WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Grrrrrrrrrrrrrr i mrrrrrrrrrrrr... co lubisz! Przyda się dla mej tygrysicy przyjaciółka! Może się poznały w jakimś klubie, do którego przyszła Teosia z jedną ze swoich "dziewczyn"? No z panną nie wyszło, ale się zgadały nasze panie! Okazało się, że nie taka straszna sucz jak ją opisują? Znaczy wiesz... numer do Lucka to ma jak coś pewnie... XD
Ostatnio zmieniony 2021-10-20, 23:16 przez Theodosia Dostojewska, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Przyjaciółkę przygarnę bardzo! :hop:
Hm. Co prawda Annalee na co dzień nie rozbija się po klubach, raczej trzyma się "swojego" podwórka, więc może kiedyś Theo odwiedziła Little Darlings, gdy Annalee tańczyła, a innym razem wpadły na siebie w opisanych przez Ciebie okolicznościach? Theo mogła ją skojarzyć, a to z kolei mogło stać się pretekstem do rozmowy i zacząć ich znajomość?

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Teosia w zasadzie ogólnie się nie szlaja po takich miejscach. Nie jest imprezową dziewczyną za grosz! Więc klub w którym występuje Anna byłby idealnym miejscem, nie tylko na jedno spotkanie. Raz tam poszła zaciągnięta przez swoją "dziewczynę", a innym razem albo w to miejsce, albo inne przez znajome? A co do powodu rozpoczęcia rozmowy, to tak! Teosia mogła Anne skojarzyć! A potem już im gładko poleciało! :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Idealnie! :serducho: Jeśli będziesz chciała rozegrać jakieś babskie spotkanko, to śmiało pisz!

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cześć! Wpadam trochę bez konkretnego pomysłu, ale chcę relację! Generalnie dziewczyny są w podobnym wieku, obie nie są hetero (może jakiś przelotny romans? Jednonocne spotkanie, które potem przerodziło się w przyjacielskie relacje, a może jakaś dłuższa niezobowiązująca relacja?). Liane nie było w kraju przez ostatnie pół roku, teraz powróciła, więc mogły się poznać zarówno w przeszłości zakładając, że ich kontakt urwał się na te pół roku i teraz spotykają się na nowo, albo mogą się dopiero co poznać :oops:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Liane Gagneux pisze:Cześć! Wpadam trochę bez konkretnego pomysłu, ale chcę relację! Generalnie dziewczyny są w podobnym wieku, obie nie są hetero (może jakiś przelotny romans? Jednonocne spotkanie, które potem przerodziło się w przyjacielskie relacje, a może jakaś dłuższa niezobowiązująca relacja?). Liane nie było w kraju przez ostatnie pół roku, teraz powróciła, więc mogły się poznać zarówno w przeszłości zakładając, że ich kontakt urwał się na te pół roku i teraz spotykają się na nowo, albo mogą się dopiero co poznać :oops:
:heart:
Chętnie bym poszła w coś z przeszłości, co przerodziła się w przyjaźń, by obecnie już nie motać Anci w życiu sercowym, bo Hana czuwa! Może czysto fizyczna relacja, którą urwał wyjazd Liane, a obecnie spotkanie po czasie już na przyjacielskiej stopie?
Szukając punktu zaczepienia, zauważyłam w ciekawostkach Liane wolontariat - jeżeli obejmuje organizacje pomagające miejscowym zwierzakom, to dziewczyny mogły poznać się właśnie tam ^^ Ewentualnie w pracy, choć nie wiem, czy Liane zagląda do klubów nocnych i zarywa do striptizerek... równie dobrze Annalee mogła być na czyimś pogrzebie, chociaż to chyba kiepskie miejsce na romansowanie :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Annalee Kugimiya pisze:
Liane Gagneux pisze:Cześć! Wpadam trochę bez konkretnego pomysłu, ale chcę relację! Generalnie dziewczyny są w podobnym wieku, obie nie są hetero (może jakiś przelotny romans? Jednonocne spotkanie, które potem przerodziło się w przyjacielskie relacje, a może jakaś dłuższa niezobowiązująca relacja?). Liane nie było w kraju przez ostatnie pół roku, teraz powróciła, więc mogły się poznać zarówno w przeszłości zakładając, że ich kontakt urwał się na te pół roku i teraz spotykają się na nowo, albo mogą się dopiero co poznać :oops:
:heart:
Chętnie bym poszła w coś z przeszłości, co przerodziła się w przyjaźń, by obecnie już nie motać Anci w życiu sercowym, bo Hana czuwa! Może czysto fizyczna relacja, którą urwał wyjazd Liane, a obecnie spotkanie po czasie już na przyjacielskiej stopie?
Szukając punktu zaczepienia, zauważyłam w ciekawostkach Liane wolontariat - jeżeli obejmuje organizacje pomagające miejscowym zwierzakom, to dziewczyny mogły poznać się właśnie tam ^^ Ewentualnie w pracy, choć nie wiem, czy Liane zagląda do klubów nocnych i zarywa do striptizerek... równie dobrze Annalee mogła być na czyimś pogrzebie, chociaż to chyba kiepskie miejsce na romansowanie :lol:
Mogły się jak najbardziej poznać na wolontariacie! Jak tylko chcesz to ja chętnie rozegram albo coś właśnie z przeszłości albo ich spotkanie po powrocie <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ja bardzo chętnie (może coś współczesnego? Choć tu obie opcje mi pasują, więc dostosuję się), ale wolę od razu uprzedzić, że nie jestem mistrzynią szybkich odpisów :roll:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Siemanko, wbijam i nisko się kłaniam <3 Przychodzę z propozycjami wpadania razem w kłopoty. Myślę, że mogły się poznać nawet w Little Darlings, gdzie ktoś zaciągnął Jimin pewnego wieczoru. Obie mogły dogadać się od słowa do słowa, może to nie jest jakaś super przyjaźń, bo z taką u Jimin trudno, ale się w miarę lubią

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jimin Song pisze:Siemanko, wbijam i nisko się kłaniam <3 Przychodzę z propozycjami wpadania razem w kłopoty. Myślę, że mogły się poznać nawet w Little Darlings, gdzie ktoś zaciągnął Jimin pewnego wieczoru. Obie mogły dogadać się od słowa do słowa, może to nie jest jakaś super przyjaźń, bo z taką u Jimin trudno, ale się w miarę lubią
Aaaaa, kumpelę od wpadania w tarapaty biorę z pocałowaniem ręki! :serducho:

autor

Zablokowany

Wróć do „Relacje”