I was born a male

but I identify as a whore

Maverick Reyes
20 lat
183 cm
mieszka w Queen Anne
You sink your teeth into the people you depend on Infecting everyone, you're quite the problem

2022-05-23, 15:26

Maverick Reyes
I love to be considered a bad guy, it spares me a lot of unwanted conversations and disappointments in people. Also, being cold and unbothered is less time consuming.

Spróbuję wymyślić, ALE
Pozwolę sobie siebie zacytować:
"co do zasady, czyli tak być powinno, ale nie zawsze jest, najbardziej zależy mi na negatywach, a to stąd, że Maeve ma ciężkie usposobienie i jest raczej nieprzystępny (nie patrzeć w KP, ona kłamie, tam trzeba czytać między wierszami, wcale się nie naprostował i nie zrezygnował ze wszczynania burd). Acz prawdą jest, że osób bliskich to on ma zaledwie parę sztuk, w tym jednego dobrego ziomeczka, z którym nie zaczynał od razu od braterskiej miłości, tylko z przejściami bo to taki charakter, który pierwszy do uszczypliwości i możliwie draki. Nie chcę jednak, żeby raz jeszcze była to historia na zasadzie: nooo, obiliśmy sobie mordy parę razy, ale spoko, doszliśmy do porozumienia, jednak jesteś spoko ziomek, cho na piwo. Takie coś już mam (z zapleczem, ale to inna sprawa), a też nie chcę, żeby nagle kumplował się ze wszystkimi, z kim się kiedyś pokopał (bo zaraz zostanie misterem popularności i miejską księżniczką przyjaźni, Twiligh Sparkle). JEDNAK lubię relacje, które nie są zero-jedynkowe. I jestem super elastic-bombastic (ale nie plastik), więc zgadzam się praktycznie na wszystko, jakkolwiek to brzmi."
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Sirius Bosworth #bff Laura Hirsch #weak_spot David Park #bro Lily Park #partner_in_crime Malaysia McReenee #rich_sis
Woojin Tae opis relacji opis relacji Jingyi Jiang opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji

Love me or hate me
Either way I'm on your mind

Mów mi:ta
MULTI:Hehe
. Merry Christmas .

Informatyk w Light Side

I will dance alone in the dark

Woojin Tae
25 lat
183 cm
mieszka w Phinney Ridge

2022-05-23, 17:26

NO SIEMA
Mów mi:Cookie/Error
MULTI:Malaysia
. Walentynki 2 urodziny forum .

I was born a male

Maverick Reyes
20 lat
183 cm
mieszka w Queen Anne
You sink your teeth into the people you depend on Infecting everyone, you're quite the problem

2022-05-23, 21:08

Witaj, złotko. Pamiętam, że jesteś u mnie na czarnej liście. :> Z powodów wiadomych.

Love me or hate me

. Merry Christmas .

All eyes on me now

If you still doubt mine it's too pointless. We're still young and wild, we gonna find new world to be mine

Jingyi Jiang
21 lat
165 cm
mieszka w South Lake Union
On my my way eopsneun gildo mandeureo

2022-05-23, 21:11

No hej, przystojniaku. Masz wolne terminy na zabieg peelingu asfaltowego?
∠( ᐛ 」∠)_
Mów mi:Ji-Ji
MULTI:Samael, Diego
. 2 urodziny forum .

I was born a male

Maverick Reyes
20 lat
183 cm
mieszka w Queen Anne

2022-05-23, 21:24

Dla Ciebie? Zawsze. Nawet promocyjna cena: za darmo. :bh:

Love me or hate me

. Merry Christmas .

odpowiedz