WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cześć!

W wolnym czasie mogę Wam stworzyć jakiś podpis graficzny - oczywiście bez ciśnienia, bo mam sporo prywatnych spraw na głowie, a zabawa w Photoshopie wymaga troszkę czasu.

Zasady:
1. Podpisy można zamawiać tylko dla aktywnych postaci z ukończoną kartą.
2. Proszę o podesłanie gifa (najlepiej w dobrej jakości), cytatu, który chcecie mieć załączony w podpisie, oraz dać mi znać, czy personalia waszej postaci mają się w nim pojawić.
3. Zostaw po sobie ślad - najlepiej w formie relacji, z dowolną z moich postaci <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Witaj. To ja się zgłoszę chętnie, bo nijak nie umiem w podpisy. 8-)

https://64.media.tumblr.com/f88b414580e ... o5_400.gif

Ryan Mitchell też poproszę

Cytat:
Look around you
Look beyond
You could make an unbreakable bond
The world around is not what it seems
Souls revealed beyond your wildest dream

Niebawem, nim się wyrobisz ogarnę relki :lol:
Ostatnio zmieniony 2020-07-29, 14:33 przez Ryan Mitchell, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

przychodzę tylko powiedzieć, że jesteś NAJLEPSZA i kocham twoje prace!!!! poza tym idę wepchnąć się do nieistniejącej jeszcze kolejki na discordzie, hihihihih <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Takie cosie mi wyszły :hm:

Obrazek

Obrazek
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Oooo, jakie piękne! To ja poproszę jeden dla Lourdes

GIF: link
CYTAT: And love is a ghost that the others can't see
It's a danger
PERSONALIA: Lou Townsend

a po releczkę już przyszłam Ewcią, ale Lou też chętnie na coś oddam :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jest super. Dziękuję <3
Obrazek
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

muuuuuuuua, kocham <3

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”