upadły lekarz

in my favorite book It is tucked away with your name in dry ink bedhind it


clive mozart thornton
35 lat
191 cm
mieszka w Belltown

2020-09-22, 15:42


about me

imie i nazwisko

clive mozart thornton

pseudonim

-

data i miejsce urodzenia

siedemnasty lipca 1985 roku

dzielnica mieszkalna

queen anne

stan cywilny

w związku małżeńskim

orientacja

heteroseksualna

zajęcie

neurochirurg

miejsce pracy

Swedish Hospital

wyznanie

katolik

miejscowy

w seattle od urodzenia

my story
my flaws
☂ staroświecki; „dama zawsze ma pierwszeństwo” - w pewnym sensie poukładany, doskonale wiedzący czego chcę od życia; potrafiący poradzić sobie w absolutnie każdej sytuacji, nigdy nie broni się swoim nazwiskiem, które (niestety) w tym świecie jest powszechnie rozpoznawalne. W wolnej chwili uwielbia przysiąść przy lekko tlącym się kominku z papierkową (a najlepiej) czarno-białą gazetą w dłoni.
☂ małomówny, nie stroni do wdrążania się w dyskusję, które go nie dotyczą; zdecydowanie wyznaję zasadę „z głupim i tak nie wygrasz” - dlatego z tego powodu izoluję się od ludzi, którzy (jego zdaniem) są mniej inteligentni, woli otaczać się osobami mądrzejszymi; wiedzącymi jak się zachować, kiedy odezwać i jaki tok rozmowy w danym momencie jest odpowiedni.
☂ piszę wiersze; w nocy gdy nie jest w stanie zasnąć (a od pewnego czasu zdarza się to dość często...) zasiada przy biurku w swoim gabinecie i szczyci się poezją, ma kilka tomów, które (do tej pory...) „nie ujrzały światła dziennego” i Clive ma nadzieje, że nigdy się to nie wydarzy, albowiem woli pozostawić je swoim potomkom, rodzinie, najbliższym, poza tym akurat w tym przypadku nie jest aż tak pewny siebie. Z tego względu uważa, iż nie są one godne uwagi.
☂ niecałe półtora roku temu został poinformowany o diagnozie, która zmieniła życie Thornton'a o sto osiemdziesiąt stopni. Parkinson - pierwsze stadium. Z tego względu jego kariera jako przyszłego ordynatora oddziału neurochirurgii została poddana pod wielki znak zapytania; nie wiadomo nawet czy komisja pozwoli mu pozostać lekarzem. Od tego czasu przesiaduję w domu wraz ze swoim siedmioletnim synem Steven'em, a małżeństwo z Nicole również nie znajduję się w najlepszej formie.
☂ nie ogląda telewizji, również rzadko kiedy posługuję się podobnymi urządzeniami, typu: telefon, laptop, i-pad. Na odpowiedź e-mailową, bądź sms'ową od mężczyzny można czekać nawet do miesiąca, albowiem często o tym zapomina.
☂ w wolnych chwilach sporo spaceruję, taki stan rzeczy go odpręża, lecz kiedy nie ma na to czasu, lubi „pobrzdąkać” na gitarze, w młodości był zapisany do szkoły muzycznej, uczęszczał do niej aż przez dwa lata - zanim zdał sobie sprawę, co tak naprawdę jest jego pasją.
☂ jest oburęczny.
☂ zna cztery języki: włoski, niemiecki, francuski oraz hiszpański; teraz gdy aktualnie ma sporo wolnego czasu, zaczyna uczyć się japońskiego, szczerze? Z negatywnym skutkiem.
☂ kocha rozwiązywać krzyżówki, podczas dyżurów, aby nie zasnąć - specjalnie wykupywał prawie wszystkie gazety ze szpitalnego sklepiku i przez całą noc był w stanie wypełnić wszystkie.
and more

imię/ nick z edenu

r.

kontakt

pw

narracja

przeszły, trzecia

zgoda na ingerencję MG

tak

clive mozart thornton

oliver jackson-cohen

Mów mi:.
MULTI:.
 


straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?


Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-09-24, 15:50


akceptacja!
Serdecznie witamy na forum, twoja karta została zaakceptowana. Możesz teraz dodać tematy z relacjami, kalendarz oraz telefon i cieszyć się fabularną rozgrywką, którą musisz rozpocząć w ciągu 3 dni.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, październik - 387 punktów
Miejscowy skazaniec, temat plotek i spekulacji. Przesiedział pięć lat za morderstwo i mimo, że na koniec go uniewinniono, to zdania na temat tego, co prawdziwe, nadal są podzielone. Obecnie jest właścicielem domu pogrzebowego o nazwie Serenity. Ceni dobre kino, dalekie podróże i kuchnie śródziemnomorską. Wbrew pozorom ma całkiem niezłe powodzenie u kobiet, więc jeśli jeszcze jest wolny, to szybko może się to zmienić
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, październik - 230 punktów
Mężczyzna o wielu talentach. Ambitny, wysportowany człowiek sukcesu, w dodatku całkiem niezły kucharz. Trenuje sztuki walki, gra na pianinie i interesuje się autami. Nie toleruje kłamstwa, a sam jest opiekuńczy, lojalny i szarmancki. Prawdziwy z niego skryty romantyk. Na koniec warto dodać, że jest kawalerem, więc warto łapać, póki jest do wzięcia!