Także Jared wie dużo, wystarczająco dużo, mimo to jak pisałam nie broni Jasonowi tej relacji czy coś, a jedynie trzyma rękę na pulsie, by te dwa świry czegoś nie odwaliły i ogólnie to raczej pozytywnie podchodzi do Jeremy'ego. Co do tego, że Jer domyślił się, iż Jared coś czuje do Jasona, to aż tak mocno bym w to nie szła, raczej pozostała przy tym zwykłym fanie, co to ich shipuje i w myślach sam sobie mówi, że wie, iż to jest miłość Aczkolwiek potem poprzez znajomość z Jasonem, który pewnie mu czasem coś szepnie o tym, co się dzieje, może stać się bardziej pewny w tym shipowaniu i tym samym kibicować, by to się ziściło
Kurde Jared lepszy niż detektyw :shock: Czas chyba eksmitować się z tej ekipy xDD Nie no żartuje. :owca: Kto jednak by się spodziewał, że taka mała plotkara z niego, że musi wszystko prześwietlać wzrokiem. Myślę, że jakby mieli odwalić coś to i tak Jareda by nie było w pobliżu, nie na wszystko się ma oczy, o ile biedny Jason nie ma jakiś pluskiew przyczepionych do swojego ubrania czy zainstalowanych w telefonie :yeye:
Podejrzewam, że i tak się swojego domyślił i mógł mieć swoje tezy rozmawiając z Jasonem samym, który zapewne i nie raz i nie dwa gada za dużo o Jaredzie. Jem jest ponad inteligentny wyłapał by raczej coś takiego albo dopisał po swojemu, że się kochają na swój sposób. Raczej fanem jako fanem jak te miliony młodych dziewczyn ( i zapewne nie tylko ) nie jest, ale po prostu trzyma za nich swoje kciuki (od kiedy ich poznał) i czasem dla poprawy humoru i kiedy czas mu pozwala przeczyta te głupoty, które płodzą na instagramie i śmiejąc się jakie z nich głupki :derp:
Niestety Jeremy nie pasuje mi na postać co fanboyowała by ich wcześniej, więc sorrki :< Zbyt zabiegany chłop, zwłaszcza we wcześniejszych latach swoich.
No pomimo wszystko jak napisałaś wyżej, widać jednak lekki pozytyw z nimi. Z tymi radami, czy też bardziej jako starszy brat. Na pewno bardziej poważnie go traktuje niż Jasona, który dla niego samego jest po prostu dużym dzieckiem :3
Jeśli będziesz kiedyś czuć potrzebę, można jakiś wspólny wątek napisać. Jakby co wal do mnie jak znajdziesz czas i chęci, coś wymyślimy <33

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jared jest perfekcjonistą, więc tym samym musi mieć kontrolę nad wieloma sprawami. Ale spokojnie, buciorami nie włazi komuś w życie :-P Ogólnie to wszystko rozumiem, wszystko mi pasuje i nawet po tym pisaniu tu w relkach jestem mocniej na ten pozytyw nastawiona, bo szczerze, to z kp Jeremy wydawał mi się raczej zwariowany i lekkomyślny, zatem fajnie, że ma w sobie tę poważniejszą stronę, przy takim stanie rzeczy Jared tym bardziej jest na tak <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

No to wsio mamy ustawione <33

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

hejkaaa! <3
jako, że mamy wspólnych przyjaciół (Jason & Jeremy), to wypadałoby, żeby Nicky i Jared również się znali, a może nawet przyjaźnili, jeśli chcesz! chyba, że wpadłaby Ci do głowy jakaś skomplikowana relacja?
w każdym razie Nicky bedzie w 1000% shipować Jareda z Jasonem XD (RedSon 4 life :lol: )

jako, że zdaję sobie sprawę z tego, że Jared&Jason to praktycznie nierozłączne duo, przytoczę w skrócie ustalenia na relki, jakie mam z Kimem:
- poznali się na jednej z imprez Jeremy'ego, gdzie się polubili
- po jakimś czasie Jason poprosił Nicka o wystąpienie w jednym z jego teledysków, co ich nieco zbliżyło
- obecnie od czasu do czasu spotykają się na lekcje gry na pianinie (oczywiście dla Nicka XD) i są z Jasonem przyjaciółmi (na tyle bliskimi, że Jason będzie się niedługo zwierzał Nickowi z jego uczuć do Jareda)

autor

Zablokowany

Wróć do „Relacje”