WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

<div class="ds-tem0"><div class="ds-tem1"><div class="ds-tem2"><div class="ds-tem3" style=" font-family: 'Shefiratte'; font-size: 65px; letter-spacing: 2px;">opinie i recenzje
<div class="ds-tem4">świętujemy drugie urodziny!</div></div><div class="tem-in"> <img src="https://cdn-icons-png.flaticon.com/512/4525/4525695.png" width="120"> To już dwa lata! Nawet nie wiecie jak dumni i szczęśliwi jesteśmy, że przez 24 miesiące mieliśmy możliwość wspólnie pisać na Dreamy Seattle! Serdecznie dziękujemy Wam za Waszą obecność i zaangażowanie, i z tej okazji życzymy Wam nieustającej weny, nieograniczonej wyobraźni oraz ekscytujących wątków i relacji! Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na wiele kolejnych rocznic działania forum! ♥

W związku z tym przychodzimy do Was również z prośbą o opinie i recenzje dotyczące Dreamy Seattle. Po dwóch latach funkcjonowania forum pragniemy lepiej poznać Wasze doświadczenia z nim związane.

Liczymy też, że niektóre cytaty z Waszych wpisów będziemy mogli wykorzystać w reklamach na, i poza forum. Mamy nadzieję, że zachęci to nowych i powracających Graczy do zawitania w Seattle, i zostania na dłużej. Jeśli wyrażacie zgodę, abyśmy skorzystali z Waszych opinii, dopiszcie to w swoim poście.
</div></div></div></div>

autor

Miliony przed nami. Miliony po nas.
Awatar użytkownika
26
190

Właściciel

Artistic Soul & Szmaragdowe Centrum

sunset hill

Post

Sto lat!
Mam wrażenie, że forum Seattle stało się częścią mojego życia. Od zawsze traktowałam pisanie jako hobby, ale to tutaj po raz pierwszy od wielu lat udało mi się stworzyć stałe wątki fabularne dla moich postaci. Ludzie są otwarci , przyjaźni i chętni do współpracy. Polecam wszystkim!

Wyrażam zgodę na udostępnienie

autor

P o l a

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Niech żyje jak najdłużej <3

Początkowo myślałam, że to będzie tylko przyjście na chwilę, a ostatecznie zostałam na dłużej. Jako osoba nowa na Dreamy Seattle nie czułam się jakoś odsunięta na bok, znajdująca się poza "kółeczkiem adoracji", tak częstych niestety na forach. Ludzie są naprawdę otwarci i mili, proponują wątki i relacje. Atmosfera pozbawiona konfliktów, codzienne witanie się na czacie, poruszanie tematów zarówno zabawnych, jak i poważnych w luźnych rozmowach. Kiedy musiałam wziąć sobie krótką przerwę przez pogorszone samopoczucie, dostałam kilka wspierających PW, co kompletnie roztopiło moje serduszko - byłam na forum ledwie kilka miesięcy. Na samej fabule również nie brakuje atrakcji. Pojawiają się ciekawe eventy tematyczne (pride month czy Dzień Niepodległości), prowadzone jest kalendarium fabularne informujące o wydarzeniach mających miejsce w mieście, całych Stanach czy na świecie, do których można odnosić się w swoich wątkach. Polecam forum każdemu, zwłaszcza osobom szukającym odrobiny spokoju, lubiącym pisać posty w tempie umiarkowanym/szybkim.

Można mnie cytować i wykorzystywać (heh heh), nie mam nic przeciwko :3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

WITAM SERDECZNIE, słuchajcie - ktoś inny na pewno napisze, że jest tutaj bardzo fajnie (no bo jest) i jesteśmy mili (no bo jesteśmy), więc ja chcę napisać przede wszystkim, że Seattle ma super fajną administrację! poważnie, to jak jakiś Adam Małysz pbfów: w porównaniu z innymi miejscami skład administracji jest dość mały, ale wszystkie dziewczyny i osoby* są na forum często, regularnie piszą posty (a to też jest niezły wyznacznik tego, czy adminom dalej się chce) i sprawnie ogarniają bieżączkę, poza tym stale wprowadzają nowe rzeczy (kalendarium, eventy, postacie miesiąca), no i widać, że dalej im zależy, więc to jest bardzo fajne miejsce, jeśli ktoś chce sobie spokojnie pograć i nie martwić się, czy za trzy tygodnie ktoś tu jeszcze będzie.
+ Nawet te osoby, które są na forum już od jakiegoś czasu, są otwarte na nowe fabuły, co jest bardzo fajne i łatwo znaleźć kogoś do gry albo po prostu ponarzekać na sb, że ojesu, jak gorąco!

* nie wiem z jaką formą czujecie się okej, SORKI

Proszę mnie śmiało cytować, specjalnie nie napisałam, że jak się dobrze zakręcić, można Was namówić na wsparcie finansowe.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Gratuluję kolejnej rocznicy!
Jestem graczem, który ceni sobie ciągłość i możliwość rozwoju postaci oraz jej historii, a wy to umożliwiacie. Dziękuję, że dbacie o forum i swoich graczy, nie pozwalając im się nudzić, ale i stojąc na straży porządku, jak i dobrej zabawy. Dziękuję także za wyrozumiałość w mojej sporadycznej obecności na forum i cierpliwość przy kolejnej powtórnej aktywacji mojej postaci (XD). Za każdym razem do was wracam, bo mam świadomość, że jesteście ciepłą, życzliwą przystanią, w której zawsze można znaleźć dla siebie miejsce.
Życzę administracji, jak i wszystkim graczom - starym i przyszłym - by Dreamy Seattle trwało jeszcze długi czas. Cierpliwości, wyrozumiałości, satysfakcji z tworzenia czegoś wspólnie, a przede wszystkim dobrej zabawy!

Podpisuję się pod tymi obiema rękami, można mnie cytować!

autor

Life's a game made for everyone and love is a prize
Awatar użytkownika
31
180

prezes/inżynier budowy

Covington Constructions

the highlands

Post

To już DWA lata! Ach, jak ten czas szybko leci! Ale w dobrym towarzystwie to nic dziwnego. ;)

Długo szukałam forum, na którym mogłabym zatrzymać się na dłuższą chwilę. Po pewnej przerwie od grania na pbfach tęskniłam za pisaniem i tworzeniem fajnych fabuł, ale wiedziałam, że bez innych graczy - mimo szczerych chęci - niewiele zdziałam.
I tu Dreamy okazało się strzałem w dziesiątkę! Kiedy dotarłam na forum, zaliczyło ono pierwsze trzy miesiące. Na początku nieco z dystansem przypatrywałam się aktywności pozostałych użytkowników w obawie przed niechlubnymi kółeczkami wzajemnej adoracji, ale szybko okazało się, że wcale takich nie ma! Praktycznie każdy tutaj od początku okazywał otwartość i życzliwość względem siebie i nowych graczy, dzięki czemu można było czuć się miło przyjętym do grona i stać się częścią czegoś większego. Cieszę się, że mogę dać DS od siebie malutką cegiełkę w postaci swojej obecności i stworzonych multi, i patrzeć, jak nadal ma się dobrze i się rozwija.
Co więcej, zawsze znajdzie się tu ktoś chętny do gry. A wraz z prowadzonymi grami i stałym kontaktem z użytkownikami masz szansę nawiązać prywatne relacje, które czasem przeradzają się w naprawdę wartościowe przyjaźnie wykraczające poza forum, o czym też sama zdążyłam się przekonać. Dreamy Seattle potrafi przyciągnąć do siebie osoby, które dzielą się swoją pasją do pisania, dzięki niemu można je poznać i razem z nimi cieszyć się fabularnymi wyczynami albo ponarzekać na zły dzień. I tu dodam, że jeśli zastanawiasz się, czy wstawić poszukiwania dla swojej postaci to nie wahaj się! Może akurat kogoś zainteresuje Twoja propozycja i znajdziesz oddanego gracza, który właśnie szuka powodu, by znaleźć miejsce dla siebie/stworzyć multi na Seattle? To w ten sposób zyskałam kilka naprawdę fajnych relacji zarówno dla postaci, jak i prywatnie. ;)
Czuję się tu bardzo swobodnie i wiem, że nie spotkam się tu z krytyką, bo każdy każdego szanuje. Również pod względem czasu, ponieważ gracze nie naciskają na siebie pod względem postów, każdy potrafi się dostosować do sytuacji i tempa pisania, nie obrażając się na siebie, jeśli kogoś pochłonie życie osobiste albo straci chwilowo wenę. Forum to dobra zabawa, na DS się nie spinamy!
Za sukcesem forum stoi oczywiście świetny team administracyjny, który stale urozmaica nam gry, wprowadza nowe konkursy i eventy, dba o naszą społeczność. A my w podzięce, w miarę możliwości, wykazujemy dużą aktywność w postach i na sb. Na Dreamy panuje tak dobra atmosfera, a dzięki graczom można stworzyć wiele ciekawych fabuł, że aż chce się zaglądać na forum w nadziei, czy właśnie wpadł jakiś nowy post, albo czy ktoś zostawił PW.
Dziękuję za danie mi miejsca, w którym czuję się dobrze i mogę spełniać swoje fabularne fantazje oraz rozwijać postacie. Nie spodziewałam się, że tak długo tu zagrzeję, ale to tylko świadczy o wyjątkowości Dreamy Seattle, nie ma drugiego takiego forum! Gratuluję i życzę jeszcze wielu kolejnych lat, tak owocnych w posty i wspaniałych użytkowników <3

Zgadzam się na cytowanie <33
Ostatnio zmieniony 2022-07-24, 22:02 przez Nathaniel Covington, łącznie zmieniany 2 razy.

autor

Lyn [ona]

give me the pistol, aim it high i'm out in the desert shooting at the sky
Awatar użytkownika
25
173

fotograf

na zlecenie

sunset hill

Post

No to jeszcze moja kolej! Dwa lata to, jak na forum, szmat czasu – szczególnie jeśli o SL’ach mowa, których wbrew pozorom tworzy się względnie dużo, ale często – niestety – nie zdają próby czasu. Czy to przez brak zaangażowania ze strony administracji, czy przez jakieś niepotrzebne dramy, czy przez tworzący się na przestrzeni miesięcy hermetyzm (są takie miejsca, w które po prostu ciężko się wkręcić, nawet jeśli się chce).
Wiadomo, że na pewne rzeczy nie ma się wpływu – ale według mnie DS to jedno z najbardziej przytulnych, tolerancyjnych i wyczilowanych miejsc na scenie forumowej. I, odnoszę wrażenie, z biegiem czasu w tej kwestii jest tylko coraz lepiej; co szczególnie zauważyłem po powrocie ze sporej przerwy, po której dałem forku „drugą szansę” (albo to ono dało drugą szansę mi, SAM JUŻ NIE WIEM – w skutek czego już tak sobie tutaj siedzę od stycznia 2021). Jestem pewien, że gdyby nie specyfika tego miejsca, nastrój i atmosfera – powrotu nawet bym nie rozważał.
A teraz do rzeczy:
jeśli forum mogłoby być domem – to dla mnie byłoby nim właśnie Dreamy Seattle. Tylko że taki forumowy dom to nie wyłącznie kwestia szaty graficznej, silnika, ani nawet kodu. Forumowy dom tworzy przede wszystkim RODZINA <33
A to właśnie tutaj poznałem N A J L E P S Z E osoby na świecie: w relacjach typowo-forumowych, z którymi można fabularne konie kraść i rozgrywać dosłownie wszystko – i razem z nimi albo pracować nad swoim warsztatem, albo po prostu dobrze się bawić. Ale są też takie osoby, które dziś nie chowają się już wyłącznie pod nickami swoich postaci, a – tak zwyczajnie – stały się bardziej moimi przyjaciółmi, niż „współgraczami”.
Poza tym DS to dla mnie w tej chwili jakaś – w najbardziej pieszczotliwym i sentymentalnym ujęciu tego słowa – wylęgarnia wspomnień i cudownie napisanych historii, i bezpieczna przystań, do której zawsze można wracać.
Dlatego shout-out do wszystkich użytkowników (tych z którymi grałem, gram i dopiero zagram <33), do administracji (odwalacie kawał dobrej roboty!) i do osób, które dobrze nam życzą – sto lat Seattle! A mi nie pozostaje nic innego jak zacierać łapska na to, co nam przyniesie tekstówkowa przyszłość i zaprosić do dołączenia, jeśli ktoś jeszcze się (jakimś cudem........) waha :khy:

autor

preskot [on/jego]

Awatar użytkownika
32
169

czarna owca seattle (niemalująca malarka)

bezdomność w seattle

elm hall

Post

DOBRA TO TERAZ JA! JA!


Od samego początku!!!
Na DS przyszłam nieco podłamana, może nawet lekko przymuszona (?) Albowiem był to etap, gdzie inne miejsce na którym grałam bardzo długo, zaczęło umierać. Jak większość z nas, całkowicie nie byłam przekonana i do wszystkiego podchodziłam sceptycznie, choć jak to na otwarciach bywa złapało się kilka wątków, które w przecudowny sposób rozegrałam (ogólnie tez muszę zaznaczyć, ze nie jestem fanka nowych miejsc, bo tak samo jak jest „szybkie boom” tak samo „szybko upadają”.) - lecz nie sądziłam, ze to będzie miało miejsce <33 Później osoby z którymi miałam najwiecej wątków (jak i grałam przez lata) musiały zrezygnować i ku moim obawom jak i jednocześnie powolnemu odsuwaniu się ze Seattle, NIE ZOSTAŁAM NA LODZIE!!! Osoby przypomniały mi, ze jest tu dla mnie miejsce (znalazla się w tym malutkim gronie osoba z administracji, A TO SZOK - pomyślałam) - wiec wróciłam, bez obaw o szykanowanie bądź brak żadnych wątków - bo wystarczy tylko napisać na SB czy w randze „kto zagra?” A znajdzie się wiele graczy, które zechcą rozpocząć z Tobą przepiekna pisemna przygodę!!!
Chce przez to powiedzieć, ze choć jesteśmy małym społeczeństwem i nie zawsze zobaczymy zalogowanych trzydzieści postaci, to jednak to forum żyje, walczy i ma się na tyle dobrze, ze nie musimy się przejmować iż kiedyś może zniknąć. Poza tym ma coś (a raczej kogoś); kogo ciężko znaleźć w pbf’owym świecie. Ekipę, silna, pełna wiary i nie do zastąpienia!!! Jesteśmy w tym wszyscy razem, pokażmy jak wyglada prawdziwa rodzina!!!


Hasło promocyjne tego forum: #dreamyseattletorodzinaPozdrawiam i przepraszam za wypociny,


Różal 💕PS. SEATTLE ZOBACZYMY SIĘ ZA ROK!

autor

-

JEDNO ŻYCIE, TYLKO TYLE I AŻ TYLE, TYLE DANO KAŻDEJ ISTOCIE, A JEGO ŻYCIE BYŁO CAŁKOWITĄ PORAŻKĄ
Awatar użytkownika
20
176

asystent bibliotekarza

biblioteka w south parku

south park

Post

Ok, to będzie wyglądać głupio z tego konta, bo mam całe 0 postów, ale uwierzcie, że kiedyś tutaj leciałam ostro i było super! Mega ciepło, mega kochanie i kurczę, teraz jak wróciłam, to zostałam tak ciepło przyjęta, że nie wiem, jak się mogłam bać, że zostanę zlinczowana, skoro zawsze tacy kochani byliście dla mnie. Ogólnie Seattle to jest miejsce, gdzie napisałam swoje najbardziej trudne wątki i na pewno mega się rozwinęłam, i serio cieszę się, że po takim czasie mogę tutaj wrócić, a tutaj nadal interes się kręci, nadal spotykam osoby, z którymi grałam wcześniej, wszystko jest ładne, przejrzyste i mogę się bez problemu odnaleźć i w ogóle aaa :serducho:
Tak, możecie skorzystać z tej opinii, choć średnio jest sensowna i logiczna, ALE MOJE UCZUCIA DO WAS SĄ TAKIE WŁAŚNIE - INTENSYWNE, KOCHAM WAS, PA.

autor

kaja

dreamy seattle
Awatar użytkownika
35
160

patolog

FBI

portage bay

Post

Na Seattle jestem od dawna, z mniejszymi lub większymi przerwami, z postaciami zarówno młodszymi, jak i starszymi. Mam za sobą mnóstwo wątków i rozegranych historii, do których zawsze będę miała ogromny sentyment. Jakiegokolwiek jednak pomysłu nie zechciałam tutaj zrealizować, to zawsze bez większego wysiłku udawało się znaleźć osoby, które chciały mi w tym pomóc - czy to jako rodzina, czy przyjaciele, czy relacją w jakiejkolwiek innej formie. Otwartość, serdeczność, mega kreatywność - to wszystko można tutaj znaleźć i cieszę się, że forum funkcjonuje od tak dawna i jednocześnie daje użytkownikom pewność, że nie zniknie za tydzień czy dwa, bo administracja - choć w dużo mniejszym niż kiedyś składzie - wciąż tak samo dba o graczy i fabularne rozrywki.
Myślę, że odnajdzie się tutaj każdy - ktoś, kto lubi szybką wymianę krótkich postów, jak i osoby, które piszą nieco rzadziej; ktoś, kto ma ochotę rozegrać swój jeden ukochany wątek, jak i gracze, którzy kochają mieć mnóstwo relacji oraz możliwości. Seattle i jego użytkownicy oferują to wszystko, ale również stabilność, przejrzystość, bardzo miłą atmosferę. To miejsce, do którego chce się wracać i zostać na dłużej, bo tworzą je nie liczne bajery pokroju przełączania multi, ale prawdziwe osoby zaangażowane w rozgrywkę i życie forum.
Dziękuję zatem za możliwość bycia częścią tej fajnej społeczności, zrealizowania wszystkich pomysłów, powołania do życia różnych postaci, za napisanie historii, które grzeją stałe miejsce w moim sercu i trzymam kciuki za kolejne nie tygodnie czy miesiące, ale lata tak świetnego działania.

Buzi! :aww:

autor

jess

ODPOWIEDZ

Wróć do „urodziny dreamy seattle”