WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cześć!
Wpadam do Ciebie po relacje, dziewczyn nie dzieli aż tak duża różnica wieku, a z tego co wyczytałam Laura jest dojrzała jak na swoje naście lat, więc może wspólnie coś pomyślimy? :d

autor

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Melusine A. Pennifold pisze:Cześć!
Wpadam do Ciebie po relacje, dziewczyn nie dzieli aż tak duża różnica wieku, a z tego co wyczytałam Laura jest dojrzała jak na swoje naście lat, więc może wspólnie coś pomyślimy? :d
Hejo! Myślę, że dziewczyny się dogadają :) widzę w profilu "wolontariuszka", o to możemy się zaczepić, bo Laura bardzo lubi się udzielać i pomagać, gdy ma tylko czas, więc mogły się poznać podczas jakiejś zbiórki i dzięki temu złapać jakiś lepszy kontakt :) jak mają wspólny cel, to na pewno było im łatwiej się dogadać mimo różnicy wieku

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Laura May Hirsch pisze: Hejo! Myślę, że dziewczyny się dogadają :) widzę w profilu "wolontariuszka", o to możemy się zaczepić, bo Laura bardzo lubi się udzielać i pomagać, gdy ma tylko czas, więc mogły się poznać podczas jakiejś zbiórki i dzięki temu złapać jakiś lepszy kontakt :) jak mają wspólny cel, to na pewno było im łatwiej się dogadać mimo różnicy wieku
Jestem jak najbardziej za, mogły się załóżmy poznać już rok temu? I jakoś tą znajomość utrzymywały, chociaż nie musi to być żadna zażyłość na ten moment; zwyczajnie zobaczymy, jak to się rozwinie

autor

Awatar użytkownika
25
177

student i dorywczo bileter w teatrze

university of washington

belltown

Post

Dzień dobry!
Przychodzę trochę w ciemno i z podstawowym pytaniem - czy Laura, przy całym swoim zaangażowaniu w naukę i wszystkich ambicjach, nie jest przypadkiem jakoś powiązana z Samorządem Studentów UoW?
Bo jeśli tak, i jeśli pisałabyś się na potencjalną relkę z Mercy'm, to chyba niespodziewanie wpadł mi do głowy pewien pomysł, ale daj znać! <3
PS Nie chcę Ci nic narzucać oczywiście, ale tak myślę, że dobrze by było gdyby np. Panna Hirsch była w Samorządzie już od jakiejś chwili... No ale to zobaczymy, wszystko się okaże :D

autor

-

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

emerson feathers pisze:Dzień dobry!
Przychodzę trochę w ciemno i z podstawowym pytaniem - czy Laura, przy całym swoim zaangażowaniu w naukę i wszystkich ambicjach, nie jest przypadkiem jakoś powiązana z Samorządem Studentów UoW?
Bo jeśli tak, i jeśli pisałabyś się na potencjalną relkę z Mercy'm, to chyba niespodziewanie wpadł mi do głowy pewien pomysł, ale daj znać! <3
PS Nie chcę Ci nic narzucać oczywiście, ale tak myślę, że dobrze by było gdyby np. Panna Hirsch była w Samorządzie już od jakiejś chwili... No ale to zobaczymy, wszystko się okaże :D

Cześć!
Laura z pewnością się do samorządu wkręciła! Ona jest dopiero na pierwszym roku i przyznaję szczerze, że nie do końca się orientuję, co ona by tam mogła jako taki świeżak robić, ale na pewno robi COŚ i robi to BARDZO, jak to ona :lol:
A skoro masz dla mnie propozycję, to ja bardzo chętnie pomyślę, co ona tam robić może i czy jest to coś, dzięki czemu mogą się znać.
Daję znać, że bardzo chętnie wrzucę Laurę w relację z Mercy'm, także czekam na szczegóły dotyczące tego pomysłu! <3

autor

oh.audrey

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”