tęskniłem za tobą, nostalgia to błysk

takie ćmy jak my

Eliot E. Adler
27 lat
194 cm
mieszka w Belltown

2020-11-12, 14:49

Eliot E. Adler
x Ma siostrę bliźniaczkę. Pochodzi z bogatej rodziny, ale zawsze był trochę inny, więc dla niego nie liczy się kasa. Otacza się kolorowymi ludźmi.
x Od zawsze lubił fotografię, więc nie poszedł na żadne studia, a zrobił kilka kursów z fotografii. Prowadzi swoje studio fotograficzne. Może ci zrobić ładne fotki. Ma portfolio pełne zdjęć z różnych podróży dookoła świata.
x Ma całkiem przyjemny dla ucha głos i gra na gitarze. Kiedyś nagrał cover jakiejś piosenki i liznął trochę sławy. Potem nawet udało mu się nagrać swój kawałek, który przez chwilę był hitem internetu.
x Kiedyś był zakochany i nawet chciał się żenić. Jego dziewczyna była w ciąży i urodziła mu cudowną córeczkę o imieniu Hope. Dziewczynka jednak urodziła się z wadą serca i zmarła mając cztery miesiące.
x Później spotykał się z pewną gwiazdeczką, która była ćpunką. Sam też sięgał po różne używki. Ma za sobą próbę samobójczą i terapię.
x Zjeździł świat wzdłuż i wszerz. Brał udział w programie podróżniczym, w którym z pewną celebrytką pokazywali swoje podróże. Drugi raz się chciał oświadczać, ale znowu mu nie wyszło.
x Wdał się w krótki romansik z dyrektorką stacji telewizyjnej, przez co zdjęli z anteny ich program, cóż...
x Po drodze miał kilka romansów, a jeden z nich zaowocował dzieckiem, o którym jeszcze nie ma pojęcia.
x Ma dwa psy, w zasadzie jeden z nich należy do dziewczyny, z którą prowadził program podróżniczy, ale udaje, że to jego pies.
x Lubi: sporty ekstremalne, egzotyczne piękności, ostre jedzenie, zwierzęta, muzykę klasyczną i spokojne ballady, witaminowe smoothie, truskawkowe szejki, sushi, gry na xboxie, wizyty na siłce, komiksy i gdy coś się dzieje.

++++++++
szukam: egzotycznej piękności z dzieckiem i starszej eleganckiej kobiety
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:szeptem
MULTI:nie

studentka, ilustratorka

bo nie umie w uczucia

Meadow Adler
21 lat
165 cm
mieszka w Portage Bay
..

2020-11-12, 14:50

:serducho:
Mów mi:nie#5225
MULTI:Posy

Kosmetyczka

na nowo, ze Sky'em

Mikaela Harker
24 lata
165 cm
mieszka w South Park

2020-11-12, 15:02

:hello:
Mów mi:Kiedyś mówiono mi żelek :3
MULTI:....

pielęgniarka

utoń w ramionach, poczuj, jak skonam

Lana Ortega
27 lat
166 cm
mieszka w Chinatown

2020-11-12, 15:19

Pamiętasz mnie jeszcze? :poke:

..........
.............in the madness and soil of that sad earthly scene
.............only then I am human, only then I am clean
Mów mi:Ola
MULTI:Millie, Kelsey

american dream

about a boy

Baby Lowell
27 lat
180 cm
mieszka w Ballard

2020-11-12, 15:53

witam pana, razem prowadziliśmy sobie program i co z tego wyszło dobrego?????????????????
Mów mi:Baby Lowell
MULTI:bedzie

bawi się w ciuciubabkę z policją

.

Noemi Laineilma
25 lat
168 cm
mieszka w Chinatown

2020-11-17, 18:19

Można coś pokminić, jeśli chceesz. :lol:
Mów mi:-
MULTI:brak