straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?


Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-07-02, 18:30


regulamin
zasady na forum
  1. GŁÓWNE
1.1 Opiekę nad forum sprawuje grupa administratorów – do nich należy kierować wszystkie pytania, propozycje i skargi.
1.2 Na Dreamy Seattle wszyscy użytkownicy są równi, prosimy więc o nieprowokowanie kłótni na shoutboxie, a także o zachowanie kultury słownej oraz wzajemnego szacunku.
1.3 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
1.4 Większość tematów fabularnych na forum jest zakładana z konta DREAMY SEATTLE i wszelkie prośby o nowe lokacje należy zgłosić do administracji.
1.5 Dreamy Seattle to forum typu second life - nie gramy tu więc fabuł z seriali i filmów, a postacie nie mogą też uzywać mocy nadprzyrodzonych.
  2. GRA
2.1 Grę zaczynamy, gdy karta postaci zostanie zaakceptowana przez administrację forum. Administracja ma 24 godziny na sprawdzenie karty postaci od jej podbicia przez użytkownika. W razie konieczności naniesienia poprawek, użytkownik ma na to 24 godziny od momentu wysłania mu PW przez administrację.
2.2 Zaraz po zaakceptowaniu karty gracz ma 4 dni na rozpoczęcie gry fabularnej, jeżeli tego nie zrobi – postać trafia do grupy nieaktywnych, a zajmowany przez gracza wizerunek wraca do obiegu. Czas na napisanie posta kończy się czwartego dnia o godzinie 23:59.
2.3 Czas na napisanie kolejnego posta fabularnego to 10 dni, po tym czasie postać trafia do grupy nieaktywnych, a wygląd zostaje wykreślony z listy zajętych wizerunków. Czas na napisanie posta kończy się dziesiątego dnia o godzinie 23:59.
2.4 Czas rezerwacji wizerunku to 72h z możliwością przedłużenia go o kolejne 48h (pamiętajcie, że prośby o przedłużenie należy kierować na PW Dreamy Seattle). Wyjątek stanowią osoby, które trafiły do nieaktywnych – w tym przypadku obowiązuje 24-godzinna rezerwacja wyglądu bez możliwości jej przedłużenia.
  a) Jeżeli użytkownik doda rezerwacje dodatkową na wizerunek na czas napisania posta i w tym czasie nie aktywuje postaci, kolejną rezerwację można dodać dopiero po upłynięciu 24 godzin.
2.5 Dłuższe nieobecności (czyli takie, które mogą trwać ponad regulaminowy tydzień na publikację posta) należy zgłaszać w odpowiednim temacie.
  a) Maksymalna długość nieobecności to 14 dni.
  b) Aby zgłosić nieobecność na daną postać, należy mieć na niej co najmniej 5 napisanych postów fabularnych. Nieobecności na postacie, które posiadają mniej postów fabularnych nie będą akceptowane.
  c) Po jej zakończeniu przysługuje 3 dni na napisanie posta fabularnego, po tym czasie postać trafia do grupy nieaktywnych i traci wizerunek.
  d) Nie akceptujemy powielania nieobecności. Po powrocie gracz musi napisać minimum 5 postów fabularnych, by uzyskać możliwość zgłoszenia kolejnej nieobecności.
  e) Nie akceptujemy nieobecności na postaciach, które nie napisały posta fabularnego od 10 dni.
  f) Nieobecność zgłaszamy w odpowiednim temacie wpisując pełne dane postaci. W innym przypadku może nie być ona uwzględniona.
  g) Nieobecność nie przysługuje postaciom nieaktywnym.
2.6 Na forum dozwolona jest multilokacja. Użytkownik może prowadzić dowolną liczbę rozgrywek jednocześnie, jednak prosimy o umiar, nieblokowanie graczy i zachowanie prawidłowej chronologii wydarzeń.
2.7 Zastrzegamy, że grą fabularną jest wymiana postów z innym graczem, a nie pojedynczy post wysłany w losowym miejscu. W przypadku notorycznego łamania tej zasady, administracja może udzielić graczowi ostrzeżenie i/lub uznać daną postać za nieaktywną. Za grę uznaje się także rozmowy telefoniczne, jednak należy pamiętać, że muszą zawierać odpowiednią liczbę znaków - minimum 1000.
2.8 Dana lokacja zwalnia się po 14 dniach od momentu ostatniego dodanego w niej posta. Nie dotyczy to oczywiście sytuacji, w której gracze prowadzący rozgrywkę na końcu swoich postów dodali „zt”, czyli sygnalizację zmiany tematu. Wtedy nową rozgrywkę można zacząć w każdej chwili.
2.9 Jako iż gracze na forum nie zawsze są pełnoletni, prosimy, aby przed postem, który może zawierać treści erotyczne, umieścić znak +18 bądź stosować opcję hide.
  3. POSTACIE
3.1 Nazwą użytkownika na forum jest imię i nazwisko postaci, najlepiej autorskie. Zabrania się odwzorowywania osób rozpoznawalnych, prawdziwych, jak i fikcyjnych (np. postaci z filmów czy seriali). Oznacza to, że karty postaci, w których dane personalne, zawód i biografia postaci będą takie same lub podobne, do danych i biografii znanej, popularnej, rozpoznawalnej osoby, nie będą akceptowane.
  a) Nie zezwalamy na dublowanie imion postaci na forum, dopuszczalne są jednak duble pod postacią pełnego imienia i zdrobnienia - np. Maddison oraz Maddie.
  b) Nazwisko może powtarzać się tylko w gronie rodzinnym, w każdym innym przypadku administracja może prosić o jego zmianę.
  c) Prosimy nie używać w nickach liter z obcojęzycznymi znakami akcentowymi, z powodu błędów, które wywołują w działaniu forum (m. in. w ShoutBoxie, wyszukiwarce, prywatnych wiadomościach).
3.2 Na forum dozwolone jest tworzenie multikont, prosimy jednak o umiar i zdrowy rozsądek – każdy gracz może mieć maksymalnie 5 multikont. W celu stworzenia kolejnej postaci, na każdym koncie należy napisać przynajmniej 30 postów fabularnych.
3.3 Postać, która jest nieaktywna w grze fabularnej przez 10 dni zostanie przeniesiona do grupy postaci nieaktywnych przy najbliższych czystkach.
3.4 Przywrócona postać może wrócić na forum z innym wizerunkiem, niż miała wcześniej, o ile ten nie jest zajęty. Należy jednak pamiętać o zarezerwowaniu wizerunku w odpowiednim czasie i wypełnieniu wszystkich pól związanych ze zmianą w zamówieniach.
3.5 Na forum istnieje możliwość zmiany wizerunku postaci. Z prośbą o takową zmianę należy zgłosić się do tematu z zamówieniami.
  4. INNE
4.1 Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie, o czym użytkownicy zostaną poinformowani.
4.2 Kopiowanie materiałów z forum (zarówno tych techincznych, jak i merytorycznych) jest zabronione. Tyczy się to pomysłów wymyślonych przez administrację, grafik oraz kodów, w tym także avatarów i kodów, które zostały wykonane na potrzeby forum DREAMY SEATTLE.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, październik - 387 punktów
Miejscowy skazaniec, temat plotek i spekulacji. Przesiedział pięć lat za morderstwo i mimo, że na koniec go uniewinniono, to zdania na temat tego, co prawdziwe, nadal są podzielone. Obecnie jest właścicielem domu pogrzebowego o nazwie Serenity. Ceni dobre kino, dalekie podróże i kuchnie śródziemnomorską. Wbrew pozorom ma całkiem niezłe powodzenie u kobiet, więc jeśli jeszcze jest wolny, to szybko może się to zmienić
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, październik - 230 punktów
Mężczyzna o wielu talentach. Ambitny, wysportowany człowiek sukcesu, w dodatku całkiem niezły kucharz. Trenuje sztuki walki, gra na pianinie i interesuje się autami. Nie toleruje kłamstwa, a sam jest opiekuńczy, lojalny i szarmancki. Prawdziwy z niego skryty romantyk. Na koniec warto dodać, że jest kawalerem, więc warto łapać, póki jest do wzięcia!