WAŻNE: W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub Rezz#2137, na konto Dreamy Seattle na Edenie lub zalogujcie się na konto UP (hasło:universal) i z niego wyślijcie wiadomość prywatną na forumowe konto Dreamy Seattle. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

EVENT Świąteczny klimat niestety nieco nas ominął przez remont forum. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by jeszcze wziąć udział w evencie i zgarnąć świąteczną odznakę! Szykujcie się też na dwie najlepsze imprezy sylwestrowe w mieście!

KALENDARIUM Chcecie wiedzieć, co dzieje się w Seattle? Potrzebujecie dla swoich postaci tematu do rozmowy albo ciekawego wydarzenia, na którym moglibyście oprzeć rozgrywkę? To właśnie tutaj znajdziecie wszystkie newsy ze Szmaragdowego Miasta.

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Northwest Seattle

To spokojna, pełna bezpiecznych osiedli mieszkalnych dzielnica położona kilka minut od centrum miasta. Cicha i spokojna, przyciąga rodziny z dziećmi i starsze osoby zmęczone wielkomiejskim hałasem. Odnajdziecie tu niejeden park i plac zabaw, zachwycicie się widocznym z daleka górskim pejzażem i odwiedzicie szeroką gamę niedrogich restauracji serwujących dania z wielu kuchni świata. W North West mieści się między innymi liceum w Ballard, komenda główna policji oraz pełen atrakcji Woodland Zoo Park.
NOWY TEMAT