upadły lekarz

in my favorite book It is tucked away with your name in dry ink bedhind it

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-09-24, 20:25

clive thornton
najstarszy z Thornton'ów, ma siedmioletniego syna Steven'a, szanowany neurochirurg, trochę gburowaty, niedawno zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona - pierwsze stadium.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:.
MULTI:.

firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-09-24, 20:26

:serducho:
Mów mi:inissia#5225
MULTI:MA, HB, PA, OBC

Trener na uniwersytecie

Ma dość studentów

Logan Shepherd
34 lata
196 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-09-24, 20:28

Hej! Za młodu Logan trzymał się z młodszym bratem, Philipem. A teraz jak Clive poznał Palomę to jest szansa, że w którymś momencie spotka Logana (ponownie?)
Mów mi:-
MULTI:Amy

pielęgniarka

utoń w ramionach, poczuj, jak skonam

Lana Ortega
27 lat
166 cm
mieszka w Chinatown

2020-09-24, 20:29

Ja podrzucam Lanę na koleżankę z pracy ^^

..........
.............in the madness and soil of that sad earthly scene
.............only then I am human, only then I am clean
Mów mi:Ola
MULTI:Millie, Kelsey

sad sailor

every night I'm dancing with your ghost

philip thornton
34 lata
182 cm
mieszka w Portage Bay

2020-10-01, 08:18

cześć bracie! <3 jednak niewiele dzieli ich lat, bo tylko rok i przychodzę od razu z pewną propozycją! Otóż Phil od małego był pochłonięty przez miłość do żeglarstwa i nauka w jego życiu automatycznie spadała na dalszy plan, a zapewne jego starszy brat był w tym przypadku jego przeciwieństwem (pozwoliłam sobie zgadywać przez poważny zawód starszego Thortona) Może niejednokrotnie Philip słyszał głos matki "powinieneś uczyć się więcej jak Clive" i zapewne przez pierwszych kilkanaście lat w jakiś sposób to kształtowało ich relację. Niby kochał go jako brata, ale potrafił przedrzeźniać i żartować z jego pilności - z lekkiej zazdrości, że sport, który uprawiał nie był aż tak doceniamy jak plany o medycynie Clive'a? Myślę, iż z czasem jednak Phil porzucił to uczucie i stosunki stawały się coraz silniejsze? Może po narodzinach syna Clive'a? Albo później po śmierci Aurory?
Mów mi:jak żyć w tym okropnym świecie
MULTI:-

If this was meant for me

And if you're not made for me, then why did we fall in love

Aviana Thornton
32 lata
172 cm
mieszka w Belltown

2020-10-01, 17:36

low ju braciszku :serducho:
Mów mi:diosmio#5379
MULTI:sienna

If this was meant for me

And if you're not made for me, then why did we fall in love

Aviana Thornton
32 lata
172 cm
mieszka w Belltown

2020-10-01, 17:37

ok, ale z tym parkinsonem przegiąłeś :/ mam nadzieję, że jak u mnie pijesz kawę, to nie rozlewasz z kubka na podłogę? bo wtedy będę kochać cię jakby trochę mniej za bałagan!!! ALE WCIĄŻ KOCHAĆ, PAMIETAJ :*
Mów mi:diosmio#5379
MULTI:sienna

upadły lekarz

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-10-05, 22:00

dobraaaaaa, zaczynam!

Elise, oczywiście, że miłość ponad wszystko, co Ty na to, aby Elise i Clive najmocniej trzymali się z rodzeństwa? Otóż, na pewno mieli (bo teraz Klajw jest gburem) podobne poczucie humoru :hm: może Elka była pierwszą osobą z którą zapoznał Callie (czyli jego żonę) i od razu po spotkaniu mu powiedziała coś w stylu „mordo, Ty musisz się z nią ożenić” :lol: super jakby też była chrzestną jego synka Stevena, oraz aby pomimo wszystko nadal posiadali dobry kontakt iii o wiem, Eliska równie pierwsza dostrzegła, że trzęsą mu się dłonie i siłą zaprowadziła go do lekarza, później zmuszając aby powiedział o tym Calliope, pewnie teraz są dla siebie trochę wrednie, ale to z miłooooooości..... prawda?

Logan, no cześć! widzisz, jednak odpisuję! :lol: dobra, napiszę Ci jak ja to widzę, ponieważ znajduję się propozycja Philipa gdzie na początku on i Clive za sobą nie przepadali, bo to Klajw był tym „cudownym dzieckiem narodu...” więc myślę, że w takim razie z początku Logan mógł się trochę o nim nasłuchać! Ale.... może któregoś feralnego dnia nie było Philipa w domu i to akurat Clive z nim wyszedł, nie wiem pograć w piłkę? Czy nawet obejrzeć jakiś mecz? :hihi: i chłopcy (wtedy) złapali jakiś tam kontakt, który mógłby w następnym etapie rozwinąć się w przyjaźń, lecz Clive pochłonięty nauką poświęcał absolutnie wszystko dla niej iiii nie chciałabym, aby to wyszło na niekorzyść Thorntona (bo ukrycie marzę, aby ostatecznie Loganek był #teamclive), więc myślę że mogli czasem spotkać się później na jakieś piwo, albo wysyłać sobie memy na messegerze i Logan był drużbą na jego ślubie!! Może nawet Clive chciał, aby spiknął się z którąś z jego sióstr (love Elise, bądź Aviana) :hihi: ale nie wyszło! Za to obie wyszły za gburów, hehs XDDD i aktualnie są na etapie „co u Ciebie słychać...?” ale może zmieni się to podczas jakieś z następnych gier, gdzie Logi dowie się o chorobie Klajwa???

Lana, moja propozycja wygląda następująco: myślę, że mogli znać się z pracy, ale że Clive raczej stroni od rozmów to bazowało bardziej na „dzień dobry-dzień dobry ” ewentualnie mogła znajdować się przy jakiś operacja Thorntona, lecz teraz gdy Clive od ponad roku nie pracuję już w szpitalu, bo jest chory (o czym wie zapewne cały personel) to co Ty na to, aby Callie (czyli żona Klajwa) wynajęła ją, aby co jakiś czas sprawdzała jego stan? Więc z początku może nie należeć to do miłych wizyt, bo jednak on jest aktualnie taką chodzącą, tykającą bombą iii raczej niechętnie reaguję na obecność Lany, ale z czasem.... podczas gier to się zmieni? Szczególnie jak dowie się o tragedii dziewczyny?

Philip, YES YES YES YES BARDZO MI SIĘ TO PODOBA I LICZĘ NA GRĘ, nawet nie zamierzam nic dodawać i cieszy mnie to, że przyszłaś z własnym pomysłem :*

Aviana, tutaj myślę, że jest taka typowa „braterska miłość” w której Clive czuję odpowiedzialność za Avianę do tego stopnia, że pewnie odkąd została modelką to cały czas psioczył, że powinna zająć się czymś innym - bardziej opłacalnym i zapewne bezpiecznym!!! Na bank nasłuchał się jak to wygląda w takich showbiznesach i martwił się, że pójdzie tą samą drogą - aby „wspiąć się na szczyt” - a fakt, że jest najmłodsza z rodzeństwa, to na sto procent miała jego najwięcej uwagi i możliwe, że nawet teraz traktuję ją czasem jak taką małą, nieporadną dziewczynkę, bo nie umie spojrzeć na nią w inny sposób? :oops:

pielęgniarka

utoń w ramionach, poczuj, jak skonam

Lana Ortega
27 lat
166 cm
mieszka w Chinatown

2020-10-06, 09:02

O, to jest bardzo dobry pomysł, podoba mi się! :serducho:
Lana na pewno będzie miała do niego sporo cierpliwości, ale nie będzie też bała się go opierdolić, gdyby coś marudził :lol:

..........
.............in the madness and soil of that sad earthly scene
.............only then I am human, only then I am clean
Mów mi:Ola
MULTI:Millie, Kelsey

upadły lekarz

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-10-06, 15:58

O ekstra, podoba mi się <3 jak będziesz miała ochotę (oraz czas) zagrać to pisz śmiało :hihi:

anestezjolog

just a little heart shaped scar..

Callie Thornton
34 lata
176 cm
mieszka w Queen Anne

2020-10-06, 20:02

cześć mój kochany mężu :hug:

And here I stand in the shadows of
the ones that you chose over me -
a thousand tries with one goodbye
Mów mi:leniwa lama
MULTI:nope

Trener na uniwersytecie

Ma dość studentów

Logan Shepherd
34 lata
196 cm
mieszka w Phinney Ridge

2020-10-06, 20:35

clive thornton napisał/a
Logan, no cześć! widzisz, jednak odpisuję! dobra, napiszę Ci jak ja to widzę, ponieważ znajduję się propozycja Philipa gdzie na początku on i Clive za sobą nie przepadali, bo to Klajw był tym „cudownym dzieckiem narodu...” więc myślę, że w takim razie z początku Logan mógł się trochę o nim nasłuchać! Ale.... może któregoś feralnego dnia nie było Philipa w domu i to akurat Clive z nim wyszedł, nie wiem pograć w piłkę? Czy nawet obejrzeć jakiś mecz? i chłopcy (wtedy) złapali jakiś tam kontakt, który mógłby w następnym etapie rozwinąć się w przyjaźń, lecz Clive pochłonięty nauką poświęcał absolutnie wszystko dla niej iiii nie chciałabym, aby to wyszło na niekorzyść Thorntona (bo ukrycie marzę, aby ostatecznie Loganek był #teamclive), więc myślę że mogli czasem spotkać się później na jakieś piwo, albo wysyłać sobie memy na messegerze i Logan był drużbą na jego ślubie!! Może nawet Clive chciał, aby spiknął się z którąś z jego sióstr (love Elise, bądź Aviana) ale nie wyszło! Za to obie wyszły za gburów, hehs XDDD i aktualnie są na etapie „co u Ciebie słychać...?” ale może zmieni się to podczas jakieś z następnych gier, gdzie Logi dowie się o chorobie Klajwa???

Super, Logan był uprzedzony do Clive'a jak Elizabeth Bennet do Pana Darcy'ego :heart: I tak był po stronie Philipka, ale mógł się skumać też ze starszym Thorntonem, wszystko mi pasi. Zakładam, że Logan jak najbardziej będzie #teamclive 8-) Pewnie ostro nacukruje Palomie o jej nowym pracodawcy
Mów mi:-
MULTI:Amy

firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-10-11, 19:37

clive thornton napisał/a
Elise, oczywiście, że miłość ponad wszystko, co Ty na to, aby Elise i Clive najmocniej trzymali się z rodzeństwa? Otóż, na pewno mieli (bo teraz Klajw jest gburem) podobne poczucie humoru może Elka była pierwszą osobą z którą zapoznał Callie (czyli jego żonę) i od razu po spotkaniu mu powiedziała coś w stylu „mordo, Ty musisz się z nią ożenić” super jakby też była chrzestną jego synka Stevena, oraz aby pomimo wszystko nadal posiadali dobry kontakt iii o wiem, Eliska równie pierwsza dostrzegła, że trzęsą mu się dłonie i siłą zaprowadziła go do lekarza, później zmuszając aby powiedział o tym Calliope, pewnie teraz są dla siebie trochę wrednie, ale to z miłooooooości..... prawda?

TAKTAKTAK! Zwłaszcza, że w odróżnieniu od reszty są "mózgowcami" - przez dużą część życia Ela przecież miała iść na medycynę, dopiero później skręciła i zajęła się nauką, więc pewnie dlatego też trzymali się razem. Ale generalnie kupuję wszystko w całości, bycie chrzestną i relkę z Callie również (później się do niej odezwę) - no i najważniesze - RĘCE! Sama spędza sporo czasu w szpitalu, więc mogli mieć częsty kontakt a przez to była lepiej zorientowana i bardziej spostrzegawcza :serducho:
I OCZYWIŚCIE, ŻE Z MIŁOŚCI! WSZYSTKO Z MIŁOŚCI <3
Mów mi:inissia#5225
MULTI:MA, HB, PA, OBC

czytam historie opowiedziane krwią

z moich snów uciekasz nad ranem

Eileen Shepherd
33 lata
170 cm
mieszka w Phinney Ridge
A knife twists at the thought that I should fall short of the mark. Frightened by the bite though its no harsher than the bark

2020-10-11, 19:38

Cześć! Przychodzę z pewnym pomysłem, ale widzę, że Clive jest jakoś związany z Palomą (chyba? nie wiem, wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę), która przyjaźni się z Loganem, czyli bratem Eileen, więc pomyślałam, że skoro Ci się znają, to może nasze postaci też miały okazję kiedyś w przeszłości się poznać. Tym bardziej, że Shepherd zna się z Palomą i średnio za nią przepada, właśnie ze względu na zażyłość z bratem, ale to już swoją drogą. Tak jak wspomniałam, miałabym pomysł na relację, ale zanim zdradzę szczegóły, to chciałabym wiedzieć, czy takie tło i te powiązania między wszystkimi, odpowiadałyby ci i czy nie jest to zbyt naciągane :hm:
Mów mi:karmazynowy pierdoła
MULTI:yael j(oy) thirlby
x pierwsze urodziny forum Halloween x

upadły lekarz

clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-10-12, 19:16

Callie, :heart:
Logan, no i supko! to mi się podoba :hihi: jak będziesz chciała grać, to się odzywaj <3
Elise, baaaaaardzo mnie to cieszy! Także super by było gdybyś kiedyś odezwała się do brata, a nie tylko romanse Ci w głowie!!!! :hihi:
Eileen, o zaciekawiłaś mnie (i nawet ucieszyłaś, tym, że przychodzisz z pomysłem :hihi: ) Clive związany z Palomą jest w ten sposób, że ona u niego pracują jako guwernantka jego syna Stevena, a co do ich relacji, na razie się „tylko” lubią :lol: więc dawaj!!!

odpowiedz