Zapewniam rozrywkę

Raz, dwa, trzy, zginiesz Ty!


Misty Silhouette
100 lat
170 cm
mieszka w Queen Anne

2020-10-10, 19:38


Seattle Horror Story
event Halloweenowy


Boys and girls of every age
Wouldn't you like to see something strange?
Come with us and you will see
This, our town of Halloween!


Boicie się? My trochę tak. Halloween już tuż tuż i każdy mieszkaniec Seattle musi się przygotować na porządną dawkę strachu. Miasto tonie w przerażających dekoracjach - od wielkich, pomarańczowych dyń ze złośliwymi uśmiechami, przez wszelkiego rodzaju kościotrupy i lalki Chucky. Wiemy, że są jednak osoby, które z utęsknieniem czekają na dawkę adrenaliny i gęsiej skórki. Z racji tego przygotowaliśmy dla Was kolejny, rozbudowany event. Wszystkie szczegóły poniżej!

SEATTLE HORROR STORY


Event zostanie podzielony na 5 różnych lokacji. Każda lokacja odpowiadać będzie wybranemu sezonowi American Horror Story, bo właśnie tym serialem inspirowaliśmy się podczas przygotowywania eventu.

Do każdej lokacji zostanie zebrana grupa graczy. Jedna grupa może liczyć maksymalnie 5 osób. Gracz, który chce wziąć udział w evencie, musi wysłać PW do Misty Silhouette z informacją, który sezon wybiera.

Kod:
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b]
[b]Sezon:[/b]


Lista uczestników do samego końca pozostanie tajemnicą. W dniu rozpoczęcia eventu każdy gracz otrzyma link do stworzonej lokacji, w której pozna współuczestników imprezy.

Lista sezonów do wyboru:

    1. Murder House brak wolnych miejsc
    2. Asylum brak wolnych miejsc
    3. Sabat brak wolnych miejsc
    4. Freak Show brak wolnych miejsc
    5. 1984 brak wolnych miejsc

Mistrzy Gry zastrzega sobie prawo do poinformowania o braku miejsc w danym sezonie. Wtedy gracz dostanie informację, w którym jeszcze jest miejsce.

ZAPISY: od 10.10 do 18.10
START EVENTU: 23.10, godzina 20:00

Szczegółowa mechanika eventu zostanie przedstawiona tuż przed jego rozpoczęciem.

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Dla osób, które nie są zainteresowane wzięciem udziału w evencie, przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę, za którą będzie można zebrać dodatkowe kilka punktów fabularnych. Stay tuned!


Mów mi:Misty
MULTI:Wszystkie moje
 


Zapewniam rozrywkę

Raz, dwa, trzy, zginiesz Ty!


Misty Silhouette
100 lat
170 cm
mieszka w Queen Anne

2020-10-23, 19:02


Seattle Horror Story
mechanika eventu

1. Każdy z Was otrzyma na PW link przekierowujący do miejsca eventu. Po wejściu w niego zostaniecie przeniesieni do subforum, gdzie będą działy się wszystkie wydarzania.

2. W subforum eventowym zapoznajcie się z postem wprowadzającym, zasadami gry i resztą graczy, która będzie z Wami w grupie. Każdy z Was dostanie zadanie do wykonania, aby móc dostać się do docelowego subforum.

3. Po zapoznaniu się z resztą członków swojej grupy, musicie się ze sobą skontaktować. Discord, Gadu Gadu, PW - forma zależy od Was. Kontakt między Wami jest istotny, ponieważ w niektórych przypadkach pojawi się opcja rzucania kostką - wówczas będziecie musieli ustalić kto jest rzucającym; ważne będzie też podejmowanie wiążących decyzji, jeśli MG da wam wybór z kilku możliwych opcji - wtedy osoba odpowiedzialna rozpoczyna kolejkę postową;

4. Docelowo posty MG będą pojawiać się co trzy dni, jednak jeśli sytuacja w grze będzie rozwijać się prężnie - MG zastrzega sobie prawo umieszczenia takiego posta wcześniej.

5. Pamiętajcie, że na evencie stawiamy przede wszystkich na AKTYWNOŚĆ, oznacza to, że:

a) po rozwiązaniu zadania i dostaniu się do subforum eventowego macie 2 dni swobodnej rozgrywki w trakcie której postacie mogą zapoznać się ze sobą i podjąć jakieś decyzje, liczymy, że każdy napisze posty;

b) jeśli w trakcie eventu czyjaś obecność będzie ograniczona - MG dopuszcza możliwość pomijania takiej osoby przez graczy w kolejce do postów;

6. Początkowo udostępniony będzie dla was tylko jeden temat - ten gdzie wszystko się rozpocznie, reszta będzie albo zablokowana albo pojawi się w trakcie rozgrywki, jeśli MG uzna, że pora ruszyć do przodu - ma to na celu utrzymanie was w zwartej, działającej i aktywnej grupie.

7. W razie jakichkolwiek pytań - kierujcie je na discord lub pw do diosmio (Emir), boom (Carol), Myre (Robert), rezz (Rhys). Po starcie eventu dowiecie się również kto jest odpowiedzialny za prowadzenie waszej rozgrywki i w razie jakichkolwiek kłopotów będziecie mieli bezpośrednią możliwość kontaktu z tą osobą.
Mów mi:Misty
MULTI:Wszystkie moje
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, grudzień - 166 punktów
Charlie to kobieta, która już wkrótce zostanie mamą, lecz to nie przeszkadza w obcowaniu ze sztuką, bowiem prowadzi swoją galerię. Zazwyczaj lubi pijać wino z kartonu, ale zwykłym piccolo o smaku wiśni nie pogardzi. Przekupisz ją melonem, najlepiej owiniętym w plastry szynki parmeńskiej. Szczęście w miłości ma średnie, podobnie jak w kartach. Uwielbia układać puzzle i stroić się na wernisaże, które chętnie organizuje. Promuje sztukę miejscowych artystów, a sama tworzy małe arcydzieła z gliny.
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, grudzień - 134 punktów
Nastolatka żądna wiedzy, która łączy sobie ludzi wokół. Studentka pierwszego roku architektury, która zdecydowaną większość czasu spędza nad książkami. Spotkać ją możecie podczas fotografowania miasta albo przekonującą ludzi, że plastikowe kubeczki są złe. Trzyma się z dala od kotów, na których sierść ma uczulenie. Od kilku miesięcy próbuje przywyknąć do posiadania współlokatorów. Czeka na swojego księcia z bajki, chociaż wcale dużo nie randkuje. O wiele bardziej woli spotkania z przyjaciółmi i rodziną.