fotograf

if you knew how happy you are making me

Kaylee Butler
33 lata
167 cm
mieszka w Fremont
if you knew how much this moment means to me

2020-10-02, 19:44

Kaylee Butler
fantastycznie słucha, fatalnie doradza, ciągle się uśmiecha, a jeśli jesteś z nią blisko, to napewno wiesz, że stara się być najlepszą samotną matką na świecie choć często zawodzi, fotografka, dziennikarka, ma szeroką gamę zainteresowań, więc na pewno sobie coś wspólnego znajdziemy!
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:damnjey#2152
MULTI:nope

pilnuje papierologii w remizie

i totalnie się pogubiła w uczuciach

Hazel Butler
25 lat
171 cm
mieszka w South Park

2020-10-02, 19:52

Kochaj mnie :serducho:
Mów mi:inissia#5225
MULTI:ET, PA, MA, OBC

fotograf

Kaylee Butler
33 lata
167 cm
mieszka w Fremont

2020-10-02, 19:59

borze, najmocniej na świecie, bez żartu! nawet może już uznała, że jest mądra (wtf :lol: ) i nie trzeba jej matkować i są psiaaapsiiiiii? <3

pilnuje papierologii w remizie

i totalnie się pogubiła w uczuciach

Hazel Butler
25 lat
171 cm
mieszka w South Park

2020-10-02, 20:02

hehe... mądra... heheh :lol:
To chyba ostatnie, co można powiedzieć o Hazel! Ale niech jej nie matkuje, a jak już to tylko troszeczkę! Hazel na pewno ją kocha, bo heloł - pewnie była jej jednym z niewielu żeńskich wzroców do naśladowania, więc musiała ją kochać <3
MULTI:ET, PA, MA, OBC

fotograf

Kaylee Butler
33 lata
167 cm
mieszka w Fremont

2020-10-02, 20:06

tak, bardzo mi tak w ogóle zależy na takiej naprawdę przyjaźni, a że są siostrami to naprawdę ekstraaa! mogę Ci popisać esemesy, a zaś zacząć coś jak będziesz mieć czas, więc dawaj znać!

firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-10-02, 20:13

Kaylee Butler napisał/a
tak, bardzo mi tak w ogóle zależy na takiej naprawdę przyjaźni, a że są siostrami to naprawdę ekstraaa! mogę Ci popisać esemesy, a zaś zacząć coś jak będziesz mieć czas, więc dawaj znać!

daję! <3
a o grę się zgłoszę jak odpiszę na zaległości <3
MULTI:MA, HB, PA, OBC

miejscowy pismak

I nic mnie nie przerasta

Huckleberry Finley
30 lat
191 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-04, 11:49

Hej!
My się chyba znamy z pracy, może nawet pracowaliśmy razem nad jakimś reportażem? :hm: Pytanie: jak owocna była ta współpraca i gdzie nas zaprowadziła? :D
Mów mi:Huck
MULTI:Tottie

fotograf

Kaylee Butler
33 lata
167 cm
mieszka w Fremont

2020-10-04, 16:47

Huck, to może....posprzeczali się milion lat temu o jakaś głupotę? Jedno drugiemu śmignęło jakiś temat z przed nosa, ale uważało, ze jego ogarnięcie tematu było totalnie lepsze? I teraz są takimi... wrogimi przyjaciółmi? :lol: w sensie... no robią sobie na złość, ale nie ze się nie lubią! On ją rzuca długopisami i nazywa Kelly co totalnie ją drażni, ona pyta czy zrobić mu kawę z cukrem czy bez i zasadzę robi odwrotnie, żeby i tak musiał podnieś dupsko? Pewnie nawet w redakcji krążą ploty, że kto się czubi ten się lubi? :lol: CO MYŚLISZ :/

miejscowy pismak

I nic mnie nie przerasta

Huckleberry Finley
30 lat
191 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-04, 18:33

Jestem za! :D Może nawet kiedyś ktoś ich wypchnął na jakiś wspólny wyjazd albo inne spotkanie, którego się nie spodziewali (bo mieli tam być z jakimś innym kimś z redakcji) i z racji tego, że to było służbowe spotkanie zmuszeni byli do współpracy, która wcale nie okazała się taka zła... co nie zmieniło faktu, że dalej sobie dokuczają, bo to im chyba weszło w krew :D
Chętnie wcielę tę relkę w fabularne życie, więc grajmy, jeśli tylko będziesz mieć ochotę! :serducho:
Mów mi:Huck
MULTI:Tottie

fotograf

Kaylee Butler
33 lata
167 cm
mieszka w Fremont

2020-10-04, 21:52

No to super! Też chętnie coś takiego będę sobie rozgrywać i generalnie nawet świetnie by było gydbyśmy taki wyjazd rozegrali :lol: przedstawiciele the seattle się znaleźli, kurde :lol: Mogą śmiesznie rzeczy powychodzić na takim wyjeździe, czy to z pokojem, stolikiem, kolacją, no cokolwiek! A co do gry - jestem chętna, i tak muszę Kaylee rozruszać, więc wiesz... jak zaczniesz, to daj znać!!!!

jest właścicielem klubu bokserskiego

a tymczasem wszystko dozwolone

Ryan Mitchell
38 lat
190 cm
mieszka w Belltown

2020-10-14, 21:48

Witam ładną Panią. ;)

Chętnie podrzucę Ci Ryana jako nowego znajomego, któremu wpadnie w oko Butler i być może dlatego sam do niej zagada. Za nic nie będzie wiedział, że ma dziecko, chociaż to pewnie i tak by nic nie zmieniło, by chcieć ją bardziej poznać. Stawiam na spontan, jak nam się pierwsza gra potoczy, potem sobie coś możemy obmyślić więcej.

Mów mi:Miki
MULTI:Seba

fotograf

Kaylee Butler
33 lata
167 cm
mieszka w Fremont

2020-10-14, 22:01

Witam Cię Ryan`ie :serducho:

O TAK, poproszę! Uwielbiam spontany, więc jak najbardziej pasuje mi absoultnie każde słowo zawarte w Twojej propozycji :lol:

Rezydentka kardiologii

większy bałagan, czy jednak w rodzinie

Maeve Thompson
27 lat
169 cm
mieszka w Columbia City

2020-10-14, 22:47

Mae jako nastolatka pasjonowała się dziennikarstwem, więc może było to za sprawą starszej koleżanki? Ostatecznie wybrała medycynę, ale kontakt mógł pozostać. :hm:
Mów mi:-
MULTI:-

fotograf

Kaylee Butler
33 lata
167 cm
mieszka w Fremont

2020-10-14, 22:54

Maeve, jasne! Kaylee ma dobrze gadane, dobra z niej dusza i zna się na ludziach (czasami) więc też na pewno dobrze dogaduje się z NASTOLATKAMI :lol: nie no, młodszymi od siebie! więc tak, kontakt zdecydowanie mógł im pozostać do tej pory!

fałszerz i artysta

Isaac White
30 lat
185 cm
mieszka w South Park

2020-10-14, 23:04

Może Andrew podrzucę? <3 Koledzy po fachu w końcu!
Mów mi:Pitt
MULTI:andrew, vincent

odpowiedz