Uczy się życia

grając w gry i biegając za piłką


David Park
18 lat
180 cm
mieszka w Columbia City

2022-04-14, 10:49


about me

imie i nazwisko

David Park

pseudonim

Davidson, Dave, Park-our, Szóstka

data i miejsce urodzenia

4.04.2004/Seattle

dzielnica mieszkalna

Columbia City

stan cywilny

kawaler

orientacja

hetero

zajęcie

uczeń High School'a/streamer gier

miejsce pracy

dom

wyznanie

deista

miejscowy / przyjezdny

w seattle od urodzenia

my story
Remember kid, you have only one chance.

David uwielbiał sport, odkąd pamiętał, głównie za sprawą dziadka, który sam był piłkarzem, dopóki nie doznał poważnej kontuzji - zerwania więzadła krzyżowego. Na szczęście leczenie przebiegło pomyślnie, lecz po powrocie, nie zdołał wrócić do formy. Próbował zaszczepić zamiłowanie do sportu u każdego wnuka płci męskiej i udało się właśnie u Davida, co bardzo ucieszyło mężczyznę (ponieważ później razem mogli wymieniać spostrzeżenia związane z formacją drużyn, zawodnikami oraz ich stylu gry). To właśnie on zabierał Parka, by razem oglądali mecze z trybun, a potem jechali coś zjeść - nazwali to nawet ,,Tradycja D&D'' (Dziadka i Davida) . Oprócz roli dziadka pełnił również rolę trenera, kopiąc piłkę z Dave’em w ogrodzie lub na boisku. Za każdym razem, gdy chłopak miał wykonywać rzut wolny, słyszał, że ma tylko jedną szansę, od której wiele zależało, co zresztą było prawdą, ponieważ jedna bramka mogła zadecydować o wszystkim. Czasami wystarczył jeden gol, by zmienić losy spotkania. Z czasem pokój Davida zaczął być obklejony różnymi plakatami, na których znajdowali się (jego zdaniem) najlepsi piłkarze: Son, Ronaldo, Messi, Neymar oraz kilku innych, a kiedy otrzymał telefon, umożliwiający surfowanie po internecie, sprawdzał przed spaniem nowinki sportowe wraz z wynikami meczów (notabene, robił tak po dziś dzień). Ogólnie jego rodzice byli niezbyt szczęśliwi, gdy ich trzecie dziecko a drugi syn oznajmił, iż zostanie sportowcem. Obawiali się, że nie da rady albo skończy tak jak dziadek, czyli z kontuzją. Dave natomiast był uparty i zamierzał robić po swojemu. Dlatego trenował w szkolnym klubie, a wolne chwile spędzał na czytaniu komiksów lub pokonywaniu innych w grach zarówno planszowych, jak i komputerowych. Nie lubił przegrywać. Uważał porażki za hańbę oraz wstyd, dlatego wtedy najczęściej zakładał kaptur na głowę i unikał rozmów z innymi. Długo mu zajęło akceptowanie porażek, chociaż czasami nadal się mocno denerwował, kiedy jego drużyna przegrywała ważny mecz. Ogólnie, gdy Park miał 16 lat, jego dziadek zmarł, a dzień wcześniej, chłopak złożył obietnicę, polegającą na dostaniu się do pierwszej ligi piłkarskiej (jest to MLS w USA) i oprócz tego, że weźmie udział w letnich igrzyskach olimpijskich. Po otrzymaniu swojej pierwszej koszulki z nazwiskiem cieszył się niczym dziecko, które otrzymało upragnionego cukierka. Łaził w niej praktycznie wszędzie, a oprócz tego, przespał kilka nocy, jakby nie chcąc, aby ich rozdzielono (no ale kiedyś trzeba było ją wreszcie wyprać). Na samej nauce za bardzo mu nie zależało, ale starał się wszystko elegancko zaliczać (największy problem miał z historią). O studiach na razie nie myślał, ponieważ zależało mu głównie, aby spełnić obietnicę daną dziadkowi. Inaczej nie będzie mógł się nazywać Park i wyemigruje gdzieś, aby zamknąć się w bunkrze.
my flaws

- Piłka nożna jest jego życiem, co zawdzięcza zmarłemu dziadkowi
- Jeździ na desce i bmxie (tak, umie na nich robić kilka tricków, jak choćby flipa czy 360)
- Nie znosi porażek, uważa je za hańbę oraz wstyd
- Oprócz angielskiego, umie mówić po koreańsku, ponieważ jego ojciec pochodził z Korei (ogólnie Dave był tam pięć razy w życiu)
- Niedawno rozpoczął naukę Japońskiego przez oglądane anime
- Jego największa obawa to niedotrzymanie obietnicy, a na drugim miejscu znajduje się poważna kontuzja
- Mimo iż jego ojciec jest dentystą, nienawidzi stomatologów (tak, bał się ich ale nikomu tego nie powie, a to głównie przez leczenie kanałowe, które miał jakoś czas temu)
- Jest w trakcie robienia prawa jazdy (zostało mu już tylko kilka godzin i będzie mógł zapisywać się na teorie)
- Kilka razy w miesiącu pozwala sobie na cheat day tylko potem dłużej biega albo wykonuje więcej ćwiczeń
- Cieszy się nawet wtedy, gdy podczas streamowania ogląda go choćby jedna osoba nie lubię
- Fan planszówek, gier video, komiksów (szczególnie Marvela) i baru z karaoke
and more

imię/ nick z edenu

e404

kontakt

pw / discord

narracja

przeszły, 3os

zgoda na ingerencję MG

tak

David Park

Kang Daniel

Mów mi:gg
MULTI:wp
. 2 urodziny forum .
 


Vist

Seattle


Dreamy Seattle
1 lat
1 cm
mieszka w Queen Anne

2022-04-14, 19:05


akceptacja!
Serdecznie witamy na forum, twoja karta została zaakceptowana. Możesz teraz dodać tematy z relacjami, kalendarz oraz telefon i cieszyć się fabularną rozgrywką, którą musisz rozpocząć w ciągu 7 dni.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do: