Pan loczek, pisarz

Sieje zamęt i chaos. Aha... i jednak nie wszystko zostaje w Vegas...


Robert Oliver Brown
32 lata
180 cm
mieszka w Fremont
Tried so hard to be your man. The kind of man you want in the end. only then can I begin to live again

2020-07-22, 21:03


about me

imie i nazwisko

Robert Brown

pseudonim

Rob, Robby

data i miejsce urodzenia

22.07.1989, Seattle

dzielnica mieszkalna

Fremont

stan cywilny

Kawaler

orientacja

Hetero

zajęcie

Pisarz

miejsce pracy

Cały świat

wyznanie

Egocentryzm

miejscowy

w Seattle od urodzenia

my story
Kim jestem? Co tutaj robię? Czy to już koniec? Opadł ciężko na kolana, patrząc na dłonie całe we krwi. „Wybacz mi Ojcze, albowiem zgrzeszyłem.” Odchylił głowę, zamknął oczy, a na jego gładki policzek spadła pojedyncza kropla deszczu, niczym łza. Woda obmyła sińce pod oczami i spierzchnięte usta, które wykrzywił przeraźliwy grymas, mający swój początek w rozpaczy, a koniec w groteskowej komedii. Mężczyzna zaśmiał się cicho, jakby szeptem, by po chwili zawyć i zgiąć się w pół. Śmiał się do rozpuku, podczas gdy jego ciałem targały niepohamowane spazmy.


Robby przeczytał ostatnie zdanie i zmarszczył brwi.
- To brzmi, jakby debil się spuścił nad tym grobem – mruknął sam do siebie, po czym odgryzł ostatni kęs banana, a skórkę zrolował i wrzucił do śmietnika, trafiając w sam środek, co z jakiegoś powodu wypełniło go dumą.


Nazywam się Robert Brown i to ja kryję się za każdym koszmarem, o którym czytasz. Skrywam się w cieniu seryjnego mordercy z Silver Hill, wyglądam zza jednego z drzew w nawiedzonym lesie Birknam, stoję za firanką czarnego domu w Glow Town i wyglądam z każdego okna przy ulicy naznaczonej krwią i obłędem. Jestem w Twojej głowie, Drogi Czytelniku, nawet teraz, gdy czytasz moje słowa. Najważniejszym jednak jest to, że bez Ciebie nic z tego nie miałoby prawa istnieć. Ja nie miałbym prawa istnieć, więc dziękuję Ci za to. Dziękuję za każdy kolejny dzień makabry i koszmaru, które przelewam na kartki. Dziękuję, że mogę to robić dla Ciebie i dla siebie.


Robert Oliver Brown, najmłodszy syn Edgara Toma Browna i Anne Olsen Brown, urodzony 22 lipca 1989 roku w Seattle. Jego dziadkowie osiedlili się tu w 1900 roku wraz z rodziną. Wychowywał się z czterema braćmi i i siostrą w spokojnym otoczeniu. Rodzina Brown była poważana ze względu na wysokie wykształcenie i udzielanie się w pewnym okresie politycznie. Pisanie stało się pasją Roberta, odkąd w 2002 w gazetce szkolnej ukazał się jego pierwszy artykuł i opowiadanie w rubryce rozrywkowej. Gdy miał piętnaście lat sprzedał pierwszy tomik poezji, a zaledwie rok później zbiór opowiadań dla młodzieży o tematyce fantastycznej. Przez kolejne lata odnosił nieduże sukcesy, wydając kolejne opowiadania. Ukończył studia na kierunku Literatura i sztuka, i to podczas studiów ukształtował i utrzymał w swoich dziełach tematykę horroru. Podczas studiów założył bloga, na którym zamieszczał opowiadania i krótkie powieści. Był czas, w którym jego twórczość spotkała się z ogromną krytyką najbliższego otoczenia. Uważano, że tworzy przesadzony wręcz obraz makabryczności, pokazujący naturę ludzką w bardzo złym świetle. Młody pisarz nie zrażał się i w wirze pracy tworzył kolejne dzieła. Pierwszą powieść „Mówi szeptem” udało mu się wydać w wieku 24 lat. Nakład nie był duży, przeciwnie do zainteresowania. Pisarz dostawał coraz to nowe propozycje od różnych wydawnictw. W następnych latach ukazały się kolejne cztery powieści, cieszące się coraz większą popularnością i przynoszące spory zysk. Artysta oddaje się w całości swej pracy. Do tej pory nie związał się z nikim na stałe, ale plotek na ten i inne tematy nie brakuje.
my flaws
Robert jest mężczyzną o nieskończonej wyobraźni. Jest pełny energii, którą zaraża innych. Wenę czerpie z przeróżnych źródeł. Pomysły na opowiadania przychodzą mu głównie w snach oraz w sytuacjach podnoszących adrenalinę. Jest to jeden z powodów, dla których uprawia sporty ekstremalne, a jego główny środek transportu to motor. Warto dodać, że czasami gubi kask. Twierdzi wtedy z dystansem, że kask to jeszcze nie głowa.


Wiele ze swoich pomysłów próbuje osobiście realizować, aby sprawdzić jak mógłby potoczyć się scenariusz jego książki. Często powtarza się, że głupi ma szczęście. Głupota Roberta nie ma granic. Mężczyzna ma za sobą wiele wręcz kaskaderskich wyczynów i wiele kontuzji i urazów, szczególnie kończyn, chociaż raz nabawił się poważnego odmrożenia, zamykając się w chłodni jednej z masarni na noc.


Robby jest osobą niezwykle emocjonalną z wierzchu, bo mimo wszystko wiele w sobie skrywa. Najwięcej uczuć przelewa na papier, kryjąc się w wyimaginowanej bańce. Ma swój świat i swoje kredki.
and more

imię/ nick z edenu

Myre

kontakt

PW

narracja

Czas przeszły, osoba 3

zgoda na ingerencję MG

Tak

Robert Brown

Penn Badgley

  
Mów mi:Myre#4344
MULTI:mister lonely
. pierwsze urodziny forum Wytrwały kolekcjoner Halloween Merry Christmas .
 


Vist

Seattle


Dreamy Seattle
1 lat
1 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-22, 23:31


akceptacja!
Serdecznie witamy na forum, twoja karta została zaakceptowana. Możesz teraz dodać tematy z relacjami, kalendarz oraz telefon i cieszyć się fabularną rozgrywką, którą musisz rozpocząć w ciągu 3 dni.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do: