WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Laura May Hirsch
Studentka drugiego roku architektury. Wegetarianka i wojująca aktywistka. Fanka Jane Fondy. Spokojne dziewczę, które od imprez woli książki. Robi też zdjęcia.
Caitlyn Hirsch
mamusia najkochańsza
Judah Hirsch (NPC)
ojciec, który postanowił zostawić rodzinę, kiedy Laura miała kilka lat. Większość swojego życia spędziła więc z mamą, z nim spędzając obowiązkowe weekendy. Przez rok mieszkała u niego, bo tak było wygodniej. Obecnie przebywa a Australii, gdzie po prostu spierdzielił przed rodzinnymi obowiązkami.
Laurence Hirsch (NPC)
najstarszy brat, przez rok mieszkali razem u ojca, właściciel knajpy Liberte.
Taylor Mayes (NPC)
starszy brat, z którym trochę drze koty, ale jak trzeba to się chyba dogadują, student
Stella Martinez (NPC)
w zasadzie to znają się od dziecka, bo ojciec Laury i mama Stelli się przyjaźnią. Majac po jakieś trzynaście lat ich drogi się rozeszły, przestały się dogadywać. Dopiero w listopadzie 2020 się pogodziły i teraz już nic nie powinno im przeszkodzić w przyjaźni.

Cosmo Fletcher (NPC duch)
poznali się, gdy Laura była w ostatniej klasie liceum oraz kiedy Cosmo pojawił się w Seattle i uczestniczyli w jednym proteście. Od słowa do słowa, od spotkania do spotkania i jakoś się zaprzyjaźnili, chociaż są zupełnie różni. Cosmo wyciąga Laurę z jej strefy komfortu, a ona próbuje go nieco uspokajać. No i była jego partnerką na prom maj 2020, także nic chyba tej relacji popsuć nie może! Byli piękną parą. Cosmo odebrał sobie życie w kwietniu 2021.
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
Leonard Adler (już NPC)
nauczyciel matematyki, z którym złapała kontakt na kursie fotografii, na który zaczęła uczęszczać podczas ostatnich wakacji w liceum. Jej pierwsza miłość. Oczywiście nieszczęśliwa, bo Leo złamał jej serce swoim wyjazdem do Hiszpanii. Tuż przed walentynkami 2021. Drugi raz złamał jej serce, gdy po półrocznym związku, który rozpoczął się na początku 2022 roku, zdradził ją ze swoja sekretarką jakoś w listopadzie.

Finn Winchester (NPC)
drugi chłopak Laury, przyjaciel Cosmo. Najpierw udawali, by utrzeć nosa przyjacielowi, który ciągle próbował ich zeswatać. Potem okazało się, że całkiem nieźle się dogadują (marzec - lipiec 2021).
Ostatnio zmieniony 2022-03-03, 19:15 przez Laura May Hirsch, łącznie zmieniany 14 razy.

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Niby moja siostra, a nudziara. :faint: Mam Cię lubić, czy mam być wrednym starszym bratem, który jest tylko fajny wtedy, kiedy chce podrywać koleżanki? :lol: Bo masz jakieś, rajt? xD

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

:serducho:
A może to połączymy? Niech się nie lubią, pewnie trochę bardziej na pokaz, żeby sobie dogryzać, lubić się też mogą na pokaz, kiedy jedno od drugiego czegoś chce! :D
Ale pewnie koniec końców, gdyby się coś działo, to są za sobą?

A co do koleżanek, to pewnie niewiele! I nie takich, co to wpadną mu w oko, skoro siedzą z Laurą przy książkach? :D

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Co za bezużyteczna siostra, nie ma fajnych koleżanek :faint:
Czuję koncept, mi pasi ;D

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

stary ojciec na pewno nie pojmuje tego wielkiego zaangażowania w ratowanie zwierzątek, szczególnie że sam steki mógłby jeść na śniadanie, obiad i kolację :roll: Laurze pewnie jeszcze czasem da do jedzenia coś z mięsem, tłumacząc to tym, że wydziwia i wymyśla a on po prostu zapomniał, ale no co, tak naprawdę duma go rozpiera jak tak dzielnie walczy o coś w co wierzy. gorzej, że na głos już jej tego nie przyzna :lol:

EDIT: DZIECKO, PO KIM TY TAKA WYSOKA JESTEŚ????

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

hej! mogę ci podrzucić Jimmy'ego, który jest aktywistą i chętnie wplątuje się w każde możliwe manifestacje i protesty, jeśli mają komuś pomóc :D a głównie działa na rzecz osób LGBT+, ale nie tylko, wspiera młodzież i dzieli się swoimi doświadczeniami. Pomyślałam, że mógłby przygarnąć młodą Hirsch na którejś akcji charytatywnej, bo jednak jest od niej parę lat starszy i trochę wesprzeć, zagadać, takie tam :dancing:

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Ojciec, jaki stary, jaki stary?! Co ty gadasz :/
Bunt będzie przy kolacji, ale trudno, damy radę!

Nie wiem, bratem się sugerowałam :roll: Mogę jej uciąć ze dwa centymetry. Ale może modelką będzie, czy coś? 8-)

Jimmy, fantastycznie, ja jestem bardzo za! Laura walczy o klimat, o zwierzęta, ale też o ludzi, także mogą wspólnie się w to angażować. A takie wsparcie się jej bardzo przyda :dancing:

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Śliczna bratanico, my to razem możemy wyszukiwać nowych restauracji wegetariańskich! <3

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Ciociu droga, bardzo chętnie <3

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

jeśli chodzi o klimat i zwierzęta to Jim na pewno też się udziela, więc na bank się widują <3 o, może umówimy się kiedyś na sesyjkę w jakimś schronisku? wiesz, wyprowadzanie psiaków na spacery i takie tam :hop:

autor

Awatar użytkownika
18
157

szukam pracy, będę

pracownikiem roku

sunset hill

Post

Przybywam!
Prawdopodobnie chodzisz do klasy z moim bff, Oscarem :hm: Niemniej mam wrażenie, że nie będziemy nadawać na tych samych falach... Ty jesteś spokojna i dużo się uczysz, ja wręcz przeciwnie. Pewnie trochę mnie denerwuje twoje ogólne uporządkowanie i uważam cię za tę nawiedzoną nudziarę z ostatniej klasy, co ciągle walczy o jakieś plastikowe patyczki od lizaków i inne bzdety :roll: ale jak najbardziej jestem chętna na poprawę tych relacji w przyszłości! Chyba że widzisz tę relację inaczej, chętnie posłucham :hm:

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Jimmy, zagrajmy! <3

Stella, totalnie! Nie muszą się lubić :D
Ewentualnie jeśli miałoby się coś między nimi zmienić, to np. Stelli za karę mogli w szkole kazać pracować przy jakimś projekcie, w którym Laura też brała udział? I tak się mogło okazać, że jednak kilka wspólnych tematów mają i Laura jak już się ją pozna, to taka nudna nie jest. No chyba, że przez ten projekt znielubią się jeszcze bardziej :roll:

autor

oh.audrey

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

Taka cicha woda absolutnie potrzebuje jakiejś siły zewnętrznej, która ją będzie podburzać i wyciągać znad tych książek do jakichkolwiek społecznych interakcji... albo chociaż przynosić flaszkę do wspólnego zaczytywania się w Dickensie, bo może i nie lubię kompromisów, ale potrzebuję czasem przypomnieć sobie o własnym kujoństwie. Chyba też tak jak ty potrzebujesz kogoś, kto będzie próbował odrobinę cię rozruszać, ja potrzebuję osoby, która będzie potrafiła przytemperować mnie czasem i przypomnieć, że to, co jest teraz to tylko takie stadium przejściowe - bo miały być studia i stypendia, a są imprezy, narkotyki i kompletne zatracenie jakichkolwiek planów na przyszłość. Aha, w maju na pewno błagałem cię na kolanach, żebyś poszła ze mną na prom, bo nienawidziłem każdej jednej osoby w tej szkole dla bogatych dzieciaków i siedziałem głęboko w szafie, a ty już wtedy potrzebowałaś społecznego rozruszania, w mojej skromnej opinii.
Obrazek

autor

kaja

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Cosmo - tak, tak, tak!
Bardzo mi się ten pomysł podoba. Chętnie przypomnę ci, że książki też są ważne, kiedy znów będziesz mnie namawiać na wyjście na miasto. Najpierw cię przycisnę i odrobimy tę pracę domową, ale później doradzisz mi co mam założyć i pójdę z tobą, chętnie udam, że mam trochę więcej lat, bo przy tobie mi jakoś raźniej. Ale to wszystko w swoim czasie stosujmy tu metodę małych kroczków :D
Poszliśmy na ten prom, pewnie królem i królową balu nie zostaliśmy, ale wyglądaliśmy wtedy naprawdę dobrze! Aha, no i myślę, że teraz to mnie namawiasz do założenia tindera, bo jak już uznasz, że nieco wyluzowałam i mogę wyjść do ludzi, to mogłabym sobie kogoś znaleźć.

autor

oh.audrey

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

Zadaniami domowymi akurat już nie muszę się martwić, gap year robi swoje, ale za to zawsze absolutnie nie daję ci spokoju, dopóki nie pozwalasz mi przeczytać swoich esejów do szkoły - potem irytuję cię powtarzając ciągle najbardziej pretensjonalne cytaty albo rzucam w ciebie kartkami ze słowami, że to absolutnie do dupy, wyrzuć to, a ty wiesz wtedy, że poszło ci zajebiście i dostaniesz na pewno najlepszą notę.
Pff, daj spokój, jak jeszcze byłem w związku, to nie odinstalowałem Tindera tylko po to, żeby podtykać ci kandydatów pod nos, oficjalnie też jestem osobą z tego mema: "my friend thinks you're cute so if you're not gay here's her number and if you're gay here's mine". Jednocześnie jak już sobie kogoś znajdziesz, to pewnie będę instalować aplikacje szpiegujące, żeby upewnić się, że nie trafiłaś na jakiegoś padalca, który kupuje ci kwiatka, a potem idzie całować inną. Przy mnie będziesz bezpieczna i WCALE nie jestem jednym z potencjalnych powodów, dla których tamten miły barman, który podrywał cię tak otwarcie, ostatecznie uciekł od nas przestraszony. WCALE.

autor

kaja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”