I wish I'd been a teen idle

Wish I'd been a prom queen, fighting for the title

Fiona Hemingway
25 lat
169 cm
mieszka w Chinatown
I wanna be a virgin pure, a twenty-first century whore

2022-05-06, 20:00

fiona hemingway
tańczy w klubie, sprzedaje zdjęcia na of, ma siedmioletniego synka, jest niespełnioną cukierniczką i kucharką, ma spore problemy ze sobą, uwielbia być adorowaną przez wszystkich mężczyzn i w sumie przyjmę wszystkie możliwe relacje, postaram się też wymyślać, więc zapraszam serdecznie!
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
jericho cel tradat mocno skomplikowana relacja, ojciec dziecka Fi. Raz się kochają, raz się nienawidzą, ale Fiona nie potrafi z niego zrezygnować imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:beza
MULTI:lepiej nie

-

-

Nótt Cuningham
32 lat
173 cm
mieszka w Chinatown

2022-05-06, 20:14

Na razie wpadam, z zapytaniem czy coś ogarniemy.
Oczywiście jeśli nie będziesz posiadać pomysłu, to i tak cos wymyślę lecz liczę na Ciebie
Mów mi:-
MULTI:Vanitas

studentka marketingu

pracuje w Light Side

Lunet Rose Harlow
21 lat
174 cm
mieszka w Ballard

2022-05-07, 22:15

Chcę się kumplować!

Super rich kids with nothing but loose ends.
Super rich kids with nothing but fake friends.
Mów mi:Pateczko
MULTI:Laura, Lava, Lena
, pierwsze urodziny forum 2 urodziny forum ,

lubiłeś igrać z ogniem

a sprawiłeś, że przygasłam

teresa goldie kingsley
21 lat
165 cm
mieszka w Queen Anne
och, popłaczę sobie, albo nie, zmieniłam zdanie

2022-05-07, 22:21

O i ja chcę też do kółeczka kumpelskiego, proszę proszę :angel:
Mów mi:szarlotka pychotka
MULTI:charlie
. Halloween Merry Christmas Walentynki 2 urodziny forum .

--

I don't know euphoria, would like to meet her someday

fitzroy von mercer
+40 lat
178 cm
mieszka w South Park
We'll make you swoon, make you hurt just a little; we're the boys and the girls and the freaks in the middle

2022-05-08, 22:31

Cześć Fifi. Przychodzę, żeby ustalić dwie rzeczy. Po pierwsze, na to wygląda, że znam się z ojcem twojego dziecka. Cenię go sobie, chociaż charakter Jericho sprawia, że - sama wiesz doskonale - relacje z nim bywają mocno skomplikowane. Po drugie, nie znam wszystkich dziewczyn, które tańczą w Dragon Clubie, ale ciebie kojarzę na pewno. Jeśli nie (?) przez Cel Trattata (, przepraszam), to chociaż dlatego, że mówią, że jesteś jedną z najlepszych dziewczyn, jakie mamy? Nie wiem, czy chodzi im o buźkę, czy performance, ale czegokolwiek nie mają na myśli - pewnie się z nimi zgadzam.

Chyba, że coś mi się pomyliło...? :roll:
Mów mi:qu'est-ce que c'est
MULTI:c'est la vie

Informatyk w Light Side

I will dance alone in the dark

Woojin Tae
25 lat
183 cm
mieszka w Phinney Ridge

2022-05-09, 00:49

Hejka, mogę podrzucić Jina (bo Malezja i Dawidek to gówniaki, chyba, że z nimi coś też byś chciała to możemy coś pokombinować! <3 ) może poznali się w klubie, gdzie Jin przypadkiem wylał na Fi drinka? :x
Mów mi:Cookie/Error
MULTI:Malaysia
. Walentynki 2 urodziny forum .

odpowiedz