WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b>unknown </b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> wtorek, 17:15 </div> <div class="chat-m">Cześć, z tej strony Laura. </div> <div class="chat-m">Nie wiem, czy pamiętasz, ale poznaliśmy się w Harveys. Zostawiłeś mi swój numer na rachunku. I zauważyłam to dopiero dziś, gdy wyciągnęłam go z kieszeni płaszcza. </div><div class="chat-m">A jeśli nie pamiętasz, to zignoruj tę wiadomość. </div> </div> <div class="chat-menu"><b>Aa...</b></div> </div></div></table>

autor

oh.audrey

cats meowed to the break of day; me, I kept my mouth shut to you I had no words to say
Awatar użytkownika
27
181

kelner

harvey's diner

columbia city

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b>Orion</b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> wtorek, 22:27 </div> <div class="chat-m">Cześć! Pewnie, że pamiętam!</div> <div class="chat-m">... pamiętam nawet twoje zamówienie.</div> <div class="chat-m">Ale nie wiem czy to już supermoc, czy tylko zboczenie zawodowe.</div> <div class="chat-m">Jak się czujesz?!</div> <div class="chat-m">Mam nadzieję, że cię nie obudziłem?! Dopiero zamknęliśmy</div> </div> <div class="chat-menu"><b>...</b></div> </div></div></table>

autor

rezz

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b>Laura </b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> wtorek, 22:32 </div> <div class="chat-m">Może to typowe zamówienie, które wybiera każdy?</div> <div class="chat-m">To oznaczałoby, że jestem bardzo nudna... natomiast ta szarlotka była jedynym słusznym wyborem. </div><div class="chat-m">Czuję się o wiele lepiej, niż ostatnio. Dziękuję! A ty? Ciężki dzień? </div> <div class="chat-m">I nie, nie obudziłeś mnie, ale trafiłeś idealnie, bo właśnie planowałam zbierać się do spania i gdybyś napisał dwadzieścia minut później, to mogłabym już tego nie odczytać </div> </div> <div class="chat-menu"><b>Aa...</b></div> </div></div></table>

autor

oh.audrey

cats meowed to the break of day; me, I kept my mouth shut to you I had no words to say
Awatar użytkownika
27
181

kelner

harvey's diner

columbia city

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b>Orion</b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> wtorek, 22:34 </div> <div class="chat-m">Oj, daj spokój, postawiłaś na klasykę. Klasyka nie jest nudna. Jest bezpieczna.</div> <div class="chat-m">Okay, to teraz ważne pytanie...</div> <div class="chat-m">Uwaga, gotowa?</div> <div class="chat-m">Czy "o wiele lepiej" równa się "dobrze", czy trzeba nad tym jeszcze popracować? </div><div class="chat-m">U mnie w porządku. ostatni klienci trochę się ociągali z wyjściem, ale (DZIĘKI BOGU) nie poszli na rekord</div> </div> <div class="chat-menu"><b>...</b></div> </div></div></table>

autor

rezz

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b>Laura </b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> wtorek, 22:38 </div> <div class="chat-m">I tego się trzymajmy!</div> <div class="chat-m">To oznaczałoby, że jestem bardzo nudna... natomiast ta szarlotka była jedynym słusznym wyborem. </div><div class="chat-m">To jest bardzo trudne pytanie, na które istnieją dwie odpowiedzi. Jedna jest prawdziwa, ale trochę smutna. Druga mija się z prawdą, ale jest o wiele łatwiejsza. </div> <div class="chat-m">Pozwól, że odpowiem tą, która wydaje się w tym momencie odpowiednia. Jest dobrze. Chociaż zawsze znajdzie się coś, nad czym można popracować, prawda?</div> <div class="chat-m">Klientom zawsze wydaje się, że nie masz nic ciekawszego do roboty, niż zmywanie po nich po godzinach, zwłaszcza w środku nocy, gdy cały dzień liczyłeś na to, że zamkniesz pół godziny wcześniej... znam to! Niemniej jednak za to, że się nie ociągali, nie dziękowałabym bogu. Chociaż każdy ma własne preferencje w tej kwestii. </div> </div> <div class="chat-menu"><b>Aa...</b></div> </div></div></table>

autor

oh.audrey

cats meowed to the break of day; me, I kept my mouth shut to you I had no words to say
Awatar użytkownika
27
181

kelner

harvey's diner

columbia city

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b>Orion</b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> wtorek, 22:41 </div> <div class="chat-m">Bardzo dyplomatyczna odpowiedź. Ale niech będzie, że ci ją uznaję.</div> <div class="chat-m">Nawiasem mówiąc, nie myślisz przypadkiem o karierze politycznej??? :lol: </div> <div class="chat-m">OK, ale to znaczy, że masz już jakiś pomysł, nad czym można byłoby popracować? Czy po prostu jesteś otwarta na propozycje?</div> <div class="chat-m">Bo jeśli jesteś otwarta na propozycje, to potrzebuję wskazówek "jak poprawić Laurze humor"...</div> <div class="chat-m">I będę udawać, że wcale nie łapiesz mnie za słówka.</div> <div class="chat-m">Też się bawisz w kelnerowanie?</div> </div> <div class="chat-menu"><b>...</b></div> </div></div></table>

autor

rezz

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b>Laura </b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> wtorek, 22:45 </div> <div class="chat-m">Szczerze mówiąc nie myślałam, ale może to być dobry pomysł, gdy nie wyjdzie mi z architekturą :lol: </div> <div class="chat-m">Oczywiście! Mam całą listę rzeczy, nad którymi powinnam popracować. Ale jestem też otwarta na propozycje, bo lista nie jest zamknięta. </div><div class="chat-m">Podpowiedzi: dobra kawa, ciekawa książka, spacer po muzeum, programy dokumentalne, lody waniliowe. Ewentualnie jakieś szkolenie typu "zdradził cię? spraw, by tego pożałował"... chociaż nie jestem pewna, czy to dobra droga... </div> <div class="chat-m">Nie śmiałabym! </div> <div class="chat-m">Pracuję dodatkowo jako baristka, chociaż to w większości przypadków łączy się z kelnerowaniem. </div> </div> <div class="chat-menu"><b>Aa...</b></div> </div></div></table>

autor

oh.audrey

ODPOWIEDZ

Wróć do „inne formy komunikacji”