2020-08-21, 13:32

Anton Blackbird napisał/a
Czy udałoby się ze świętej Ani zrobić subforum (jakieś ławki, plebania etc.)? :hm: Właśnie tak sobie rozpisuję gry i niebawem planuję rozpocząć aż dwie kościelne rozgrywki. Jak nie teraz, to prędzej niż później zabraknie mi miejsca. :oops:

Nie ma problemu - napisz do któregoś z adminów na priv, co dokładnie chciałabyś ująć w subforum <3
Mów mi:Carol

2020-08-25, 19:33

http://dreamy-seattle.pl/viewforum.php?f=109

fotki wam pozdychały :<

Mów mi:x

2020-08-25, 20:27

Orlando Ramsey napisał/a
http://dreamy-seattle.pl/viewforum.php?f=109

fotki wam pozdychały :<

Dzięki za info, zdjęcia zostały podmienione - wszystko powinno już śmigać 8-)

Mów mi:--

właścicielka Seattle Design Center Events

skutecznie zepchnięte na dalszy plan

Evie E. Adler
27 lat
170 cm
mieszka w Queen Anne

2020-09-10, 23:27

Dzień dobry wieczór <3
Evie nie ma w spisie miejsc pracy, jest właścicielką Seattle Design Center Events - centrum eventowe
Prosiłabym o dopisanie jej tam <3

A moja Marissa Bates jest współwłaścicielką i szefem kuchni w: Canlis - restauracja

Tu też proszę o wpisanie <3

Mów mi:M.
MULTI:Marissa

firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-09-11, 08:17

Evie - dopisane!

I przy okazji w zamówieniach pojawił się kod na dopisanie do listy zawodów jakby ktoś gdzieś jeszcze umknął albo zmieniał zatrudnienie <3
Mów mi:inissia#5225
MULTI:MA, HB, PA, OBC

śpiewam sobie i skaczę po scenie

a potem zobaczymy

Milah Khayyam
25 lat
180 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-09-24, 21:53

Hej! Odkąd trafiłam na forum, niezbyt aktywnie interesuję się chatboxem, choć zdarza mi się na niego zerkać i mówiąc szczerze jest jedna rzecz, która dość mocno mnie boli i chciałabym ją wyjaśnić, a przy okazji poprosić administrację o ustosunkowanie się do niej.
Dokładniej mówiąc chodzi o rasistowskie (turaski, ciapatki) określenia, jakie padają na chacie grupowym. Z początku nie reagowałam, nie chcąc być nową osobą, która robi burze publicznie i też myślałam, że administracja zwróci uwagę, ale nie sądzę żeby tak się stało, bo podobne sytuacje się powtarzają.
Tak, takie słowa mają znaczenie, niosą w sobie ogrom pogardy i przyczyniają się do myślenia o osobach o innym niż biały kolorze skóry jak o osobach gorszych. Porównałabym to słowo do określenia “polaczki”, jakim nas mogliby obcokrajowcy określić. Czy osoby używające słów takich jak “turasek”, chciałyby być przez osoby innych kultur określane podobnie pogardliwym językiem?
Chcę myśleć, że to kwestia nie przyzwyczajenia do odmienności kulturowej, w Polsce nie często ma się do czynienia z osobami o innym niż biały kolorze skóry, więc łatwo nie pomyśleć o tym, że słowa do których przwykliśmy mogą ranić niektórych ludzi - mam nadzieję, że to jest realny powód, a nie zwyczajny rasizm.
I liczę, że tego typu wyrazy znikną z naszego języka gdziekolwiek poza literackimi formami wyrazu, bo tylko i wyłącznie tam mogą mieć miejsce. Swoją drogą, być może przydałby się punkt w regulaminie dotyczący publikowania treści rasistowskich na chacie grupowym.
Mów mi:--
MULTI:Oscar

2020-09-25, 09:38

Milah Khayyam napisał/a
Hej! Odkąd trafiłam na forum, niezbyt aktywnie interesuję się chatboxem, choć zdarza mi się na niego zerkać i mówiąc szczerze jest jedna rzecz, która dość mocno mnie boli i chciałabym ją wyjaśnić, a przy okazji poprosić administrację o ustosunkowanie się do niej.
Dokładniej mówiąc chodzi o rasistowskie (turaski, ciapatki) określenia, jakie padają na chacie grupowym. Z początku nie reagowałam, nie chcąc być nową osobą, która robi burze publicznie i też myślałam, że administracja zwróci uwagę, ale nie sądzę żeby tak się stało, bo podobne sytuacje się powtarzają.
Tak, takie słowa mają znaczenie, niosą w sobie ogrom pogardy i przyczyniają się do myślenia o osobach o innym niż biały kolorze skóry jak o osobach gorszych. Porównałabym to słowo do określenia “polaczki”, jakim nas mogliby obcokrajowcy określić. Czy osoby używające słów takich jak “turasek”, chciałyby być przez osoby innych kultur określane podobnie pogardliwym językiem?
Chcę myśleć, że to kwestia nie przyzwyczajenia do odmienności kulturowej, w Polsce nie często ma się do czynienia z osobami o innym niż biały kolorze skóry, więc łatwo nie pomyśleć o tym, że słowa do których przwykliśmy mogą ranić niektórych ludzi - mam nadzieję, że to jest realny powód, a nie zwyczajny rasizm.
I liczę, że tego typu wyrazy znikną z naszego języka gdziekolwiek poza literackimi formami wyrazu, bo tylko i wyłącznie tam mogą mieć miejsce. Swoją drogą, być może przydałby się punkt w regulaminie dotyczący publikowania treści rasistowskich na chacie grupowym.

Dziękujemy za Twoją uwagę – analizujemy sprawę i obiecujemy się temu przyjrzeć, zwłaszcza jeśli twierdzisz, że to sytuacja powtarzająca się. Już na ten moment jesteśmy jednak pewni, że żadne z przytoczonych przez Ciebie słów nie zostało napisanych z rasistowskim podtekstem – wynikają raczej z ogólnych przyzwyczajeń, co oczywiście wcale nie oznacza, że są one dobre. Postaramy się jak najszybciej wrócić z odpowiedzią i propozycją dalszych działań!
Mów mi:nie

detektyw w narkotykowym

ciągle szuka szczęścia

Dexter Sherwood
32 lata
189 cm
mieszka w South Lake Union

2020-09-26, 11:12

W ogłoszeniu "przewodnik" jest nieklikalny. Przynajmniej u mnie :oops:

Dream a little dream of me
Make me into something sweet
Turn the radio on, dancing to a pop song
Fuck it, I love you
Mów mi:Werka#1964
MULTI:brak

projektantka wnętrz

because I missed him so much

Carol Langford
32 lata
172 cm
mieszka w Fremont

2020-09-26, 11:49

Dexter Sherwood napisał/a
W ogłoszeniu "przewodnik" jest nieklikalny. Przynajmniej u mnie :oops:

Dexter, już powinien działać! <3
Mów mi:BOOM / BOOM#4700
MULTI:Kiara, Leah

upadły lekarz

in my favorite book It is tucked away with your name in dry ink bedhind it

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-10-02, 12:10

Hejka, a ja przychodzę tu z prośbą, czy jest możliwość dodania więcej znaków dokładnie w tym miejscu:

Bardzo lubię wymyślać/znajdować tytuły, a za każdym razem gdy jakiś chce dodać okazuje się za długi :lol: Oczywiście sprawa nie jest, aż tak istotna i jeżeli nic nie da się z tym zrobić, to całkowicie rozumiem! <3 Ale umiliło by mi to czas spędzania na forum :)
Mów mi:.
MULTI:.

straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?

Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-02, 13:07

clive thornton napisał/a
Hejka, a ja przychodzę tu z prośbą, czy jest możliwość dodania więcej znaków dokładnie w tym miejscu: Obrazek

Bardzo lubię wymyślać/znajdować tytuły, a za każdym razem gdy jakiś chce dodać okazuje się za długi :lol: Oczywiście sprawa nie jest, aż tak istotna i jeżeli nic nie da się z tym zrobić, to całkowicie rozumiem! <3 Ale umiliło by mi to czas spędzania na forum :)

Wieczorem to spróbuję ogarnąć <3 dam znać czy się udało!
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .

upadły lekarz

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-10-06, 17:12

i jak tam się sprawy mają?

2020-10-06, 17:22

clive thornton napisał/a
i jak tam się sprawy mają?

Zapomniałam, bo jestem gapą! Jednak już zwiększyłam, sprawdzisz czy wszystko działa? <33
Mów mi:Aviana

upadły lekarz

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-10-06, 18:52

Okej, sprawdziłam i niestety nic się nie zmieniło, nadal jest dostępne tyle samo ;(

firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-10-07, 17:29

clive thornton napisał/a
Okej, sprawdziłam i niestety nic się nie zmieniło, nadal jest dostępne tyle samo ;(

Bo sierotka Emir myślała, że to zwiększyla, a nie zwiększyła... bo wychodzi na to, że tego zwiększyć nie można albo my nie wiemy jak. Więc jak ktoś zna zakładkę w panelu, w którym można zwiększyć ilość znaków to będziemy wdzięczni, a jeśli nie... obawiamy się, że to taki automat i nic z tym nie zrobimy
Mów mi:inissia#5225
MULTI:MA, HB, PA, OBC

odpowiedz