WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Florence Crane pisze:
Ryan Harper pisze:
Obecnie można to różnie intepretować - albo można to odebrać przy odbieraniu każdego wątku z trzech z tą sama postacią (czyli 3 * 6 punktów) albo (co zrobi jednak fajny gracz - niekombinator) raz przy jednym ze zgłaszanych wątków. Dla świętego spokoju proponowałbym Wam, aby usunąć to zadanie lub zmienić mu kategorię.
Co prawda, ja tam w punkty się zbytnio nie bawię, od czasu do czasu jak mi się przypomni, ale myślę, że tutaj chyba każdy się domyśli, że chodzi o 3 gry z jedną postacią i dopiero wtedy dostaje się 6 punktów, a nie mnoży się 6 punktów razy 3 gry. W życiu bym nie wpadła na to, aby tak zrobić, więc myślę, że każdy logicznie myślący człowiek też tego nie zrobi :lol: Nie ma co szukać dziury w całym, skoro ewidentnie nie ma tu problemu. A jeśli pojawi się ktoś i zrobi tak jak piszesz to myślę, że dziewczyny na spokojnie wytłumaczą, że tak to nie działa i będzie po problemie, proste.
Poza tym punkty to tylko dodatek do gry i chyba nie trzeba prowadzić tak zaciętej walki o nie, i tak kombinować. Przynajmniej mi się tak wydaje :roll:
Ej rzadko w takie tematy zaglądam, ale popieram to co napisała Florence. Myślę, że nie ma takiego "systemu", dla którego nie znalazłby się ktoś kto nie chciałby go obejść, ale od tego na czele stoi władza. W tym wypadku nikt nie walczy o odliczenie VAT od podatku tylko o punkty, a zadania są dość przejrzyście rozpisane, a w razie wątpliwości jest administracja, która ma super umiejętność dodawania komentarzy pod postami, ewentualnie pisania PW, więc na bank nie będzie problemów <3 ***** pis and lof <33
<center>...</center>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

viewtopic.php?p=759#759
Obrazek wziął i zniknął.
[Poszukiwania] Praca szuka człowieka w ambitnym, dynamicznym i fabularnie aktywnym zespole Agencji Light Side

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Sean Anderson pisze:viewtopic.php?p=759#759
Obrazek wziął i zniknął.
Dzięki za cynk! Zdjęcie już działa 8-)

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
31
168

właścicielka antykwariatu

art books press boo

columbia city

Post

Hejka, tutaj też obrazek uciekł viewtopic.php?t=753

autor

B.

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Katherine Wheterby pisze:Hejka, tutaj też obrazek uciekł viewtopic.php?t=753
Już działa! :hop:

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Nie jestem pewna, czy to to, ale niektóre odznaki chyba się wykrzaczyły. W sensie obrazki, np pierwsza u mnie w profilu?

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Gabi Moreno pisze:Nie jestem pewna, czy to to, ale niektóre odznaki chyba się wykrzaczyły. W sensie obrazki, np pierwsza u mnie w profilu?
Rzeczywiście, część odznak wyleciała nam do ciepłych krajów! Wszystkie już powinny wrócić z urlopu, dziękujemy za czujność :serce:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cześć! Fajne jest to kalendarium na maj i mocno szanuję, że chce Wam się robić reaserch i resztę. <3 Pomyślałam, że może warto nie tylko wspomnieć, co się dzieje, ale też zaproponować konkretne wydarzenia/imprezy? Na przykład: trwa miesiąc zdrowia psychicznego, więc wasza postać może iść na wolontariat do subforum x i wziąć udział w akcji y. W weekend wybierzcie się na "Sen nocy letniej" do parku z, gdzie grają spektakl na świeżym powietrzu, a jeśli z okazji dnia matki wrzucicie na ig swojej postaci zdjęcie z mamą, możecie otrzymać... i tak dalej!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

witam serdecznie, SŁUCHAJCIE, może skoro mamy już nowe, super eventy, w ramach równowagi w przyrodzie (czyli: między pisaniem postów i spamowaniem, lol) warto pomyśleć o kilku nowych tematach w offtopie? w zależności od potrzeb i upodobań, to mogą być na przykład:

- jaki to serial/film z wklejaniem kadrów,
- wszystkie słowne zabawy typu skojarzenia czy słowo na ostatnią literkę,
- narysuj mi... dla uzdolnionych artystycznie,
- pytania o postacie: która postać najczęściej zawraca głowę adminom (to o mnie), kogo zabrałbyś na wesele, kto kiedyś spali sobie brwi gotując obiad i tak dalej,
- postać poniżej - czy coś lubi, z czegoś korzysta, czegoś nie jada, w wersji dla postaci lub autorów;
- sekcja słodkich zwierzątek, miłych informacji albo narzekania (ale proponuję, by do narzekania też wklejać słodkie zwierzątka).

Buzi!

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Dzięki śliczne za inicjatywę i propozycje, Ettel <3
Robimy właśnie burzę mózgów w tym temacie i z pewnością pozwolimy sobie żerować na Twoich pomysłach jak stado wilków po bardzo mroźnej zimie, na pewno wykorzystamy przynajmniej kilka!
Powinny pojawić się na dniach! :serducho:

autor

JEDNO ŻYCIE, TYLKO TYLE I AŻ TYLE, TYLE DANO KAŻDEJ ISTOCIE, A JEGO ŻYCIE BYŁO CAŁKOWITĄ PORAŻKĄ
Awatar użytkownika
20
176

asystent bibliotekarza

biblioteka w south parku

south park

Post

Ja tylko daję znać, że wam fotkę wykrzaczyło, o tutaj: link!! :serducho:

autor

kaja

JEDNO ŻYCIE, TYLKO TYLE I AŻ TYLE, TYLE DANO KAŻDEJ ISTOCIE, A JEGO ŻYCIE BYŁO CAŁKOWITĄ PORAŻKĄ
Awatar użytkownika
20
176

asystent bibliotekarza

biblioteka w south parku

south park

Post

tu też wam fotka wygasła!!

autor

kaja

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Yosef Sadler pisze:tu też wam fotka wygasła!!
Dzięki za info! Foteczka już śmiga :superowca:

autor

oh.audrey

JEDNO ŻYCIE, TYLKO TYLE I AŻ TYLE, TYLE DANO KAŻDEJ ISTOCIE, A JEGO ŻYCIE BYŁO CAŁKOWITĄ PORAŻKĄ
Awatar użytkownika
20
176

asystent bibliotekarza

biblioteka w south parku

south park

Post

przepraszam, że to znowu ja ale czy mi się wydaje, czy tego miejsca nie ma w spisie lokacji??
Ostatnio zmieniony 2022-11-06, 12:07 przez Yosef Sadler, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

kaja

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
19
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Yosef Sadler pisze:przepraszam, że to znowu ja ale czy mi się wydaje, czy tego miejsca nie ma w spisie lokacji??
Już jest! Dzięki!

autor

oh.audrey

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacyjne”