funeral planner.

it's fantasy.


Saoirse Hughes
27 lat
170 cm
mieszka w Belltown

2020-08-31, 12:37


Saoirse Hughes
Zorganizuje pogrzeb tobie i twoim bliskim, chociaż robi to od niedawna. Pochodzi z bogatego domu, ale od dwóch miesięcy nie ma dobrych kontaktów z rodzicami - odkryła skrywana tajemnice jednego z nich i nie potrafi już spojrzeć na niego tak samo. Pięć lat temu ktoś zamordował jej siostrę.

Szukam dla niej reszty rodzeństwa, przyjaciółki od serca, kilku koleżanek, współlokatorów (×3), byłych, frenemies I takich których szczerze nie znosi z wzajemnością. W zasadzie więc wszystkiego :lol:
Ariel Darling Przyrodnia siostra, chociaż Saoirse nie wie, że to akurat ona. Szuka jej od jakiegoś pół roku, ale wcale nie jest bliżej rozwiązania zagadki. Co najzabawniejsze wpadła na nią kilka miesięcy temu, kiedy Ariel mieszkała jeszcze w hotelu, później spotkała się z nią jeszcze kilkukrotnie - wszystko było przypadkiem - aż w końcu Hughes pomogła jej z mieszkaniem. Los bawi się tą dwójką, bo przecież obie siebie szukają, nie wiedząc, że się odnalazły. Conor Hughes Młodszy brat, chyba najmłodszy z rodzeństwa. Pewnie go kocha, czasem nienawidzi, a może w ogóle go nie lubi? Nie wiem, bo zostałam trochę jakby zignorowana :lol: June Hughes Młodsza, pyskata siostrzyczka której niechcący powiedziała o tajemnicy ich tatusia o zdradzie i siostrze gratis. Wskoczyłaby za nią w ogień, czasem pewnie pożycza jej ubrania i na pewno spyta ją o to jak dokładnie działa tinder :lol: imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Blake Griffith Był narzeczonym jej siostry Ivory i od początku nie wierzyła w jego winę. Mieli ze sobą dobry kontakt wtedy, kiedy Ivory żyła, ale teraz wcale nie jest źle. To przecież do niego przyszła by dowiedzieć się, czy Ivory mówiła coś o przyrodniej siostrze, to jemu opowiedziała o swoich problemach i to dzięki niemu ma pracę. Virgie Biondi Od niedawna razem pracują, ale znają się znacznie dłużej. Saoirse razem z Blondi leczy migreny, a później towarzyszy jej w wycieczkach po barach country, gdzie -w jednym z nich - zdobyły tytuł Miss Rodeo. Molly Murphy Przyjaciółka ze szkoły, z która straciła kontakt na długie…lata? A może miesiące? W każdym razie miały swój reunion, okazało się, że Molly była cały czas w toksycznym związku, a Sao nawet tego nie dostrzegła. Pluje sobie w brodę. Nicole Ellsworth Zna ją w sumie od zawsze, głównie ze względu na znajomość ich rodziców oraz przez.wzglad na Ivory. Studiowały na tym samym uniwerku i Saoirse była jej wdzięczna za wszelką pomoc w nauce.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Vex Newman Jej nowa współlokatorka, o której jeszcze dużo nie potrafi powiedzieć, ale wydaje jej się być sympatyczna. Ma małomówne rybki i dużą kolekcję kubków, które zajmują miejsce w jej (prawie) pustych szafkach. Eliot Adler Wspolokator, który wprowadził się kilka dni po Vex. Jest przystojnym facetem, przez co Saoirse czasami zachowuje się jak dziwak w jego towarzystwie. Jason Kim Randka z tindera - jeszcze niewiele może o nim powiedzieć, poza tym, że miły z niego facet o nieziemskimi głosie. Podniósł jej ego, bo przecież jest celebrytka i zaprosił na randkę akurat ją. Elijah Martinez Prywatny detektyw, którego ma zamiar zatrudnić na podstawie opinii na google reviews, bo zdała.s9bie sprawę, że jednak sama nie znajdzie swojej siostry przyrodniej.
Mów mi:Sao
MULTI:-
 


Filthy, impetuous soul

What was left when that fire was gone? I thought it felt right, but that right was wrong.


Blake Griffith
32 lata
191 cm
mieszka w Phinney Ridge
Reaching for a book of matches strike a light, and you'll see the real mess that I am

2020-08-31, 13:17


Cześć 8-) Przychodzę trochę dla formalności, bo większość w zasadzie mamy ustaloną + widzę, że i jestem ładnie wpisany :D

PS. I mam nadzieję, że razem z Virgie nie zaczną chcieć zaplanować pogrzeb Griffitha w jakimś momencie ich współpracy :lol:
Mów mi:Konkrety
MULTI:Win
. Halloween '21 Merry Christmas '21 .
 


pogodynka

we'll be riding the tide in the sky so alive on waves of blue


Ariel Darling
27 lat
170 cm
mieszka w Portage Bay
Cover me in sunshine, shower me with good times. Tell me that the world's been spinning since the beginning and everything will be alright.

2020-08-31, 14:29


Cześć! Ja też tylko w ramach formalności wpadłam się przywitać. :dumb:
Mów mi:ancy
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum Wytrwały kolekcjoner Halloween '21 Merry Christmas '21 .
 


tęskniłem za tobą, nostalgia to błysk

takie ćmy jak my


Eliot E. Adler
27 lat
194 cm
mieszka w Belltown

2020-11-16, 20:54


przychodzę po jakieś fajne relki współlokatorko 8-)
Mów mi:szeptem
MULTI:nie
 


funeral planner.

it's fantasy.


Saoirse Hughes
27 lat
170 cm
mieszka w Belltown

2020-11-16, 22:17


Pan jest bardzo przystojnym współlokatorem, panie Adler, więc może jakieś dziwne, czasem niezręczne zachowanie być ze strony Sao, ale proszę się nie zrażac :lol:
Mów mi:Sao
MULTI:-
 


Wszak tylko poprzez formę

uświadamiamy sobie pustkę


Liane Gagneux
24 lata
175 cm
mieszka w Chinatown

2021-02-04, 13:35


Cześć, my się na pewno znamy z pracy. Liane jest typem osoby, która lubi robić więcej niż powinna i pomagać tam gdzie nie zawsze jest potrzeba, więc poza kopaniem, czyszczeniem i przygotowywaniem grobów mogła od czasu do czasu dopytywać czy w czymś by Sao nie pomóc bo a nuż się przyda. To czy Sao faktycznie chciała jakiejś pomocy i współpracy to już zależy od Ciebie, mogły się przy wspólnym organizowaniu polubić lub wręcz przeciwnie nie przepadają za sobą, choć Liane stara się utrzymać przyjacielskie relacje ze współpracownikami
Mów mi:-
MULTI:-
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do: